Veidrodis, Astralinės kelionės, Dvasios ir Aš.

Pradėjo HipTuck, birželio 16, 2013, 17:22:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

HipTuck

Prašau nors dabar neprisigalvokit, papasakosiu nors didsne istorija, gal tada geriau suprasit...Žodžiu čia buvo taip 2011, kaip atėjau į savo kambary, ir nežinau, bet pamačiau, kaip prabėgo juodas siluetas. Tada aš nieko nedariau, pasakiau mamai, bet sako gal tau taip tik atrodė, nu tada aš irgi taip pagalvojau. Tada po keliu savaičių, aš vėl tai išvydau... Nu galvoju mamai nepasakosiu, nes nepatikės. Tada taip tęsės jau metus, ir mane tai nervavo labai, ir pradėjau nesamones daryti, pjaustytis ir pnš. Bet dabar nežinau kodėl, bet jie į mane žiūri ir lenda, specialiai provokuoja, kad kažką padaryčiau, nesuprantu ar jiems tai patinka ar ne... Gal, kažkas susiję su Astralinėmis mano kelionėmis, ar dėl to veidrodžio.. kaip nebuvo nuotaikos, bandžiau Aura savo išvysti, ir taip prie veidriodžio, issedejau nežinau kiek laiko... Ir kažką keisto pamačiau, tada mano savyjauta, pablogejo, valgyt mažiau pradėjau... Tokia mano istorija.

varpainis

Cia anomalija.lt nebepades... Reikia pas pas gera plastikos chirurga kreiptis jei ziurejimas i veidrodi taip zmogu traumuoja  :)

2Pacas

Viskas aisku man cia.

lietuvis002

Papasakok daugiau apie tavo patirtas astralines keliones.

D.W. I know

o tie seseliai. ar tu juos matydavai ir per astralines keliones, ar ne?

a.t.sielis

CitataTada taip tęsės jau metus, ir mane tai nervavo labai, ir pradėjau nesamones daryti, pjaustytis ir pnš.


Matydavai labai dažnai? Kodėl pradėjai daryti nesąmones? Pasimetei, nežinojai kur dėtis, neištveriama kažkas buvo, emocijos, ar kažkas kita?

HipTuck

Citata iš: a.t.sielis  birželio 16, 2013, 18:15:43
CitataTada taip tęsės jau metus, ir mane tai nervavo labai, ir pradėjau nesamones daryti, pjaustytis ir pnš.


Matydavai labai dažnai? Kodėl pradėjai daryti nesąmones? Pasimetei, nežinojai kur dėtis, neištveriama kažkas buvo, emocijos, ar kažkas kita?
is ties nezinodavau ka daryti ir kaip elgtis todel taip :(

HipTuck

Citata iš: lietuvis002  birželio 16, 2013, 17:48:35
Papasakok daugiau apie tavo patirtas astralines keliones.

O tokio detaliau suzinoti noretumei?

HipTuck

Citata iš: D.W. I know  birželio 16, 2013, 18:10:04
o tie seseliai. ar tu juos matydavai ir per astralines keliones, ar ne?

Per astralines keliones viskas kitaip budavo, bet kazka regedavau... Bet tikrai nemanau, kad tai susije su Astralinemis kelionemis,.

HipTuck

Citata iš: varpainis  birželio 16, 2013, 17:32:03
Cia anomalija.lt nebepades... Reikia pas pas gera plastikos chirurga kreiptis jei ziurejimas i veidrodi taip zmogu traumuoja  :)
Tu dar nesupratai nieko :)

lietuvis002

na aš pats mėginu patekti į astralą, bbet neišeina.. papasakok step by step kzip tu ten viską darai.

2Pacas

Jo papasakok kaip patenki i astrala ir ka ten veiki.

HipTuck

Na siaip, as kazkada netikejau tuo astralu... bet patikejau... Kai pameginau.. As darau taip:
1. Atsigulu
2. apie nieka negalvoju. ( tai yra: galvoti apie viena.)
3. atsipalaiduot.
4. nereguoti y nieztejimus ir pns dalykus, nejudeti...
5. td vibracija turi buti..
6. iseini i  Astrala.
darau tenai:
Skraidau... ir pns...

HipTuck

Gali nevisiems pavykti :))

lietuvis002

tai yra lucid dreaming, o ne oobe

Aukštyn