Sveiki, aš iš ateities

Pradėjo Bailey, sausio 15, 2014, 12:22:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

ponaitis

1.Ar ateiviai pripažinti kaip tikri?
2.Gal kaip tik jie suteikė technologijas keliavimui laiku(na bent pagrindus)
3.Kiek (jeigu iš viso ) yra naujų valstybiu,kiek dingo senu.
4.Ar kanapės įteisintos?ar tabakas uždraustas?
5.Ar vaistas vėžiui ir živ rastas?
6.Ar ekologinės problemos išprestos,ar išsipildė blogiausios mokslininku prognozės?
7.Ar atrasta technologija teleportacijai?
8.Ar paneigta/patvirtinta telekinezė/obe/magija ir t.t.?

ajolu

Esu mėgėja patikėti naiviai belekuo, bet šitas atvejis tikrai ne iš tų. Cituoju:
"Dirbu spec. tyrimų policijoje. Mano užduotis tikrai nėra pakeisti ateities įvykių seka, tai mums griežtai uždrausta. "
Jeigu griežtai uždrausta keisti ateities įvikių seka, tai būtų griežtai uždrausta apskritai kažką kalbėti apie "ateities" istoriją. O dabar va prašau, pasirengęs į visus klausimus atsakyti :)

Sunshine

#47
sausio 15, 2014, 21:51:46 Redagavimas: sausio 15, 2014, 21:53:43 by Sunshine
Citata iš: ajolu  sausio 15, 2014, 21:35:52
Esu mėgėja patikėti naiviai belekuo, bet šitas atvejis tikrai ne iš tų. Cituoju:
"Dirbu spec. tyrimų policijoje. Mano užduotis tikrai nėra pakeisti ateities įvykių seka, tai mums griežtai uždrausta. "
Jeigu griežtai uždrausta keisti ateities įvikių seka, tai būtų griežtai uždrausta apskritai kažką kalbėti apie "ateities" istoriją. O dabar va prašau, pasirengęs į visus klausimus atsakyti :)

Nemanau, kad jo atsakymai, kaip pvz.: nebus karo, gali pakeisti įvykių seką. Jis jokių realių veiksmų negali imtis (kaip pats teigia, kas ir yra visa šio reikalo esmė), kad kažką keistų, o jo atsakymai nieko nepakeis, čia tik pasidalinimas savo žiniomis... :)

illuminati

kas sudomino tai ip adresas... vien del jo toliau seksiu sita tema  :)


Beta

Citata iš: Anomalija  sausio 15, 2014, 19:51:39
Klausimas keliautojui, kokiu būdu Jus apskritai rašote forume? Dabartinis Jūsų IP adresas yra: 0.101.0.0 - tokį adresą neįmanoma turėti. Turiu prielaidą, kad Jūsų veiksmai forume (neteisėtas prisijungimas prie mūsų duom. bazes arba kitaip - įsilaužimas) gali užtraukti Jums baudžiamąją atsakomybę.

Lauksiu viešo atsakymo, nes į AŽ neatsakote.


Mano "bullshit detector" perdegė pamatęs šį pranešimą  >:(
Įdomu ką tai reiškia.

Benamis

Citata iš: Beta  sausio 15, 2014, 22:58:26
Mano "bullshit detector" perdegė pamatęs šį pranešimą  >:(
Įdomu ką tai reiškia.


O jeigu lietuviskai?

Teroras

Benami, lietuviskai tai reikstu, kad adminai patys viska sugalvojo, ar ne Beta? :)

Beta


Benamis

#53
sausio 15, 2014, 23:17:09 Redagavimas: sausio 15, 2014, 23:19:41 by Benamis
Tada tokios prielaidos ne naujiena. Prisiminus inkognito istorija forume, irgi puse dalyviu reke, kad cia adminai specialiai viska sugalvojo :) Nieko naujo: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=777.0 ;D

Beta

Kol kas tai atrodo lyg eilinis reklaminis triukas, nes pas Jus kiek pastebėjau periodiškai atsiranda visokių ne žemiečių, keliautojų laiku, ir jei neklystu net pati galaktikos taryba buvo užsukusi ?

Nejaugi nebuvo jokio kito būdo susisiekti su tamsta Bailey, kaip tik parašyti į šią temą apie jo superinius sugebėjimus hackinti ? Visgi kiek pamenu registruojantis reikia įrašyti ir el. pašto adresą ?

Teroras

Beta, cia ka tu isvardinai tai tik lasas juroje kas forume buvo ;D Cia ir Nostradamu ivairiausiu buvo ir desimtmeciu mergaiciu kurios demonus piese, taip pat prisiminkim rutulio pirmas zinutes forume apie tai, kad jis is kitos planetos ir jo kune 2 asmenybes... :D Bet tikrai netikiu, kad uz visu siu veikeju adminai stovi.

Benamis

Citata iš: Beta  sausio 15, 2014, 23:43:49
Visgi kiek pamenu registruojantis reikia įrašyti ir el. pašto adresą ?


Sekmes jam rasant i pasta: pasto@nebeliks.lt :)

Beta

Teroras,
Na nesakau, kad visi jie yra administratorių darbas, tiesiog šį kartą tas pagrindinio administratoriaus parašytas pranešimas... nei šioks nei toks, nelabai rišasi su realybe

Benamis,
O kaip el. pašto patvirtinimas ? Jis išjungtas ?

Benamis

To as nezinau, jau seniai forume esu. Gali pabandyti sukurti nauja anketa pabandymui ir paziureti ar reikia patvirtinimo ar ne.

Zinoma kiekvienas gali galvoti kaip jam atrodo teisinga, kas galvoja, kad cia adminai neturi ka veikti zaidzia, kas galvoja, kad jis is tiesu keliautojas laiku, kas galvoja, kad cia trollina kazkas... Galvoti gi neuzdrausi :)

a.t.sielis

Vardas reiškia: Bailė - y :)

Aukštyn