Benamio plastakos

Pradėjo Benamis, birželio 04, 2012, 17:06:58

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

birželio 04, 2012, 17:06:58 Redagavimas: birželio 04, 2012, 17:20:02 by Benamis
Mano plastakos chiromantei Vitakei :)

Kaire: http://img502.imageshack.us/img502/4336/kaireranka.jpg

Desine: http://img515.imageshack.us/img515/1601/desine.jpg

Gali ilgiau krautis, nes dydis virs 300Kb ;)

Jeigu per didelis vaizdas galima dydi reguliuoti CTRL + peles ratukas arba issisaugoti :)

Lauksiu bet kokios informacijos apie save 8) ;D

Jonas

Iš nuotraukų jaučiamos energijos ,spėju, kad fotografuodamas plaštakas, dėvėjai rudos spalvos megztinį.  ;D

Benamis


vitake

Taigi, taigi, nebuvo lengva, atrodo aiškios, bet vis vien ne tas kaip gyvai. Buvo neaišku, ar kaikurios linijos tikros, ar atsiradusios nuo delno padeties. Štai ką sužinojau:
Didesnį dėmesį skiri dvasiniams dalykams, nei materialiems, nesi įsitvirtinęs gyvenime (materialiai). Tavo atmintis nėra per geriausia, tavo šeima netvirta, lyg išsiskaidžius. Esi gan valdingas, nors ne visada žinai ką darai, tavo didelis Ego, žinai ko nori, tau lengva apsispresti. Nevengi rutinos.Laiko neskiri išvaizdai. Mėgsti bendrauti, esi geras klausytojas, užjaučiantis, emocionalus, mėgsti ilgus debatus. Manau bijai vienatvės. Blokuoji savo energija ties meno sritimi. Mastai subjektyviai.

Rodos viskas :)

TinSoldier

Padarom eksperimentą? :)

Kuo daugiau žmonių man atsiųstų savo delnų nuotraukas. Vieną porą nusiųsčiau vitakei, ji čia apibūdintų tuos delnus. Ir pažiūrėtume, ar tas žmogus atpažins save pagal aprašymą. Arba kiek žmonių priskirs save pateiktam aprašymui :)

Benamis

Citata iš: vitake  birželio 04, 2012, 18:30:59
Taigi, taigi, nebuvo lengva, atrodo aiškios, bet vis vien ne tas kaip gyvai. Buvo neaišku, ar kaikurios linijos tikros, ar atsiradusios nuo delno padeties. Štai ką sužinojau:
Didesnį dėmesį skiri dvasiniams dalykams, nei materialiems, nesi įsitvirtinęs gyvenime (materialiai). Tavo atmintis nėra per geriausia, tavo šeima netvirta, lyg išsiskaidžius. Esi gan valdingas, nors ne visada žinai ką darai, tavo didelis Ego, žinai ko nori, tau lengva apsispresti. Nevengi rutinos.Laiko neskiri išvaizdai. Mėgsti bendrauti, esi geras klausytojas, užjaučiantis, emocionalus, mėgsti ilgus debatus. Manau bijai vienatvės. Blokuoji savo energija ties meno sritimi. Mastai subjektyviai.

Rodos viskas :)


Nu blem - as tau galiu pasakyti, kad cia beveik visur pataikei, isskyrus isvaizda. Tikrai priziuriu save :)

Tokius dalykus kaip:

"Mėgsti bendrauti, esi geras klausytojas, užjaučiantis, emocionalus, mėgsti ilgus debatus. " galima daug kam priskirti, taciau kitos isvados del seimos, finansu ir svarbiausia: "Manau bijai vienatvės" - kaip pirstu i aki pataikei :) Nezinau kiek cia savo padare Barnumo efektas, taciau nuo manes tau lekia +

Teroras

Idomus eksperimentas butu, kuri pasiule TinSoldieris :)

advena

bet koks idomumas suzinoti is plastaku kanors apie save jaigu tai jau zinai?

Markamis

Pritariu TinSolderiui, nes aprašymas tikrai lakoniškas. Beveik save galėčiau priskirti šiam aprašymui.

Benamis

Citata iš: advena  birželio 09, 2012, 15:41:18
bet koks idomumas suzinoti is plastaku kanors apie save jaigu tai jau zinai?


Idomumas tame, kad apie tave pasakoja zmogus kuriuo tu net neesi mates :)

RoxiO

Ar įmanoma pagal delnus nustatyti ką nors detaliau? Pavyzdžiui galėtum nustatyti mano socialinį vaidmenį, mano požiūrį į tam tikrus dalykus (pavyzdžiui į kitataučius ar kitos religijos žmones), mano, sakykim, ligas ar sutrikimus (Pavyzdžiui astma, trumparegystė, vėžys, ect...)? Jei taip, tai ir aš noriu "išsitirti" ir pažiūrėti ar tiesa, nes šiuo metu vis dar netikiu :)

advena

Citata iš: RoxiO  birželio 09, 2012, 20:52:35
Ar įmanoma pagal delnus nustatyti ką nors detaliau? Pavyzdžiui galėtum nustatyti mano socialinį vaidmenį, mano požiūrį į tam tikrus dalykus (pavyzdžiui į kitataučius ar kitos religijos žmones), mano, sakykim, ligas ar sutrikimus (Pavyzdžiui astma, trumparegystė, vėžys, ect...)?

+ ar galima pagal delnu linijas nusakyti zmogaus ateiti?

coliuke

tai aisku galima ;) pagal ju ilgi ir formas ;) Beja man patiko ideja apie kitu nariu plastaku foto  atsiuntima  :) labai seniai norejau pas chiromante apsilankyt ::)

vitake

Aš tiesiog sakau ką  matau delne.
Citata iš: RoxiO  birželio 09, 2012, 20:52:35
Ar įmanoma pagal delnus nustatyti ką nors detaliau? Pavyzdžiui galėtum nustatyti mano socialinį vaidmenį, mano požiūrį į tam tikrus dalykus (pavyzdžiui į kitataučius ar kitos religijos žmones), mano, sakykim, ligas ar sutrikimus (Pavyzdžiui astma, trumparegystė, vėžys, ect...)? Jei taip, tai ir aš noriu "išsitirti" ir pažiūrėti ar tiesa, nes šiuo metu vis dar netikiu :)


Labai smulkiai pasakyt negalėčiau, bet jei yra kokia liga, ji matosi delne (bet tiksliai kokia pasakyt negaliu). Tavo įsitvirtinimą (socialinį vaidmenį) gelėčiau apibudinti (jeigu tai bus ryšku,pamatuysiu, bet jei to tiesiog tavo delne nebus ir tai tavo gyvenime nieko nekeičia, tai pasakyt negalėsiu.)



+ ar galima pagal delnu linijas nusakyti zmogaus ateiti?
[/quote]

Taip, bet tik tokiu atvėju jeigu tavo delne tai ką nors bilos. :)

RoxiO

Citata iš: vitake  birželio 09, 2012, 22:40:42
Aš tiesiog sakau ką  matau delne.
Labai smulkiai pasakyt negalėčiau, bet jei yra kokia liga, ji matosi delne (bet tiksliai kokia pasakyt negaliu). Tavo įsitvirtinimą (socialinį vaidmenį) gelėčiau apibudinti (jeigu tai bus ryšku,pamatuysiu, bet jei to tiesiog tavo delne nebus ir tai tavo gyvenime nieko nekeičia, tai pasakyt negalėsiu.)


Puiku, tada jei sutinki - rytoj įdėsiu savo delnų nuotraukas ir jei įmanoma - norėčiau sužinoti bent vieną iš tų dalykų, kuriuos išvardinau ankščiau. :) Jei atsakysi teisingai - norėsiu daugiau sužinoti ta tema. :)

Aukštyn