Benamio plastakos

Pradėjo Benamis, birželio 04, 2012, 17:06:58

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

#15
birželio 10, 2012, 11:59:59 Redagavimas: birželio 10, 2012, 12:20:19 by RoxiO
Kairė ranka: http://www.part.lt/img/fadddddf31673f96a9cffa4444ba95c2591.JPG
Dešinė ranka: http://www.part.lt/img/e1d25d4a9f5a5d4e67bfbc11a6907c12975.JPG

Jei netinka kokybė, apšvietimas ar dar kas - sakyk, perfotografuosiu. :)

Jonas

Taigi, iš plaštakų einančios energijos jaučiu, jog prieš tai, kol fotografavai, sportavai (galimai kilnojai svarmenis arba darei prisitraukimus ant skersinio)...  :D

Benamis

Citata iš: Jonas  birželio 10, 2012, 15:04:45
Taigi, iš plaštakų einančios energijos jaučiu, jog prieš tai, kol fotografavai, sportavai (galimai kilnojai svarmenis arba darei prisitraukimus ant skersinio)...  :D


Jonas strikes again ;D :D

RoxiO

Citata iš: Jonas  birželio 10, 2012, 15:04:45
Taigi, iš plaštakų einančios energijos jaučiu, jog prieš tai, kol fotografavai, sportavai (galimai kilnojai svarmenis arba darei prisitraukimus ant skersinio)...  :D


Ne, man oda lupasi dėl etopinio dermatito (odos liga, kai nuo rankų lupasi oda). :)

vitake

 
Citata iš: RoxiO  birželio 10, 2012, 11:59:59
Kairė ranka: http://www.part.lt/img/fadddddf31673f96a9cffa4444ba95c2591.JPG
Dešinė ranka: http://www.part.lt/img/e1d25d4a9f5a5d4e67bfbc11a6907c12975.JPG

Jei netinka kokybė, apšvietimas ar dar kas - sakyk, perfotografuosiu. :)


Su tavim buvo lengviau, daugiau linijų, bet nežinia kiek iš jų sake tiesą. Taigi:
Kai buvai mažas tavo sveikata  buvo prasta, bet kita plaštaka biloja, kad su ja susitvarkei, ar dar susitvarkysi. Turi gerą nuojautą. Tavo  gera atmintis. Esi kūribingas.Esi linkęs į vadovavimą, bet esi linkęs,kad kiti kovotu už tave. Daug energijos turi ties protine, tolerantiška, ir dvasine sritimi, bet tai blokuoji. Kas susiję su materialiąja puse, tai nesi įsitvirtinęs ir gal net pats nerodai ineciatyvos dėl darbo įvertinimo. Pasikliauji savo instinktais. Mėgsti flirtuoti, bet iš to tau nieko gero. Turi talento liniją, kuri susijusi su tavo protu. Kiek matau kažkokiu metu gyvenai lyg du gyvenimus. Mastai kūribingai ir subjektyviai.

Tai tiek :)

RoxiO

Eik tu sau  :o Būdamas mažas gal 4 kartus sirgau plaučių uždegimu, paskui pradėjau lankyti baseiną ir nuo to laiko nebesergu. Vienintelio dalyko kurio nesupratau - dėl tų dviejų gyvenimų. Bet tiesą sakant nesitikėjau, kad taip tiksliai apibūdinsi. Dabar čia pirmas dalykas iš magijos, kuriuo tikiu.

vitake

O, malonu, kad suteikiau tau tikėjimo. Tiesa sakant ir pati 3 kartus esu sirgusi plaučių uždegimu, o tai ne pati smagiausia patirtis.

Beelzebub

Aš irgi noriu :D Įdėsiu šiandien, arba rytoj, gerai? :) Niekur nedink vitake  ;D

RoxiO

Gal galėčiau asmenine žinute gauti daugiau informacijos apie mano ateitį, jei tai įmanoma? :D

TinSoldier

Citata iš: RoxiO  birželio 10, 2012, 15:46:51
<...>Dabar čia pirmas dalykas iš magijos, kuriuo tikiu.


Tiek nedaug reikėjo? :))

Vitake, šiaip tikrai įdomu ir + tau, kad netingi parašyti :)
Bet, seriously.. Kiekvienas iš tų sakinių tinka 90-čiai procentų žmonių.. Tiksliau ne tiek tinka, kiek patys žmonės taip linkę apie save galvoti.

O apie sveikatą: ar yra čia nors vienas, kuris per visą savo vaikystę nėra turėjęs nei vienos sunkesnės ligos?

RoxiO

Citata iš: TinSoldier  birželio 10, 2012, 16:49:09
Citata iš: RoxiO  birželio 10, 2012, 15:46:51
<...>Dabar čia pirmas dalykas iš magijos, kuriuo tikiu.


Tiek nedaug reikėjo? :))

Vitake, šiaip tikrai įdomu ir + tau, kad netingi parašyti :)
Bet, seriously.. Kiekvienas iš tų sakinių tinka 90-čiai procentų žmonių.. Tiksliau ne tiek tinka, kiek patys žmonės taip linkę apie save galvoti.

O apie sveikatą: ar yra čia nors vienas, kuris per visą savo vaikystę nėra turėjęs nei vienos sunkesnės ligos?


Gal ir taip, tačiau vaikystėje aš buvau laabai ligotas. Ir iš tikro išsigydžiau. Manau taip buvo ne kiekvienam. Anyway to man užteko, kad patikėčiau.

Benamis

Citata iš: TinSoldier  birželio 10, 2012, 16:49:09
O apie sveikatą: ar yra čia nors vienas, kuris per visą savo vaikystę nėra turėjęs nei vienos sunkesnės ligos?


As :)

vitake

Citata iš: Benamis  birželio 10, 2012, 17:01:20
Citata iš: TinSoldier  birželio 10, 2012, 16:49:09
O apie sveikatą: ar yra čia nors vienas, kuris per visą savo vaikystę nėra turėjęs nei vienos sunkesnės ligos?


As :)


Ir tai matosi tavo delne.

.L.U.T.H.O.R.

Aš per visą gyvenimą sunkesnių ligų neturėjau, tik pora lūžių :D Ir come on, baikit svaigt, chiromantija jokia magija.

Benamis

Citata iš: Šešėlis  birželio 10, 2012, 22:03:00
Ir come on, baikit svaigt, chiromantija jokia magija.


O tai kur galima chiromantija priskirti? :)

Aukštyn