Gimtoji nuodėmė

Pradėjo Teroras, gruodžio 23, 2011, 18:20:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Citata iš: Balta  vasario 15, 2012, 13:22:41
<...>
Visi raštai parašyti žmonių neprilygsta Dievo Žodžiui.


Dažnai girdi Dievo žodžius?

Teroras

;D LOL, TinSoldieri, nepradek... :D

Balta

Citata iš: TinSoldier  vasario 15, 2012, 13:24:09

Dažnai girdi Dievo žodžius?


Dievo Žodis = Šventas Raštas = Biblija.

TinSoldier

Citata iš: Balta  vasario 15, 2012, 13:29:37
Citata iš: TinSoldier  vasario 15, 2012, 13:24:09

Dažnai girdi Dievo žodžius?


Dievo Žodis = Šventas Raštas = Biblija.


Hmm.. matyt išsiblaškęs Dievas rašė, kad tiek netikslumų ir prieštaravimų sau prirašė toj Biblijoj..
http://www.evilbible.com/contradictions.htm

???

DiaSimas

juolab, kad is prigimties mes esame pagonys, o pakrikstyti per prievarta...

Teroras

Nors daug kur ir nesutinku su religijos nuostatais, taciau man priimtinesnis dabartinis tikejimas, o ne pvz. tikejimas i medi ar akmeni.

DiaSimas

 :) na, gal i medi ir sudetingiau butu tiketi, bet juk ziurekit - norim, kad augtu grybai rudeniop, tuomet galvojam - ,,na palytu lietutis". Lietutis palyja - aciu jam- pridygo grybu:) Saule pasilde, sunoko vaisiai,darzoves - aciu jai. Ir koks geras tevas leistu nukryziuoti ir taip nukankinti vienatini savo sunu... Neesu as pagone, nei praktikuojanti krikscione. Tikiu, kad yra kazkas auksciau musu logikos ir kaip jau mes tai pavadinsim - likimu, dievu ar net medziu, jokio skirtumo. Manau geriausias dalykas bet kokioje religijoje tai, kas padeda zmogui islikti doram: ar tai desimt dievo isakymu, ar ispazintis, ar dar kas nors. Tarp kitko apie ispazinti, pripazistu tik ,,tiesiogini" pasikalbejima su tuo, kas auksciau, o ne kazkokiam kunigui issakytus veiksmus. Kai buvau gal desimties metu, pamenu, per ispazinti kunigui pasakiau, kad nebuvau sekmadieni baznycioj. Tai tas senas kunigas laike mane atsiklaupusia prie tos klausyklos gal 20 min.ir aiskino, kaip as mirtinoj nuodemej gyvenu.....Velniop toki kuniga, kai dabar pagalvoju.

Benamis

DiaSimas (beje idomu butu suzinoti ka reiskia slapyvardis), apie nuodemiu atleidima galima paskaityti cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=193.0 ;)

paragraf 78

Jau nuklydote į lankas. Tema vadinasi "Gimtoji nuodėmė". Tad diskutuokime apie ją.

Aukštyn