RSA video pranešimas

Pradėjo ceaktal, liepos 01, 2012, 00:19:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Citata iš: Benamis  liepos 01, 2012, 23:15:41
Jus geriau atkreipkite demesi i pati pavadinima, kuriame yra uzrasas:

3 sesija

Tai naturaliai kyla klausimas - kiek ju bus ir ar is viso bus?


RSA forume yra parašęs 3 pranešimus. Video sakomas 3 pranešimo tekstas. :)

PusiauŽmogus

Taigi sakė: "mes ateisime dar".

:D

snofru

o ar pastebejote, kad video pranesimas biski skiriasi nuo teksto kuri papostino rsa? http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=675.msg10556#msg10556
video nesakoma kad ateis dar  ???

inu

viso bus 3 dalys
viena is triju turesite isrinkti jus
mes nesamdome kitu zmoniu
mes dar grysime

Benamis

LOL ;D Kam 2 anketa? "Slaptazodi uzmirsot?" Galeciau tai is karto uzbaninciau.

Sabikas

Citata iš: snofru  liepos 01, 2012, 23:25:44
o ar pastebejote, kad video pranesimas biski skiriasi nuo teksto kuri papostino rsa? http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=675.msg10556#msg10556
video nesakoma kad ateis dar  ???

Na, man labai juokingai pasirodė dabar, tai, kad vieną žmogų išrinks šio forumo lankytojai :D
Benami, būtų įdomu sužinoti ar sutampa ip'ai vartotojo "inu" bei "rsa" :)

P.S. Snofru, su lig tavo žodžiais jie ir atėjo... :D Gal tu juos telepatiškai pakvietei, galbūt tu jau pasirinktas? :D

snofru

Citata iš: Sabikas  liepos 01, 2012, 23:30:09P.S. Snofru, su lig tavo žodžiais jie ir atėjo... :D Gal tu juos telepatiškai pakvietei, galbūt tu jau pasirinktas? :D
neduok Dieve! as tikrai netinku, as ir rukau ir taureles nevengiu is manes gausis prastas ateiviu agentas ar kaip ten jie vadinami, o dar jei pakliut i ta nelemtaji dvejetuka, but ismestam kazkur blaskytis atviram kosmose, apsaugokit auksciausios jegos.  :o
ne man atrodo cia feikovas sitas ateivis

Benamis

Video autorius:

Viska atsiunte elektroniniu pastu. Baikit jus tas samokslo teorijas kelti, nei zinau nei man rupi kas siunte. As uzsakymu i savaite po kelis gaunu, ir niekada dar nesove i galva klausti uzsakovo ar jis nera ateivis.

RoxiO

Citata iš: Benamis  liepos 02, 2012, 11:09:13
Video autorius:

Viska atsiunte elektroniniu pastu. Baikit jus tas samokslo teorijas kelti, nei zinau nei man rupi kas siunte. As uzsakymu i savaite po kelis gaunu, ir niekada dar nesove i galva klausti uzsakovo ar jis nera ateivis.


Būtent, jei man sumokėtų, tai ir man vienodai būtų kas užsakovas ir kam to reikia.

Nieksas

Citata iš: RoxiO  liepos 02, 2012, 11:36:00
Citata iš: Benamis  liepos 02, 2012, 11:09:13
Video autorius:

Viska atsiunte elektroniniu pastu. Baikit jus tas samokslo teorijas kelti, nei zinau nei man rupi kas siunte. As uzsakymu i savaite po kelis gaunu, ir niekada dar nesove i galva klausti uzsakovo ar jis nera ateivis.


Būtent, jei man sumokėtų, tai ir man vienodai būtų kas užsakovas ir kam to reikia.


Jei ten tikrai ateiviai tai įdomu kaip jie banko sąskaita atsidarė kad atsiskaityti internetu galėtu ?  :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Nieksas  liepos 02, 2012, 12:29:23
Citata iš: RoxiO  liepos 02, 2012, 11:36:00
Citata iš: Benamis  liepos 02, 2012, 11:09:13
Video autorius:

Viska atsiunte elektroniniu pastu. Baikit jus tas samokslo teorijas kelti, nei zinau nei man rupi kas siunte. As uzsakymu i savaite po kelis gaunu, ir niekada dar nesove i galva klausti uzsakovo ar jis nera ateivis.


Būtent, jei man sumokėtų, tai ir man vienodai būtų kas užsakovas ir kam to reikia.


Jei ten tikrai ateiviai tai įdomu kaip jie banko sąskaita atsidarė kad atsiskaityti internetu galėtu ?  :D


Dar klausimas kyla, pas juos tokios technologijos, kad pas mus, jiems čia tikriausiai vaikų žaidimas :D

Nieksas

Citata iš: Šešėlis  liepos 02, 2012, 12:37:31
Citata iš: Nieksas  liepos 02, 2012, 12:29:23
Citata iš: RoxiO  liepos 02, 2012, 11:36:00
Citata iš: Benamis  liepos 02, 2012, 11:09:13
Video autorius:

Viska atsiunte elektroniniu pastu. Baikit jus tas samokslo teorijas kelti, nei zinau nei man rupi kas siunte. As uzsakymu i savaite po kelis gaunu, ir niekada dar nesove i galva klausti uzsakovo ar jis nera ateivis.


Būtent, jei man sumokėtų, tai ir man vienodai būtų kas užsakovas ir kam to reikia.


Jei ten tikrai ateiviai tai įdomu kaip jie banko sąskaita atsidarė kad atsiskaityti internetu galėtu ?  :D


Dar klausimas kyla, pas juos tokios technologijos, kad pas mus, jiems čia tikriausiai vaikų žaidimas :D

O aš maniau , kad kažkas panašaus į žalią žmogeliuka atėjo į banką ir atsidarė sąskaitą.  ::) :D

RoxiO

Citata iš: Nieksas  liepos 02, 2012, 12:59:25
O aš maniau , kad kažkas panašaus į žalią žmogeliuka atėjo į banką ir atsidarė sąskaitą.  ::) :D


Gal užsimetė maskuotę, suklastojo dokumentus ir atėjo į banką Johano Smitho vardu sąskaitos atsidaryti :D

Sabikas

Apie kokius užmokesčius kalbat, jei tariamas ateivis jau patvirtino, kad mokėta nebuvo?
"mes nesamdome kitu zmoniu"


RoxiO

Citata iš: Sabikas  liepos 02, 2012, 14:08:03
Apie kokius užmokesčius kalbat, jei tariamas ateivis jau patvirtino, kad mokėta nebuvo?
"mes nesamdome kitu zmoniu"


Tada tikrai įdomu, kodėl jis sutiko daryti tą video.

Aukštyn