Aiškiaregystė - jos paslaptys ir pavojai

Pradėjo Creative, gegužės 24, 2019, 16:25:18

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Creative

gegužės 24, 2019, 16:25:18 Redagavimas: gegužės 24, 2019, 17:32:19 by Creative
Yra du aiškiaregystės būdai: sąmoninga aiškiaregystė ir diskretinė.

Sąmoninga aiškiaregystė sutinkama gana retai. Tai žmogaus sąmonės gebėjimas, kurios dėka žmogus aiškiai mato, jaučia ir gauna informaciją minties būdu apie konkrečią situaciją laike. Tai nutinka kada žmogus sąmoningai nusiunčia savo astralinį fantomą į kelionę netik erdvėje, bet ir konkrečiame laike. Kaip rašo, šia technika naudoja tik pašvęstieji, nes atsiskyrus nuo kūno, galima į jį negrįžti.

Diskretinė aiškiaregystė sutinkama dažnai. Tai nutinka, kada žmogui atsitiktinai atskleidžiama kažkokia tai informacija, kartais sapnais, ar vaizdiniais, bet jis negali to iškviesti pagal savo norą. Tokiu atveju savo gebėjimus galima išvystyti specialisto kontroliuojamam.

Perspėjimas
Yra daugybė pavojų, kurie gali nutikti žmogui naudojančiam aiškiaregystę. Visų pirma, tai pavojus psichikos pakitimo. Kaip taisyklė, žmonės, kurie nesąmoningai neria į pakitusią sąmonės būklę, keičia realybę vaizdiniais iš ateities, ar praeities, kas priveda prie užsidarymo, depresijos, psichozių ir pilnų atsiribojimu nuo aplinkinio pasaulio.


Toliau skaitykite rusų kalba:
https://nlo-mir.ru/isnovidea/jasnovidenie-ego-sekrety-i-opasnosti.html

Aukštyn