Olimpinių žaidynių laukia katastrofa?

Pradėjo unco, liepos 06, 2012, 03:31:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vitake

Ar aš viena pastebėjau tas akis?

Beelzebub

#46
rugpjūčio 19, 2012, 07:21:35 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2012, 07:23:11 by Beelzebub
Kokias akis? Nieko nematau, nebent apie tuos mėlynus trikampius kalbi. Bet ir tai, ką norėsi - tą ir matysi.

vitake

#47
rugpjūčio 19, 2012, 10:37:35 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2012, 10:42:17 by vitake
Kalbu apie tai

Žiūrėdama uždarymą iš kart pastebėjau, ar gi tai neakivaizdinis illuminati ženklas?

Beelzebub

Nu sakau, ką norėsi - tą ir matysi. Aš jeigu noriu matyt akis, tai ir matau, bet pirmą kart pamačius foto, tai gal 30 sek žiūrėjau į tuos mėlynus trikampius, ir mačiau tiktai mėlynus trikampius. Gal pažiūrėjus video, kitaip atrodytų.

Kitavertus, galbūt tai ir yra illuminati, bet ir tada kažkaip man vienodai šviečia, nes pusė, ar daugiau straipsnių, video ir t.t. apie illuminati yra gryni pastalai, pritempinėjimai, tam tikrų ženklų (kurie turi įvairių reikšmių beje)ieškojimai iki tokio lygio, kur betkoks ženklas yra laikomas kažkokiu tai "simboliu" ir iškapstoma kokianors reikšmė, kuri visada susijusi su blogiu. Netgi jeigu visa tai tiesa, kažkaip tada tie visi illuminati žiauriai feilina, nes niekas į tai nekreipia dėmesio ir neužsihipnotizuoja nuo jų "ritualų".

paragraf 78

Na ir kur ta žadėtoji katastrofa?
Kas dėl iliuminatų ženklų, tai nemanau kad iliuminatai taip kvailai išsidavinėtų ir visur kur tik įmanoma kištų savo ženklus.

Beelzebub

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 19, 2012, 15:05:54
Kas dėl iliuminatų ženklų, tai nemanau kad iliuminatai taip kvailai išsidavinėtų ir visur kur tik įmanoma kištų savo ženklus.


Būtent.

2Pacas

Jiem ju simbolika yra labai svarbu bent jau as taip manau, jie saiposi is musu visur kisdami tous savo zenklus.. ir stebisi kokie mes naivus visi esam. :)

Asasinas

Nėra tos katastrofos - net neįdomu.

agniusli

Nu ir nieko neįvyko :)))

Benamis

Tai ir aciu Dievui :)

omcikas

2012 12 21 tema tikriausiai irgi 2013metais pradings tyliai tyliai.. nors kazkiek kazkur viduje netgi norisi,kad kazkas naujo, ypatingo tadien nutiktu.. Aisku jei tas kazkas butu dideles nelaimes tai gerai butu,kad bent jau musu Lietuva nepapultu i ta plota :)

Aukštyn