Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Skunk

As asmeniskai buvau linkes tiketi juo. Bet dabar as manau, kad arba jis mus durnina arba paciam kazkas nevisai gerai... Paskaicius jo komentarus, mano nuomone apie ji radikaliai pasikeite. Ypac kai pradejo kliedet apie kazkokius baznycios snipus  :D :D

Beelzebub


Kalbokas

Perskaiciau ir as visa Inkognito istorija ir sito forumo straipsnius,ir nesuprantu vieno kaip is jusu kaikurie teigia,kad jis apsisaukelis ir pan.Kai nesi tikras 100% niekada nesakyk niekada,kad ir kaip fantastiskai jo istorija skambetu,bet zinant jo garbu amziu(o manau,kad tikras,nes irgi benravau su juo) tai manau tokio amzhiaus zhmogui nebutu tikslo meluoti ar ishvis gaishti brangu likusi laika anomalija.lt forume.Kaip kad kurie vadina ji shezofreniku irgi smarkiai klysta matosi,kad zhmogus ishsilavines turintis gyvenimo patirties ir pan.Tikkrai ne sezofrenikui sukurti tokia istorija bei atsiminti visas detales.Na apibendrinimui jei tarkim jo istorija ir ishgalvota tai vistiek lenkiu pries ji galva uzh jo kuribinguma bei musu fantazijos pletojima.

paragraf 78

Kalbokai, čia lietuviškas forumas, tad prašome naudoti lietuvišką raidyną, o ne one.lt stiliką kurio suprasti neįmanoma.

Kalbokas

Atsiprašau pasitaisysiu,tiesiog taip priprates rašyti  :)

paragraf 78

Na ir šaunu :) grįžtame prie temos.
Šiaip svarstau rakinti temą, nes nieko naujo joje nevyksta.

Kalbokas

Tai turbūt rakink temą,nes kiek supratau Inkognito užblokuotas šioje temoja tai nebėra prasmės toliau pratesti,lauksime kitų šaunių temų  :D

TinSoldier

Nemanau, kad apie inkognto daugiau niekada nebeišgirsim. Dar bus su juo naujienų, jaučiu :)

Pvz, nusimato filmas pagal jo scenarijų :D

Scena gydytojo kabinete išimant implantą iš nosies ertmės:
3 INT.GYDYTOJO KABINETAS .DIENA.
Kabineto viduryje masyvus,reguliuojama padėtimi krėslas,galintis tapti ir operaciniu stalu. Daktaras Mikalauskas - akiniuotas, keturiasdešimt penkerių metų vyras,šiame provincijos miestelyje jau dirba eilę metų po paskyrimo, baigus mokslus. Jis yra linksmas ir šnekus žmogus.
DAKTARAS MIKALAUSKAS
Kuo skundžiatės ?
MANTAS
Pastaruosius du mėnesius,,man dažnai pradeda tekėti kraujas iš nosies,darbe,namuose o būna, kad po nakties ir pagalvės krauju pasrūva...
DAKTARAS MIKALAUSKAS
-Atsiloškite,-turiu apžiūrėti
Mantas atsilošia kėdėje,primerkia akis nuo akinančios lempos šviesos,jis jaučia ,kaip daktaras kažką įstato jam į vieną šnervę,į kitą ir taikosi veidrodžio spinduliu. Jis mato kaip gydytojas paima kažkokį įrankį,- panašų į reples lenktais plonais galais ir kiša jas į nosies ertmę ir pajutęs aštrų, veriantį skausmą ,pašoka nuo krėslo
MANTAS
Ką čia darote?
DAKTARAS MIKALAUSKAS
Kažkoks svetimkūnis įstrigęs,maniau, kad pavyks jį ištraukti, bet jis tvirtai ten laikosi...
Žinote ,eisiu pasikviesti kolegų, kažkoks keistas čia atvejis... ar niekur nebuvote susižeidęs nosies,patekęs avarijon ar panašiai? -Ne?
Tai palaukite keletą minučių ,pasikviesiu kolegas , pasitarsime visi ir gal rasime būdą ,kaip jums padėti? ,
Kol nepašalinsime to svetimkūnio problema dėl kraujavimo niekur nedings.
Daktaras Mikalauskas nusiėmęs veidrodėlį apsivalo nuo įtampos aprasojusius akinius ir dingsta už kabineto durų palikęs Mantą vieną


Tiesiog neįkainojama...

Tegul lieka atrakinta tema.. Jei nebus apie ką rašyti, niekas ir taip nerašys.

Kalbokas

Too TinSoldier
Manau ir pats galėtumei sukurt kažka panašaus i Inkognito istorija,matau fantazijos,bei raštingumo nestokoji.Suprantu tavo skepticizma pilnai,ypač šiais melo bei korupcijos laikais.Aš ir prieš keleta metų,net nesidomėjau NSO ir panašiais dalykais kol nenutiko pora keistu atveju.Tada visas mano "iliuziju pasaulis"sprogo kaip burbulas kai isitikinau jog mes visatoje ne vieni,nors giliai širdyje aš tikėjau,kad nesame vieni šioje visatoje,bet kaip pasakius kol nepačiupinėsi nebusi tikras.

Nezinomas

gal gali papasakot kas buvo kalbokai?

paragraf 78

Tik pasakok atskira tema, kad nesigautų offtopikas.

valiotine

kaip virs 60 metu dieda-labai jau siuolaikiskai raso :D O ko jus nori? Nejaugi niekas nera girdejas apie Simno ''gudryna'' ?! :D Ten pusei to kaimo ir lekstes skraido,ir zali zmones po namus bastosi,ir kelininkai ne kelius tiesia,o laidus i dangu,kad NSO prisisauktu :DDD Gal ji maza kas nors per galva stipriai sutrenke,o pasekmes tik dabar ryskeja :D

Phoenix

Jau užbaigė jis savo scenarijų rašyt  :D

79.EXT. 2010 METAI. SUSITIKIMAS DEGALINĖJE .DIENA
Mantui jau šešiasdešimt vieneri metai. Vaikai uzauginti,namai pastatyti.Mantas prisimine visus tuos įvykius ir tai ,kad žemę tikrai užplūdo baisi liga iš nežinia kur,o per tą laiką nuo 1974 metų ji nusinešė milijonus gyvybių kapuosna, bet ne tiek daug, kiek planavo ir tikėjosi nežemiečiai..

Ligos pasirodymo pradžioje JAV ir TSRS kaltino viena kitą dėl šios ligos atsiradimo, ir tik Mantas tikrai nujautė iš kur ji, bet bijojo išsižioti. Per tą laiką sugriuvo blogio imperija TSRS ir jos kruvinoji KGB buvo paskelbta už įstatymo ribų. Torniečiai,griuvus blogio imperijai neteko pažadėtojo Sibiro platybių savo bazėms įsirengti, bet už tai uždraudė žemiečiams kelti koją į jų kontroliuojamą mėnulį.
Galaktikos tarybos kariai ir toliau lindi savo požeminėse bazėse ir tik retsykiais pamankština savo raumenis ,užpuldami nelegalius Torniečių skrydžius į žemę.

Mantas visa tai prisiminęs sėdi savo automobilyje prie degalinės ir mąsto kurgi galėjo dingti tas dvigubas agentas Benas Karla? Ir kiek gi galėtų būti tam Karlai metų šiandien,tada jis buvo maždaug 40 metų, o Mantui tebuvo dvidešimt penkeri. Štai ir jo eilė užsipilti dujas,jaunas trisdešimties metų vyras pajungia automobilį užpylimui,jo veidas Mantui iki skausmo pažįstamas,tik jis niekaip neprisimena kur. Mantas pliaukšteli sau į kaktą,juk tai BENAS KARLA. Keista ,atrodo kaip tada ,o dabar jam juk jau ne mažiau kaip 76 metai?

MANTAS
(Šūkteli sau garsiai)
Pala, pala juk šis dujų užpylimo operatorius ir yra BENAS KARLA,tik kodėl jam dabar
ne daugiau 35 metų kai jis turėtų turėti visus 76 metus?

Mantas išlipa iš automobilio,prieina prie baigiančio užpilti dujas operatoriaus ir ištiesia jam ranką
-111-
MANTAS
Sveikas Benai,jaunai atrodai pagal savo 76 metus,gal gali papasakoti, kaip tau pavyko išsaugoti savo jaunystę,tokiame amžiuje? Aš esu Mantas kurį tu ,Torniečiams pardaveiar jau nebe pameni?

OPERATORIUS
Mano vardas tikrai ne Benas,atsiprašau bet jūs kažką maišote pone, beje jūsų užsakymas jau įvykdytas...laimingo kelio

MANTAS
Gal ir apsirikau-atleiskite, bet jūs man kaip du vandens lašai panašus į asmenį, su kuriuo teko
rimtai pabendrauti jaunystėje,gal jūs to žmogaus sūnus?

OPERATORIUS
Mano abu tėvai jau senai mirę ir jokio Beno Karlos mūsų giminėje niekada nėra buvę.

Mantas atsiprašo ir nuvažiuoja namo ,bet vidinė nuojauta jam sako, kad jis neapsirinka,ir jog čia tas pats asmuo, tada jis nutaria dar kartą nuvykti į degalinę ir pas pamainos viršininką sužinoti operatoriaus tikrąjį vardą pavardę ir kur jis gyvena. Po valandos jis jau vėl atvyksta atgal prie tos pačios dujų kolonėlės, bet dabar dujas jau pilsto kitas darbuotojas.

MANTAS
(Naujajam dujų užpylėjui)
Tai kurgi aną senąjį, kur man pylė dujas padėjote darbuotoją?

OPERATORIUS
Ar tik ne Beno Karlos ieškote? Jis po pokalbio su jumis metė savo darbą ir sėdęs į savo automobilį išvyko niekam nesakė kur,bet tik pasakė, kad čia daugiau niekad nesugrįš......
Scenarijaus pabaiga

Teroras

Idomu kas ekranizuos? Paramount pictures ar koks 20 Century Fox? :D Nes nezinau jokios lietuviskos kino studijos, kuri turetu tiek lesu sukurti tokiai fantastikai :D

PusiauŽmogus

Nežinau buvo čia jau šitas ar ne, bet va ką radau. :D

GTR (+0.20)
Prisistatau,

Esu Galaktikos Tarybos direktorato oficialiai įgaliotas atstovas.

Mes nebegalime taikstytis su Torniečio skleidžiama dezinformacija ir GT suteikė man leidimą prisiregistruoti jūsų diskusijų lentoje, kad galėčiau šiektiek atskleisti kortas apie šį tariamą Tornietį.

Torniečiai implantų pagalba valdo šio jaunuolio sąmonę ir juo pasinaudoja vykdydami savo ilgametę pasyvaus smegenų plovimo kampaniją. Kaip jau spėjote pastėbėti, mūsų pašnekovas vis plėtoja mintį apie mūsų tariamus veiksmus jūsų nenaudai, tačiau prasmingai nutyli betkokias jūsų pastangas iš jo išgauti informacijos apie jų planus. Kadangi jau kelis šimtus metų torniečiai yra mūsų Tarybos priešai, mes sukaupę nemažai informacijos apie juos, taigi atskleisiu jų pagrindinę misiją Mėnulyje.

Pirmą sykį jie įsitvirtino mėnulyje 1946m išstumdami ten prieš juos įsikurusias rases. Kadangi tos rasės nebuvo vieningos, nebuvo sunku iškovoti visą palydovą. Jie įsirengė labai patogias bazes žemės užgrobimui, tiesa sakant patys nelabai suvokdami kam (jie iš prigimties labai aršūs, jeigu pasidomėtumėte jų istorija, pamatytumėte, kad jie nusiaubė dešimtis tūkstančių planetų be jokių rimtų priežasčių). Žinodami jų kėslus atsekėme jiems iš paskos ir jau 1948 įkūrėme pirmąją ginybinio pobūdžio bazę, netrukus suderinę savo veiklą su JAV vyriausybe (ko pasekoje turime Area 51 sektorių). Iškart po to mes išsiuntėme šifruotą pranešimą torniečiams, paskelbdami "mirties liniją" - pusė atstumo tarp Žemės ir Mėnulio. Jeigu nors vienas erdvėlaivis kirs šią liniją - bus atakuojamas be perspėjimo. Torniečiai suspendavo betkokius savo veiksmus iki pat 1970-tųjų. 1970m buvo išrastas įrenginys sugebantis paveikti žmonių biolaukus šitaip perimant jų psichinių procesų kontrolę. Tiesa įrenginys nebuvo labai vykęs, tačiau 1971-1973m jie jau turėjo jiems paklusnių žemiečių pulką. Per tą laikotarpį nuo 1948-ųjų iki 1970-ujų mes įrengėme beveik visas ginybines bazes visoje planetoje, kurias turime šiandien. Torniečių padalinys, sudarytas iš žmonių 1974m suorganizavo vieno žmogaus pagrobimą (jūsų forume jis pasivadinęs Inkognito), tikslas buvo ŽIV viruso paskleidimas žemėje. Tai buvo 24 metus ruoštas planas, kuris pavyko, tiesa pasakius iki dabar neišsiaiškinome kaip jiems pavyko kirsti "mirties liniją" mums to nepastebint. Deja ŽIV viruso planas nepatenkino jų lūkesčių. Torniečiai nesenai mėgino į Saulės Sistemą infiltruoti naujus virusologus, kurie galėtų sukurti aktyvesnį virusą, tačiau inkognito padedami mes sunaikinome jų erdvėlaivį. Kodėl torniečiai kūrė virusus? Jie siekia sumažinti gyventojų skaičių iki jiems patogaus, turiu paminėti, kad šis žaidimas tebesitesia dėl kažkieno užgautų ambicijų, o ne dėl realių tikslų. Mūsų darbas žemėje - apsaugoti jus nuo neteisingo užpuolimo. Mes čia būsime tol, kol torniečiai nepasitrauks, arba nebus sunaikinti. Dabar jau trisdešimt metų vyksta "šaltasis" karas, yra naikinama abiejų pusių brangi technika, švaistomos lėšos bei laikas, kitas dalykas, jų erdvėlaiviai sugeba prasmukti pro "mirties liniją", nors mes ir pastoviai modifikuojame savo sekimo įrangas.

Torniečių tikslas šiame forume - papildyti savo žmonių padalinio gretas.

Palieku jums teisę rinktis, kaip galvoti ir prie ko prisidėti, mano užduotis buvo suteikti jums šia informaciją.

Jeigu bus pateikti protingi klausimai, pasistengsiu į juos atsakyti, tačiau mano leidimas jungtis prie jūsų interneto yra ribotas.

Torniečiai tokio leidimo išvis neturi, tačiau jie apeina įstatymą veikdami per savo žmonių padalinį. Būkite atsargūs - kas jau kas, bet jie tikrai moka apeiti betkokius įstatymus.

Galaktikos Taryba

Aukštyn