OOBE

Pradėjo Slender, birželio 20, 2012, 18:39:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Slender

birželio 20, 2012, 18:39:02 Redagavimas: birželio 20, 2012, 22:16:24 by Slender
Taigi, norėčiau pabandyti Out-of-body experience (http://en.wikipedia.org/wiki/Out-of-body_experience), bet tiksliai nežinau kaip tai padaryti. Gal kas esate bandę? Ir jei galite parašykite tikslias instrukcijas (Arba nuorodą į jas, geriau kad būtų lietuvių kalba). Gal dar duotumėte keletą patarimų? Jeigu pavyks parašysiu pojutį, ka mačiau ir t.t.

Dar vienas kvailas klausimas. Ar įmanoma OOBE metu sutikti kitų žmonių?

Benamis

Siek tiek informacijos rasi cia: http://anomalija.lt/category/straipsniai/astralines-keliones/ ;)

Kas liecia ne tik teorija, taciau ir praktika, tai palauk kol atrasys rainiukee ;)

rainiukee

Citata iš: Slender  birželio 20, 2012, 18:39:02
Taigi, norėčiau pabandyti Out-of-body experience (http://en.wikipedia.org/wiki/Out-of-body_experience), bet tiksliai nežinau kaip tai padaryti. Gal kas esate bandę? Ir jei galite parašykite tikslias instrukcijas (Arba nuorodą į jas, geriau kad būtų lietuvių kalba). Gal dar duotumėte keletą patarimų? Jeigu pavyks parašysiu pojutį, ka mačiau ir t.t.

Dar vienas kvailas klausimas. Ar įmanoma OOBE metu sutikti kitų žmonių astraliniame pasaulyje?


Yra dvi auksinės taisyklės (iš mano patirties) atsipalaiduoti ne pagal vadovėlius, o pagal save,  ir nebijoti (šitą aš pati neseniai įveikiau). Yra daug prirašyta, kad pvz sėdėti krėsle, gulėti tik ant nugaros, nesukryžiuoti kojų ir t.t. Bet esmė yra tiesiog labai atsipalaiduoti, būti tarp miego ir realybės, kas man pvz niekaip nepavyktų pusiau sėdint ar gulit ant nugaros... Tiesą sakant aš dažniausiai būnu pusiau ant pilvo.
Reikia būti nepavargusiam, bet ir ne kątik ryte atsikėlusiam, nes aš dabar porą kartų bandžiau vėl išeiti, bet abu kartus nulūžau  :D ir nuovargis ir stresas dėl artimos kelionės.

Tai štai kai guli taip ramiai, leisk mintims tekėti savaime, bet per daug neįsijaudrink. Man nepadeda nei tie kvėpavimų skaičiavimai nei kas kita, tiesiog guli, ramiai apie kažką mąstai kol bemąstydama pajunti kad jau tuoj užmigsi ir viskas pradeda virpėti.

Va kai jau pradeda ūžti ir vibruoti, jei sąmoningas esi, tada jau reikia rodyti iniciatyvą ir pastangas, tuo metu yra dvi išeitys: arba neleisti ir nurimti, arba išeiti. Išeinant ir visų jėgų keltis, nemąstyti kaip atsimerkti, kaip pamatyti, kur eiti, o tiesiog keltis iš kūno. Atsikėlusiam viskas vyks savaime. Aš dar neišbandžiau visų ribų ir galimybiu ir pati esu atradimo kely, bet kai išmoksi antrą taisyklę - nebijoti, tai viskas vyks savaime.  ;)


Benamis

rainiukee, o kaip tu ta astralini pasauli regi? Ta prasme ar skiriasi spalvos? Ar viskas taip kaip ir realybeje? Ar matei kitus gyvius (zmones, butybes), jeigu taip - kaip jie atrodo? Ar imanoma susikalbeti su jais?

rainiukee

Citata iš: Benamis  birželio 20, 2012, 22:00:57
rainiukee, o kaip tu ta astralini pasauli regi? Ta prasme ar skiriasi spalvos? Ar viskas taip kaip ir realybeje? Ar matei kitus gyvius (zmones, butybes), jeigu taip - kaip jie atrodo? Ar imanoma susikalbeti su jais?


Astraliniam pasauly spalvos beveik tokios pačios, šiek tiek tamsesnės tik. Na daiktai, kraštovaizdis kaip ir realybėj, bet pačios pojūčiai ir galimybės - nerealios  ;D Skridimas, lindimas per sienas ir t.t.

Žmonių, kitų būtybių dar nemačiau, ir nežinau ar norėčiau matyti... Gal kai panorėsiu ir pamatysiu.

Slender

Dar klausimas, kaip reikia sugrįžti? Ar atsigulti "į savo kūną" , ar tai atsitiks savaime?

Benamis

Kiek esu skaites, del sugrizimo gali bijoti mazu maziausiai. Nes nesugrizti - yra neimanoma. Tiesiog mintyse gali pasakyti, kad noriu sugrizti ir viskas :)

OKULTISTE

Tada kyla įtarimas, kad čia paprasčiausiai laki vaizduotė...

rainiukee

Citata iš: OKULTISTE  birželio 20, 2012, 23:34:22
Tada kyla įtarimas, kad čia paprasčiausiai laki vaizduotė...


Niekas neįrodė, kad tai tikra, bet taip pat - kad ir netikra. Kol pats/pati to nepatiri, nežinai. Aš ir pati 100proc nežinau, ar tai tikrai OOBE, ar sapnas, ar smegenų triukas, bet mėgaujuosi (išmokau) tuom, kas duota.

O dėl grįžimo, tikrai neverta bijoti, tikrai neįmanoma negrįžti, rekia tik panorėti ir pasijusi kūne. Aš beje jaučiu visada savo kūną, kai esu ten, girdžiu kvėpavimą ir t.t. Nes kūnas ir siela(astralas) yra kaip tam tikra prasme vienas ir tas pats.

OKULTISTE

Tai aš kažkada irgi to esu "ragavusi", bet nematau, kas iš to gero...

rainiukee

Citata iš: OKULTISTE  birželio 21, 2012, 13:19:08
Tai aš kažkada irgi to esu "ragavusi", bet nematau, kas iš to gero...


O kas iš to blogo? Viskas priklauso nuo mūsų norų ir savitaigos, aš sakau ir įsitikinau: jei duota - griebk.  :D

OKULTISTE

Kaip vaikui po ranka pasitaikęs skalpelis... - Griebk...

Slender

#12
birželio 21, 2012, 19:59:46 Redagavimas: birželio 21, 2012, 20:48:44 by Slender
Šia naktį bandžiau, bet nepavyko. Negaliu sakyti kad nieko neįvyko. Gulint kokia 20 minutę visas kūnas pradėjo dilgčioti ir kažkaip tiliau pasidare. Čia buvo kasnos panašaus į išėjimą? Ar tiesiog mano smegenys nutarė papoštauti?

Dar vienas klausimas, ar gali kambaryje būti tamsa ir ar galima apsikloti kaldra? :D

Benamis

Slender, kai kuriems ir po puses metu praktikos nepavyksta patirti OOBE :)

Slender

Citata iš: Benamis  birželio 21, 2012, 20:01:24
Slender, kai kuriems ir po puses metu praktikos nepavyksta patirti OOBE :)


Tikiuos man pavyks greičiau :D. Šią naktį vėl bandysiu

Aukštyn