Žurnalas "Kelias"

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., birželio 16, 2012, 23:52:44

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

birželio 16, 2012, 23:52:44 Redagavimas: birželio 17, 2012, 00:35:08 by Šešėlis
Taigi aš ir keli bendraminčiai, sukūrėme šiokį tokį žurnalą ieškantiems savęs. Vadinasi jisai "Kelias". Pirmasis numeris :D Komentarai ir kritika, maloniai laukiami :)

Galima pažiūrėti per čia Žurnalas

Benamis

Wow! Geras! Gaila pliuso negaliu duoti, nes 2 valandas dar nepraejo ;D Butinai paskaitysiu ;)

P.S. Mano manymu, jeigu norite gauti siek tiek daugiau auditorijos, galetumete pameginti anomalijai parasyti, kad kazkokia rekomendacija parasytu pagrindiniame puslapyje :) Nes pripazinkime ne visi foruma skaito + tavo Seseli straipniai jau buvo patalpinti portale, taigi manau turetu pavykti :) 

.L.U.T.H.O.R.

Na gal ir reiktų pabandyti. O tau atidaro dabar, nes vienam žmogau sako, kad ne?

Benamis

Man atidaro :)

Beje turiu keleta pastabu:

Kadangi sis numeris yra pirmas, galetumete zurnale patalpinti koki nors autoriaus zodi, taip pat supazindinti skaitytojus su zurnalo tematika, t.y. Kokias temas liecia zurnalas ir pns.  :)

RoxiO

#4
birželio 17, 2012, 00:08:15 Redagavimas: birželio 17, 2012, 00:10:15 by RoxiO
Nu šakės. Jei leistumėt popieriniu formatu - pirkčiau. Dabar turiu kelias laisvas valandas, tai būtinai paskaitysiu. Pliusas, kad stengiatės ir kažką darot.

Tik galėtų būti nurodyti autorių vardai, neblogai būtų, jei gale surašytumėt sekančio numerio temas :)

.L.U.T.H.O.R.

Sakiau, aš jiems sakiau, bet niekas neklausė :D Na kai deadline nėra, kai maketuotojas dirba sau ir daro žurnalą pagal save tai taip ir gaunas :D Ir šiaip visi norėjo skirtingai biškį, tai gavos pagal maketuotoją, bet ką dabar padarysi. Dabar jau kažin ką ar pakeisim :) Kituose numeriuose tobulėsim.

RoxiO, popierinis variantas kainuoja, plius pirmas numeris, didelis klausimas ar bus auditorija.

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 17, 2012, 00:09:48
RoxiO, popierinis variantas kainuoja, plius pirmas numeris, didelis klausimas ar bus auditorija.


Visos temos turi auditoriją, tereikia ją atrasti :)

Benamis

Jeigu ne paslaptis kiek zmoniu dirbo prie zurnalo? :)

.L.U.T.H.O.R.

#8
birželio 17, 2012, 00:14:05 Redagavimas: birželio 17, 2012, 00:16:18 by Šešėlis
Tai aišku, bet pamanėme, kad geriau elektroninis variantas. Susikuri auditoriją, gal atsiras ir rėmėjų kokių, o po to jau galima galvoti ir apie popierinius variantus.

Na galima sakyti, kad beveik kiekvieną tą straipsnelį, rašė atskiras žmogus. Tai 6 žmonės, jei gerai suskaičiuoju.

Teroras

Pliusas uz iniciatyva :) Kas liecia auditorija, kaip minejo Benamis, bandyk e-maila siusti anomalijai, sioki toki skaiciu skaitytoju gausite... O veliau kas zino, gal kas nors nores nupirkti reklamini plota zurnale :)

Benamis

Perskaiciau :) Buvo straipsniu kurie mane sudomino ir kurie nelabai, bet siaip tai tikrai idomu ;) Beje, kur bandet dar zurnala reklamuot? :)

.L.U.T.H.O.R.

#11
birželio 17, 2012, 16:00:20 Redagavimas: birželio 17, 2012, 16:28:39 by Šešėlis
Parapsichologija.info ir facebook  ir dar savam tinklalapyje :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: RoxiO  birželio 17, 2012, 00:08:15

Tik galėtų būti nurodyti autorių vardai, neblogai būtų, jei gale surašytumėt sekančio numerio temas :)


O vat visi anonimai užsimanė išlikti :)

OKULTISTE

Aš irgi iš karto pasigedau autorystės...
Šiaip normalu yra gėdytis ir slapstytis, kai kas nors blogo daroma, o dabar - ne karo metas...

.L.U.T.H.O.R.

O realiai, tai koks jums skirtumas?  ;D

Aukštyn