Pasiulymai

Pradėjo Benamis, birželio 16, 2012, 14:14:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

Pagalvosime apie Google paieškos integracija ;)

unco

Filmoteka palengvino informacijos paieškas,taigi kodėl nesukūrus virtualios bibliotekos? Būtų galima dalintis įvairiais ezoteriniais kūriniais, parašytais skirtingomis kalbomis, kai ką galbūt net išversti .

Benamis

Pasiulymas gal ir geras, taciau nezinau ar tai butu teiseta :-\

unco

 8) Lietuva - piratų kraštas. Yra ir leidinių, kurie publikuojami viešoj erdvėj su licenzija.

.L.U.T.H.O.R.

Na manau, dauguma esoterinių knygų ir grimurarų galima laisvai naudotis nepirataujant. Yra be galo daug knygų ir info nemokamai, turiu pats nemažą bibliotekėlę virtualią. Būtų visai nieko.

Teroras

Jeigu gali knyga gauti nemokamai, tai nereiskia, kad ji yra nemokama :) Kad ir kokia tai knyga butu, ar PDF formatu, ar atspausdinta, taciau dauguma tokiu knygu yra komercines, taigi tai nusizengimas pries istatyma.

.L.U.T.H.O.R.

Tai aš suprantu. Norėjau dar prirašyt, kad dauguma šiuolaikinių knygų visos bus komercinės. Bet yra daug info iš senesnių laikų. Tiesiog vertimai ar pan.

eternal.bliss

Turiu pasiulymą, tik nzn ar jis labai sudetingas ar labai paprastas įgivendinti tehniškai. :)
Dabar kiekviena asmeninė žinutė ateina su garsu, kuris ganėtinai garsus  ;D ar yra būdas kaip tą garsą nuimti pačiam žmogui ar čia visur uždėta automatiškai? :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: eternal.bliss  sausio 03, 2014, 20:47:58
Turiu pasiulymą, tik nzn ar jis labai sudetingas ar labai paprastas įgivendinti tehniškai. :)
Dabar kiekviena asmeninė žinutė ateina su garsu, kuris ganėtinai garsus  ;D ar yra būdas kaip tą garsą nuimti pačiam žmogui ar čia visur uždėta automatiškai? :)Aš kažkaip asmeninės žinutės neišgirdau dar niekada garso :D nebent turi galvoje pokalbiuose žinutes O.o

eternal.bliss

nežinojau kaip išsireikšti, bet taip pokalbių žinutės  ;D
Įmanoma kaip nors tą garsą išjungti?

Teroras

Jeigu tu apie ta Facebook tipo chata, tai pazymek, kad butu be garso:

eternal.bliss

nu ir kaip aš nepamačiau   :D
Ačiū, išgelbėjai. :-*

Benamis

#72
lapkričio 05, 2014, 11:25:43 Redagavimas: lapkričio 05, 2014, 11:31:31 by Benamis
Naujas pasiulymas: kategorija pavadinimu "Religija ir filosofija" paslepti nuo sveciu. T.y. kad ta kategorija nebutu matoma zmonems kol jie neuzsiregistruoja forume (kaip pvz. "Žodžių karai" ir "Prisistatymai ir pasveikinimai").

Kaip ten sakoma "tabu" temos yra 3: politika, religija ir seksas. Sekso cia nera, politikos irgi ne per daugiausiai, taciau religijos anomaliskame forume sutinku su @TinSoldier, kad ryskiai per daug.

Leisiu sau pacituoti:

Citata iš: TinSoldier  lapkričio 05, 2014, 11:20:46
Inkognito ant šito forumo varė, kad juodaskvernių valdomas, skirtas krikščionių propagandai ar pan. kažkaip. Na, klydo jis tuomet. Bet, jei dabar koks naujas žmogus atsidarytų šitą forumą, tai tikrai toks įspūdis susidarytų. Ne pats patraukliausias forumo įvaizdis...

crystal

Nemanau, kad tai gera išeitis. Yra tikrai įdomių religijos ir filosofijos temų ir manau, kad nemažai naujokų tik per jas į forumą ir atklysta. O čia dabar dėl vieno idioto visą lentą slėpt..Ir kuo tai padės? Žmonės iš pradžių manys, kad čia visai nieko forumas, užsiregistruos, o tada visas steibliškas mėšlas atsidarius ir pasimatys. Dabar bent jau žinoma kas čia dedasi ir kuo forumas virsta...:(

Manau čia kažkaip kitaip su šituo reiktų tvarkytis...Prie kategorijos "Religija ir filosofija" yra parašyta:
CitataDėmesio!

Propaguoti arba skatinti pereiti prie kitų religijų - draudžiama!

O ar ne tai čia dabar Steiblio yra daroma..:/


paragraf 78

Apsvarstysime šitą klausimą, su Anomalija ir tada kažkoks sprendimas bus. Nes tikrai betvarkė ir religinis brukimas akivaizdus.
Tik prašau visų ramiau reaguoti (savęs irgi to prašau nors ne visada pavyksta) ir pasistengti gražiai diskutuoti.
Jei tema erzina, nesilankykite joje, jei tai trolingo tema tai tada nešerkite trolių

Aukštyn