Benamio plastakos

Pradėjo Benamis, birželio 04, 2012, 17:06:58

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Phoenix

Klausimas vitakei- kuom remiesi burdama iš delno (naudojiesi literatūra, schemomis, to mokaisi), ar tiesiog bandai priskirti daugeliui žmonių tinkančias savybes, tikėdamasi kad pataikysi? Abejoju, kad nuo gimimo, specialiai nesimokius (kaip sakei "nuo darželio laikų") galima tą mokėti. O gal tavo atveju būtent taip ir yra?

Teroras

Citata iš: OKULTISTE  birželio 11, 2012, 23:36:04
Tai būrimai iš delno - apgavystė. Linijos kinta. Galiausiai, jei aš susipjaustyčiau delnus, tai ką, mano "likimas pasikeistų"? Tokiu atveju, "netaisyklingai" besipjaustantys venas yra patys laimingiausi ir sėkmingiausi, nes daug riešo "apyrankių"?
SVAIGALAI.


Pamirsai pridurti, jog cia TAVO NUOMONE.

Idomus zmogus esi. Pagal tave kuom tu tiki, tas butinai yra teisinga - kiti idiotai. Magija, okultizmas - cia viskas OK, bet vat jau chiromantija tai jau SVAIGALAI ;D :D Graudu.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: OKULTISTE  birželio 11, 2012, 23:36:04
Tai būrimai iš delno - apgavystė. Linijos kinta. Galiausiai, jei aš susipjaustyčiau delnus, tai ką, mano "likimas pasikeistų"? Tokiu atveju, "netaisyklingai" besipjaustantys venas yra patys laimingiausi ir sėkmingiausi, nes daug riešo "apyrankių"?
SVAIGALAI.


Pabandyk susipjaustyt delnus ir pažėsim ;) o šiaip linijos nelygu randams.

vitake

Citata iš: OKULTISTE  birželio 11, 2012, 23:36:04
Tai būrimai iš delno - apgavystė. Linijos kinta. Galiausiai, jei aš susipjaustyčiau delnus, tai ką, mano "likimas pasikeistų"? Tokiu atveju, "netaisyklingai" besipjaustantys venas yra patys laimingiausi ir sėkmingiausi, nes daug riešo "apyrankių"?
SVAIGALAI.


Jei pjaustisies žaizdos užgis, o linijos nepasikeis. Jos keičiasi tik tokiu atveju jeigu žmogus pasikeičia vidumi.


Citata iš: Phoenix  birželio 11, 2012, 23:39:04
Klausimas vitakei- kuom remiesi burdama iš delno (naudojiesi literatūra, schemomis, to mokaisi), ar tiesiog bandai priskirti daugeliui žmonių tinkančias savybes, tikėdamasi kad pataikysi? Abejoju, kad nuo gimimo, specialiai nesimokius (kaip sakei "nuo darželio laikų") galima tą mokėti. O gal tavo atveju būtent taip ir yra?


Remiuosi savo mokslu. Nė nepamenu, kada ir kaip išmokau.. Kai buvau darželyje nebuvau tokia ir durna, pasiimdavau draugo rankutę ir pasakodavau ką matau, ir taip iki šiol. Ir tikrai nepriskiriu daugeliui žmonių tinkančias savybes, tai tikrai žema, jei kam tai atrodo tai apgailestauju. Aš sakau tai ką matau.

Smygolas

Citata iš: vitake  birželio 11, 2012, 23:58:06
Citata iš: OKULTISTE  birželio 11, 2012, 23:36:04
Tai būrimai iš delno - apgavystė. Linijos kinta. Galiausiai, jei aš susipjaustyčiau delnus, tai ką, mano "likimas pasikeistų"? Tokiu atveju, "netaisyklingai" besipjaustantys venas yra patys laimingiausi ir sėkmingiausi, nes daug riešo "apyrankių"?
SVAIGALAI.


Jei pjaustisies žaizdos užgis, o linijos nepasikeis. Jos keičiasi tik tokiu atveju jeigu žmogus pasikeičia vidumi.


Citata iš: Phoenix  birželio 11, 2012, 23:39:04
Klausimas vitakei- kuom remiesi burdama iš delno (naudojiesi literatūra, schemomis, to mokaisi), ar tiesiog bandai priskirti daugeliui žmonių tinkančias savybes, tikėdamasi kad pataikysi? Abejoju, kad nuo gimimo, specialiai nesimokius (kaip sakei "nuo darželio laikų") galima tą mokėti. O gal tavo atveju būtent taip ir yra?


Remiuosi savo mokslu. Nė nepamenu, kada ir kaip išmokau.. Kai buvau darželyje nebuvau tokia ir durna, pasiimdavau draugo rankutę ir pasakodavau ką matau, ir taip iki šiol. Ir tikrai nepriskiriu daugeliui žmonių tinkančias savybes, tai tikrai žema, jei kam tai atrodo tai apgailestauju. Aš sakau tai ką matau.


O aš sakau tai, ką tu "buri".... Gerai, kad pasaulio pabaigos iš delno nepranašauji.... Bent jau tiek.

OKULTISTE

Citata iš: Teroras  birželio 11, 2012, 23:39:36
Pamirsai pridurti, jog cia TAVO NUOMONE.

Idomus zmogus esi. Pagal tave kuom tu tiki, tas butinai yra teisinga - kiti idiotai. Magija, okultizmas - cia viskas OK, bet vat jau chiromantija tai jau SVAIGALAI ;D :D Graudu.

Nepamiršau, nes tai faktai.
Apie magiją, okultizmą, būrimus ir kt. "iš tos pačios serijos" esu tokios pat nuomonės, tad ir apie chiromantiją.
Nieko tokio, tiesiog truputį truputį suklydote interpretuodamas mano pasakymus...

RoxiO

Bobos oi, merginos įniršį pagavo. :D Čia gal masinio pykčio priepuolis? Reiks paieškot literatūros apie tai  ;D

OKULTISTE

Muhahahaha...

Smygolas

Kokie tie vyrai nemandagūs... :/ Fe.

Phoenix

Nemanai kad pateikei du vienas kitam prieštaraujančius dalykus? Kaip scenai sutvertas žmogus gali būti atsiskyrėlis?

TinSoldier

Citata iš: Phoenix  birželio 12, 2012, 12:07:22
Nemanai kad pateikei du vienas kitam prieštaraujančius dalykus? Kaip scenai sutvertas žmogus gali būti atsiskyrėlis?


Oi labai lengvai gali būti :)
Nebent tu sceną įsivaiduoji kaip kokias Oksanas Pikul ar panašų mėšlą. Kokiam teatre gali nemažai intravertų būti. Jų tikslas ir nėra pop šou daryt, užvedinėt žmones, o perteikti emocijas, mintis ir pan. Arba koks nors Jimi Hendrix'as - kokius nerealius pasirodymus surengdavo, bet buvo žiauriai kuklus ir tikrai nelabai bendraujantis. Arba Nick Drake - depresuotas, savo kambarėlyje ištisas savaites praleisdavo - vis dėl to, vienas geriausių savo laikmečio muzikantų :)

vitake

Tik jau nereikia čia ant manęs pulti. Juk ne aš save taip iškėliau. Netikit, tai netikit. Kaip sakoma : netikinčiam parodyk stebuklą, vis tiek nepatikės (čia pavyzdys).

Phoenix

Niekas čia nepuola tavęs, tik norėjau pasitikslint dėl aukščiau paminėtų dalykų :)

OKULTISTE

Va ir būrimų pasekmė - paranoja... Cha.

Smygolas

Citata iš: vitake  birželio 12, 2012, 13:14:46
Tik jau nereikia čia ant manęs pulti. Juk ne aš save taip iškėliau. Netikit, tai netikit. Kaip sakoma : netikinčiam parodyk stebuklą, vis tiek nepatikės (čia pavyzdys).


O tu jautiesi "iškelta" kažkuria prasme?....
Ir tikrai, niekas kaip ir nepuola :) Draugiškai diskutuojam juk...

Aukštyn