Ar žmonės ką nors supranta apie kosmosą?

Pradėjo a.t.sielis, liepos 22, 2019, 17:55:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

a.t.sielis

Žmonės turi ribotą protą, kelis primityvius instrumentus, su jais pabandė pamatuoti aplinką, kosmosą. Ar tai reiškia, kad jie ką nors supranta apie kosmosą?

Sakyčiau, kad ne. Jie nežino nei kosmoso kilmės, nei raidos, nei kam reikalingi kosmose esantys objektai. Jie nesupranta kosmoso dėsnių visumos ir kaip viskas veikia.

Išvada: žmonių įsivaizdavimai apie kosmosą yra riboti ir nieko prasmingo nesakantys. Todėl ir jų teiginiai apie kosmosą yra beprasmiški, kylantys iš nežinios.


vytra

Kristus yra pasakes, kad problemas kelia "sutrikusi žvaigždžių veikla".

p.s.
.. ką galima iš to suprasti? žvaigždės ėmė tarnauti juodajai magijai?


SPACE

Nieko daug nežino, electric universe model. Pvz. visi žmonės pasakys, kad vaizdas TV nėra tikras, ta prasme materialus, kalbantis žmogiukas viduje  nėra tikras, tai electro-magnetinis signalas, per šviesos diodus, paverčiamas matomu dalyku, bet tos studijos, iš kur eina signalas, niekas niekada nėra matęs. Kiekvienas sukurtas pasaulis turi matricos bruožų, todėl žmonės kartais sako, kad gyvenam matricoje.

xsistemax

Patikėk,@a.t.sielis,supranta.Ypač tie,kurie mokosi ne religinių raštų.
Pvz.:ką tavo raštai sako apie tamsiąją materiją ir tamsiąją energiją?Arba apie gravitaciją?
O mes jau žinom,kas tai yra.Žinom,kad turim tik tris gamtos jėgas ir artėjam prie patvirtinimo to,kad visos trys yra tik vienos jėgos skirtingi pasireiškimo aspektai.
Ir tikrai žinom,kad tai nėra "šventoji trejybė". :)

a.t.sielis

Citata iš: xsistemax  lapkričio 23, 2019, 14:50:10O mes jau žinom,kas tai yra.Žinom,kad turim tik tris gamtos jėgas ir artėjam prie patvirtinimo to,kad visos trys yra tik vienos jėgos skirtingi pasireiškimo aspektai.
Ir kas iš to?

Citata iš: xsistemax  lapkričio 23, 2019, 14:50:10Pvz.:ką tavo raštai sako apie tamsiąją materiją ir tamsiąją energiją?Arba apie gravitaciją?
Kas yra raštai? Raštai - tai šventųjų patirties apie Dievą užrašymas. Taigi, jie nekalba apie kažką kitą, nes pasiekus Dievą, pasiekiamas galutinis esybės egzistavimo tikslas. Galima bandyti perprasti Dievo kūriniją, Dievo energijas, bet jos begalinės, todėl ribotam to perprasti neįmanoma. Kokia prasmė stengtis siekti to, kas neįmanoma?

xsistemax

Pasiekus dievą pasiekiamas dugnas.Proto ir logikos mirtis.
Ar mirus protui būtybę vis dar galima vadinti žmogumi?
Na,nebent be apibūdinimo SAPIENS...
Lėlė.

a.t.sielis

Citata iš: xsistemax  lapkričio 24, 2019, 08:11:42Pasiekus dievą pasiekiamas dugnas.
Ne, dugnas yra ten, kur tamsa, iliuzija.

idenmeyou

Žino žmonės informaciją, bet ji nėra išbaigta. Tiesa ta, kad nieko nežinant ir nesuprantant dėsnių, net į kosmosą nebūtumę pakilę, ką jau senai padarėme.

Bet daugelį visatoje dalykų negalime paaiškinti ir netinka nei viena teorija, tokiam aiškinimui. Tai parodo, kad iš dalies suprantame kas vyksta aplinkui, bet tas vaizdas gali būti labai supaprastintas, iliuzinis, veikiantis tik mus.

Aukštyn