violetpink1 - Vienis, Para ir kitos temos

Pradėjo violetpink1, birželio 09, 2019, 06:39:30

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Nėra tikslo domėtis tuo, ko nebus realizacijos.

violetpink1

birželio 24, 2020, 09:50:55 Redagavimas: birželio 24, 2020, 10:25:26 by violetpink1 Priežastis: Papildyta.
Nėra tikslo ir nėra dėl ko domėtis, kreipti dėmesį ir dalyvauti ten, kas, kaip ir kur neduos norimos realizacijos.
Visa kita - tik kitų nevykusios kalbos, mano dėmesiui nuo savų norų nukreipti.
Papildyta.
Manęs nedomina jokie iliuzoriniai pasauliai, net jei tai dangus.
Mane domina visi materialūs pasauliai, kuriuose aš turiu galimybes patenkinti savo materialius norus, net jei tai yra pragarai.

violetpink1

Šią naktį sapnavau gerą sapną.  :)

violetpink1

Tuoj liepa, pirmasis antros metų pusės mėnuo, nors ir po truputį, tačiau dienos trumpės, o naktys ilgės, gamta ruošis rudeniui, daugės gelsvų atspalvių, o aura įgaus tam tikrą laiką trunkantį sustojimo ir pasiruošimo kažkam sekančiam aspektą...
Man šis mėnuo patinka, nes tai būna laikas, kuomet įvyksta sąndūra tarp dviejų skirtingų metų pusių: Saulės kilimo ir Saulės leidimosi.
Taip pat, šis mėnuo mano patirtyje yra kaip atostogų mėnuo, arba bent jau praeitų etapų užbaigimo, pvz., mokyklos, studijų.
Linkiu visiems pajusti saulėlydžių dvelksmą šį liepos mėnesį ir visus kitus taip pat, nes liepą jie ypatingi, ypač kur nors gamtoje, arba tokiose vietose kaip prie jūros, arba Dzūkijoje, Druskininkuose...  :)
Muzika:
The Intangible Shrines

violetpink1

Paskutinis "kodas" likusiai jūsų ir mano vasrai:  :)
Gregorians Voyage Voyage
, šiltų saulėlydžių,  :)

violetpink1

liepos 01, 2020, 20:38:46 Redagavimas: liepos 01, 2020, 21:02:52 by violetpink1 Priežastis: Papildyta.
Jean Michel Jarre Waiting for Cousteau
Yra realybėje jėgos, kurios klauso ir stebi nuolatos ir viską.
...klausimas tik, kada visa didelė grupė, pvz., žmonija, o ne vien paskiri individai, pradės paisyti tų jėgų...
Net vienas individas gali suklaidinti visą grupę.
Iš to išeina išvados, ne viena, o daug, o pirmiausia, apie struktūrizaciją pačios realybės: arba turi būti struktūra, pagal kurią viskas susisluoksniuoja - kuo tiksliau - tuo geriau - arba ištikrųjų turi nebūti jokios struktūros, o visi tik "plaukioti" tame "begaliniame plazmoide" ir kovoti kiekvienas už savo norą gyventi tokį, koks jis yra ir kaip sugeba...
Čia dar man iškyla klausimas: o kas yra pirmapradė jėga: ar struktūrizacija, ar chaosas?..
Aš esu pasiruošęs abiems atvejams.
Šis pasaulis, deja, rodo, kad pirmapradė jėga yra chaosas, bent jau čia, jame, nes visi sumesti į vieną katilą nepriklausomai nuo skirtumų tarp vieni kitų, turiu galvoje visą Žemę kaip vietą ir daugybę skirtingų individų, tiek per visą praeitį, tiek esatyje.
Papildyta.
Dar vienas momentas... būna tokių, kurie kitus vadina dvasios broliais, arba teigia, jog jis arba ji yra tas pats kas ir kitas koks nors asmuo.
...argi galima tai taikyti visiems be išimties?..
Ne.

violetpink1

Būtis turi atmintį.
Jei kas nors, vietoje geriau, pasirenka blogiau, kokia gi turėtų būti pozicija tų, kurie pasirinko geriau ir atstovauti tą geriau, atžvilgiu tų, kurie pasirinko blogiau?
Nekokia...
Pvz., moteris arba mergina sutinka savo gyvenime galimybę pasirinkti vyra arba vaikiną, kurių vienas atitinka moralines ir psichines vertybes, o kitas atitinka turtines.
Jei moteris pasirenka turtines vertybes atitinkantį vyrą, moralines ir psichines atstovaujantis vyras turės tai atimintyje visam likusiam laikui būtyje, ir tuomet, kai jie vėl susitiks, jis tą įvykį bent jau pasąmoningai prisimins.
Kaip manote, kokia bus jo pozicija jos atžvilgiu kad ir po 1000 metų, kituose gyvenimuose?..
Prasta...

violetpink1

liepos 05, 2020, 08:06:45 Redagavimas: liepos 05, 2020, 08:18:17 by violetpink1 Priežastis: Papildyta.
Neparodyk kitiems ir kitoms to, kuo su visais iš jų nepasidalinsi taip, kaip jie ir jos to nori ir įsivaizduoja.
Jei šito nepaisysi ir vis tiek rodysi, tai tuomet, kai tikrai norėsi pasidalinti, jie ir jos tave atstums.

Priežastis bus tavo seniau jiems ir joms suteikta "nepilna patirtis", kurią jie ir jos interpretuos kaip įžeidimą.
Šiti dalykai galioja nepriklausomai nuo laiko, nes viską kaupia pasąmoninės struktūros, o aš įtariu, kad net užpasąmoninės...

Papildyta.
Tos ir tie, kas teikia kitiems ir kitoms "nepilnas patirtis", patys tokias gaus...  :)
O išeiti iš šito rato bus labai sunku: nepilnos patirtys vis tęsis ir tęsis, tačiau pilnų nebus nė vienos.
...ką padarysi - toks gyvenimas...
Vivere

violetpink1

Pavyzdys: tos ir tie, kas dalyvauja grožio konkursuose, kažkuomet gaus galimybę matyti labai daug grožio konkursų - tas už tą.  :) ...na o nugalėtojos ir nugalėtojai gaus galimybę matyti labai labai labai daug konkursų. ...žinoma: viskas tik kituose gyvenimuose ir tik tiek, ne daugiau...  ;)
Arba tie, kas kuria kompiuterinius žaidimus, kažkuomet gaus galimybes juos žaisti, gal net labai daug.  :D
Tas pats galioja ir visoms kitoms patirtims, visų kitų temų.

violetpink1

Šiąnakt sapnavau vieną žmogų.
Tas žmogus yra žinomas.
Jis davė pretekstą man užduoti klausimą: ar tai pasakė kad paklausčiau, ar pan.
Aš paklausiau: "ką ir kaip daryti, kad nebūtų arba kad pereičiau ribas, kurias prieinu gyvenime?".
"Tuoj bus, jokių problemų," atsakė jis.
Nenoriu apkalbėti, bet man rodos, tu man melavai, nes nematau nei ką nei kaip galėtum padėti man pakeisti mano gyvenime...
Sapnas - melas...

violetpink1

"...O tu nenori savo karmos ir savo likimo perkrauti?..", paklausė žmogaus Parabrachmanas.
"Naują pradžią galėsi turėti, iš naujo pasirinkti viską galėsi, gyventi norą pervystyti,", tesė Jis.
"Noriu!..", susižavėjo žmogus Parabrachmano pasiūlymu: žmogaus karma jau buvo įsisenėjusi ir nedavė vieno svarbaus noro patenkinimų - nors šiaip viskas buvo gerai... - ir dėl to žmogus norėjo vis ką nors apjungti, nes jo esamas būvis nesusijungė su tam tikrų norų patenkinimu patirtimi gyvenime, o turėjo tik 1 sėkmingą temą, kai tuo tarpu buvo dar daugiau temų, kurių jis norėjo patirtyje.
Parabrachmanas susimąstė akimirkai.
"Nuo naujo gyvenimo pradėti reikėtų, bet Aš suprantu, kad ir jog, tu nori to dabar, tiesa?", pažvelgė Jis kampu į žmogų.
"Taip, tačiau sutinku ir atsipalaiduoti likusią šio gyvenimo dalį, iki kol jis pasibaigs,", prasitarė žmogus Parabrachmanui.
Parabrachmanas susimąstė.
"Neitin yra kada atsipalaiduoti, jei siekiama to, ko nori tu... ...o tu sieki daug: ir merginų, ir moterų, ir žmonų su dukromis ir be jų, ir tos pačios motinos ir kitų neprastų, ir Būties ir manęs Paties pažinimo - nėra tam laiko, tačiau aš suprantu, kad teisingam Būties būviui, įskaitant ir tave, reikia ir atsipalaidavimo,", tęsė Parabrachmanas.
"Aš suteiksiu tau muziką,", tarė Jis žmogui;
"per muziką tu pajausi Mane, o tai suteiks tau inspiraciją ir pozityvią įtaigą gyventi,", tesė Jis.
"Apskritai imant, nėra šito dalyko, kaip kažkoks naujas etapas, nes visa Būtis pulsuoja Vieniu, Vienuma, ir tai apima visą laiką.
Tačiau tiesa yra tai, jog būna naujas ciklas, ant naujos informacinės gyvenimo spiralės, ir to pasekoje įvyksta daug naujų įvykių, ...", su savo akių šypsena pabaigė Jis žmogui pasakoti Būties aktualijas.
"...pirmyn tad prie pradžios: aš suteikiu Tau begalinį impulsą naujai pradžiai ir viso Vienio atstatymui ir perkūrimui, o to pasekoje, Vienis gauna impulsą atsistatymui ir persikūrimui, pagal naują tavo norą.
...aš nežinau kaip ir kada ten Jie suplanuos,", tesė Parabrachmanas apie Hierarchiją, kuri įtakojo net paties Parabrachmano įsikūnijimus savo dangišku planavimu;
"tačiau Aš manau, jog būsiu ten, tuo ir taip, kaip reikia tuomet, kai ateis laikas,", tesė Jis;
"Visuomet atsimink žvaigždėtą dangų,", tesė Jis žmogui;
"Jis saugo tam tikrą pažadą ir tam tikrą paslaptį, ir nors paslaptis po truputį tampa visų, pažadas buvo Mano,", tarė Jis tvirtai ir viltingai;
"Apie ką tai?", paklausė žmogus Parabrachmano.
"Apie Tai, jog visiems bus užgarantuota 'Aukščiausioji Patirtis', ...", nutesė Parabrachmanas žmogui;
"Sujunk savo stipriausius norus su savo aukščiausiu tikėjimu ir tu suprasi, apie ką ir kur link tau šitas dalykas ir visa tema krypsta, ...", pasakė Parabrachmanas, o tuo metu sutemos jau tirštėjo ir danguje žiebėsi vis daugiau žvaigdžių.
"Ar aš turiu ką nors daryti dėl to jau dabar?", paklausė žmogus;
"Elkis taip, kaip nori ir įsivaizduoji save tuo metu, kai tai... ...bus, neabejotinai bus, ...", tarė Parabrachmanas žmogui;
"Neprarask vilties, 'the fire still burns'('ugnis vis dar liepsnoja'), ...", o visą būtį nuklojo tamsus Kosminės Nakties šydas apgaubdamas temą dar didesne paslaptimi ir Kosmine apsauga...
:)
>>>Insight<<<

violetpink1

Nusileidus Saulei, sutemose, Parabrachmanas pasakoja žmogui apie Būties paslaptis;
muzika: Lingashtakam.

violetpink1

Parabrachmanas pasakojo žmogui apie Būties paslaptis.
"Kiekviena Sąmonė yra pavaldi mažiausiai dviejoms visumoms Būties dėsnių: Būties Hierarchijos nustatytų dėsnių visumai ir Būties Savaimingumo dėsnių visumai.
Kuomet Sąmonė randasi, pradžioje, visa Būtis skuba ja pasirūpinti.
Tai nebūtinai būna išsyk įvykstantys įvykiai, o vietoje to, gali būti kas nors, kas daroma labai iš toli ir labai tolimai ateičiai, ...
Pirmiausiai tai - Būties Savaimingumo visuma, nes jokia hierarchija, taip pat ir Būties, nebūtų be Būties Savaiminio Savęs Kūrimo ir Palaikymo.
Vėliau ir tik esant priežasčiai, įsijungia Būties Hierarchija, kuri ir įtakoja Sąmonės evoliuciją.
Jei tokios priežasties neatsiranda, ta priežastimi vistiek tampa visi veiksniai, kuriais Sąmonė saveikauja su Būtimi.
Sąmonės sąveika su Būties Savaimingumu ir su Būties Hierarchija yra neišvengiama, ... ...taip pat ir pažintis su visu tuo.
Aš taip pat esu įtakojamas Būties Savaimingumo ir turiu atsižvelgti į jį ir į Būties Hierarchiją.
Yra dėsniai, kurie gali nulemti net mano gimimą, ...
Būtis daugiausiai būna atsipalaidavusi, kuomet Aš būnu Stebėtoju: tuomet niekas neturi priekaištų dėl Mano būvio, tik norus.
Jei Aš panyru giliau, atsiranda ir vertinimai: dėl ko tai, dėl ko taip, kada bus kita ir kitaip, ir taip toliau, ...
Aš ir tu patiriame bent vieną santykį per vieną Mano ciklą, kuris dažniausiai būna tavo santykis su visuotiniu Stebėtoju, kas tebeesu dabar.
Tačiau Mano globa yra tavo patiriama daug sykių ir įvairuose tavo būviuose... ...ištikrųjų ji yra nuolatos..."

violetpink1

"...ir tuomet Aš nusprendžiau Padėti Tau,", tarė Parabrachmanas žmogui, muzika:
Shivoham:)
...

violetpink1

Aukštyn