violetpink1 - Vienis, Para ir kitos temos

Pradėjo violetpink1, birželio 09, 2019, 06:39:30

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

:)
Žinant, jog neesate tikras psichiatras - truputį neįdomu ir kažkiek potencialo švaistymas, atsiprašau už tokį "tiesmukumą"...  ;)
Aš verčiau pataupysiu savo žodžius tikriems pokalbiams su tikrais psichiatrais, jei prireiktų ateityje, o prireikti dar gali...  :)
Tad nenustebkite, jei daugiau neatrašysiu jums, nes "imituojamiems pokalbiams" tikrai nenoriu švaistyti nei dalelės savęs, dėl to, jog paskui gali prireikti žodžių tikrame pokalbyje.
O tikri pokalbiai gali nulemti net visą mano šį gyvenimą...
Taigi, palinkiu jums sėkmės.
Tikiuosi, jūsų pozicija daugeliu jūsų išsakytų klausimų yra visai kitokia, nei jūs rašėte ir jog visa tai tik imitacija, su tikslu patikrinti šio forumo likusius 3 dalyvius...  :) Viso gero.  :)

Psichiatras

o, jeigu to pirsto nekisant??.
ir dar kazko??;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
kokia dar patyrtis??.absoliuciai viskas....jog ir kauke....

violetpink1

Artėja vasara: šviesiausias ir šilčiausias Vienio pajautimo metas...
Nepriklausomai nuo to, ar būtume gamtoje ar miestuose, ar išvykę ar namuose, būtent tuo laiku aktyviausiai bus visas gyvybinis gamtos laukas.
Puikus laikas dvasinio suvokimo persikrovimui ir pasiruošimas po to kiekvienais metais sekančiam kitam etapui - apsvarstymų, pergalvojimų ir t.t., tačiau pirmiausiai seka šis, vasaros, dvasinio persikrovimo ir kurį laiką būnančio atsipalaidavimo etapas, kuris įsigalioja daugiausiai liepos mėnesį, bent taip aš pastebiu per daug metų savais jausmais ir pojūčiais.
Nors aš daug prirašiau čia įvairiomis temomis ir atskleidžiau daug savęs "online", tačiau vistik noriu pastebėti, jog save mes turėtume atskleisti tik Vieniui ir tiems, per kuriuos Vienis reiškiasi mums: supratingai motinai, supratingam tėvui, supratingai antrajai pusei poroje, tačiau ne daugiau, nebent tai būtų kokia nors reta išimtis.
Taip, aš pats taip darau, tik antrosios pusės dar neturiu ir turbūt neturėsiu... Tačiau itin nebeliūdžiu dėl to, nes žinau, jog imant, jog viskas yra Vienis, tai santykiai su visais bus kada nors išsiaiškinti arba jų atsisakyta, su kiekvienu taip, net su pačiu Vieniu, :) aš šio gyvenimo eigoje patyriau daug potraukio akimirkų materialiame pasaulyje, tačiau nė viena jų neišsivystė į tolimesnes patirtis, dėl to - vystėsi mano iliuzorinės patirtys: vaizduotė, vizijos, sapnai, jautimai ir pajauta, ypač grojant muzikai, :) tą ir aprašau laikas nuo laiko čia, nes noriu "pasidalinti įspūdžiais", kaip sakoma ;) :)
Aš vadovaujuosi tokiu principu: jei matau ką nors, jei jaučiu ką nors, ar dar kitaip priimu - reiškia - tai yra :) toks požiūris leidžia pasitikėti savimi.
Priešingai nei daugeliui "virtualaus pasaulio" modelio šalininkų, man neatrodo itin svarbu, ar mes šiuo metu esame virtualioje matricoje ar tikroje realybėje ir tuoj paaiškinu dėlko taip:
1. Jei mes virtualybėje, tai vieną dieną ji vistiek pasibaigs, nepriklausomai nuo to, ar mes jau atjungti nuo virtualios realybės kompiuterių ar dar ne.
2. Jei mes tikroje realybėje - o taip yra bet kuriuo atveju... - tai vieną dieną ji taip pat greičiausiai pasibaigs su visais virtualumais ir visa visa materija ištirps, išsiskaidys į šviesą, kaip rašoma Vedose, o paskui po ilgo laiko vėl pradės po truputį materializuotis naujas būvis.
Žodžiu, bet kuriuo atveju, mes vistiek esame ... ...laisvi... :D ...o dar Vienis... ;)
Šia optimistine gaida ir noriu pabaigti šios dienos šį įrašą.
Ir dar: tikrai neketinu leistis į provokacijas "imituojamojo susirašinėjimo" ir t.t., tiek forume tiek privačiose žinutėse. Aišku, būna, kad sunku atskirti kur tikrai rašo, o kur klastoja tikslą, bet įmanoma manau...
Pabaiga - nuostabi daina, pasibaigianti šiais žodžiais:
"...but keys to my heart, you will never find, ... ...you will never find..." ;) :)
("bet raktų į mano širdį, tu nerasi niekada, ... ...tu nerasi niekada...")
Dead Can Dance - In Power We Entrust The Love Advocated

Psichiatras

Cha cha cha cha cha cha cha cha cha...
pedija.

violetpink1

gegužės 23, 2020, 07:12:37 Redagavimas: gegužės 23, 2020, 07:20:18 by violetpink1 Priežastis: Papildyta.
Šiandien ryte prisiminiau tokį dalyką kaip įvairūs kenkėjai: parazitai, virusai ir kiti.
Kilo įvairių apmąstymų šia tema, taip pat ir apie kenkėjų hierarchiją.
Jei tai tiesa, jog tokia yra, tai visa ji yra verta amžinai suktis karų ir nesantaikos Dievo fleitoje, o jei išlenda per vieną fleitos skylę, tai per kitą skylę jog juos sutrauktų atgal ir taip amžinai.  :)
Papildyta.
Iš ko išėjo ši tema: man teko sutikti gyvenime tokį žmogystą, kuris skaitė ir net keitė giluminius mano (ir kitų) klodus.
Jei kas išreikšdavo nesutikimą, tuomet jis jį išgaudavo, įteigdavo arba surasdavo logikos skylę, kurios pagalba galėdavo tai padaryti.
Kitaip tariant, tas žmogysta - srapgų įstatymuose ieškotojas, tik skirtumas tas, jog ieškojo spragų egzistenciniuose klausimuose.
...o gal netik?..  ;)
Turbūt ir tebeieško.
Tai va, palinkiu jam taip pat suktis to Dievo fleitoje amžinai.
Tai ką aprašiau nėra iliuzija, tai - realus asmuo, bent jau seniau lankęsis, o gal net gyvenęs Lietuvos teritorijoje, matytas ir girdėtas ir skaitytas internete gyvo sapno forume.
Jei kada kas nors turėsite reikalų su "skaitytojais" jūsų giluminių klodų, būkite atsargūs, o dar geriau - pasiūskite juos visus po vamzdžiu, tačiau ne po tuo, kur viskas išteka, nes tokio likimo jie nenusipelnė, o po tuo, kur už likimą reikia daugiausiai atidirbinėti.
"Į programą"...  :)

violetpink1

Dar vienas pastebėjimas.
Kas ką ir kaip kalba - tuo ir taip gyvas.  ;)

Psichiatras

Citata iš: violetpink1  gegužės 23, 2020, 07:12:37Šiandien ryte prisiminiau tokį dalyką kaip įvairūs kenkėjai: parazitai, virusai ir kiti.
Kilo įvairių apmąstymų šia tema, taip pat ir apie kenkėjų hierarchiją.
Jei tai tiesa, jog tokia yra, tai visa ji yra verta amžinai suktis karų ir nesantaikos Dievo fleitoje, o jei išlenda per vieną fleitos skylę, tai per kitą skylę jog juos sutrauktų atgal ir taip amžinai.  :)
Papildyta.
Iš ko išėjo ši tema: man teko sutikti gyvenime tokį žmogystą, kuris skaitė ir net keitė giluminius mano (ir kitų) klodus.
Jei kas išreikšdavo nesutikimą, tuomet jis jį išgaudavo, įteigdavo arba surasdavo logikos skylę, kurios pagalba galėdavo tai padaryti.
Kitaip tariant, tas žmogysta - srapgų įstatymuose ieškotojas, tik skirtumas tas, jog ieškojo spragų egzistenciniuose klausimuose.
...o gal netik?..  ;)
Turbūt ir tebeieško.
Tai va, palinkiu jam taip pat suktis to Dievo fleitoje amžinai.
Tai ką aprašiau nėra iliuzija, tai - realus asmuo, bent jau seniau lankęsis, o gal net gyvenęs Lietuvos teritorijoje, matytas ir girdėtas ir skaitytas internete gyvo sapno forume.
Jei kada kas nors turėsite reikalų su "skaitytojais" jūsų giluminių klodų, būkite atsargūs, o dar geriau - pasiūskite juos visus po vamzdžiu, tačiau ne po tuo, kur viskas išteka, nes tokio likimo jie nenusipelnė, o po tuo, kur už likimą reikia daugiausiai atidirbinėti.
"Į programą"...  :)
Realus grojimas...Fantazijos turbut sukuria kazkokia tai negimo situacija??.
O net ir pedija pateisina...
Cha cha cha cha cha cha cha cha cha].
Sake, jog nieko niekas...?'

Psichiatras

Citata iš: Psichiatras  gegužės 23, 2020, 12:51:30Realus grojimas...Fantazijos turbut sukuria kazkokia tai neigimo situacija??.
O net ir pedija pateisina...
Cha cha cha cha cha cha cha cha cha].
Sake, jog nieko niekas...?'

violetpink1

Pats save cituoti pradėjote?..  :) Parašiau apie jus nusiskundimą administracijai. Visos jūsų žinutės yra vien provokacinio pobūdžio.

Psichiatras

Citata iš: violetpink1  gegužės 23, 2020, 13:34:30Pats save cituoti pradėjote?..  :) Parašiau apie jus nusiskundimą administracijai. Visos jūsų žinutės yra vien provokacinio pobūdžio.
;DDDD o, tai meile yra!.
Aleliuja...

violetpink1

Nekreipdami dėmesio į provokatorių, pasvarstykime apie gyvenimo tęstinumą už fizinio kūno ribų: tiek už bet kokio kūno ribų, tiek jau įsikūnijus į naują.
Aš turėjau patirčių, kuomet man rodėsi, jog mano gyvenimas tęsis itin ilgai ir tos patirtys buvo miego metu.
Tiesą sakant, taip ir nesupratau, ką aš ten mačiau: ar šio gyvenimo ilgį šiame fiziniame kūne, ar mano astralinio gyvenimo laiką, kuris prasidės po mano fizinio kūno palikimo, ar dar ką nors...
Tačiau patirtys buvo ir buvo įdomios.
Tai kažkaip siejosi su ten matoma šviesa iš dangaus, ar tai Saulė ar tai dar kažkas papildomai...
Bus matyti.
Bet kokiu atveju, yra plotmė, kurios nesunaikins niekas, o tai yra pomirtinis būvis, kuris tęsiasi ir net gali būti, kad tęsiasi itin toli, gal net į begalybę.  :)
Leidžiantis Saulei visuomet susimąstau apie gyvenimo trukmę, paskirtį, apie tai, kiek įmanoma per jį pasiekti ir ką būtent ir kaip, taip pat ko ir kaip ne.
Prieinu išvadų, jog visų mūsų gyvenimai yra visai individualūs, nors tai, jog gyvename toje pačioje politinėje, finansinėje ir t.t. sąntvarkoje, liudija, jog vistik esame priklausomi nuo vieno ir to paties priežastingumo priklausomi ir jam paklūstame.
Kur visa tai tęsis?.. Nežinome niekas, bent aš manau, jog niekas.
Vistik smagu jausti kažkokį subtilų jausmą, kuris tarsi veda į priekį...
Kartais tai būna beveik su niekuo nepalyginama, nebent su motinos teikiama ramybe ir pasitikėjimu...
Šitus dalykus padeda pajausti tvarkos įvairiose gyvenimo srityse palaikymas, bet pirmiausiai - daiktuose ir skaitemninėse laikmenose...
Šitą pastebėjau jau seniai ir to stengiuosi laikytis. Tvarkos palaikymas leidžia mus pasiekti ateinančioms naujoms vibracijoms iš išorės, jei taip galima pasakyti. Viskas, kas nauja, ateina lengviau jei yra tvarka pas mus, o ypač gerai, jei ji yra visur...

Psichiatras

gegužės 23, 2020, 20:54:54 Redagavimas: gegužės 23, 2020, 21:45:32 by Psichiatras
NEREIKEJO TIEK TEIGTI, JEIGU DABAR ARGUMENTAS SUSIVEDA, I ARGUMENTUS IS NEZINOJIMO, IR ABSOLIUTU 0. SUDAUZIAU, O DEL EREKCIJOS...
TAI JO JI NE AMZINA...
VISA TA PATYRTI TU TURBUT UZSLOPINES ;) ;)
JEIGU VAIKYSTE BUVO PERDETAI MIGLOTA, IR DABAR JAUTIES KALTAS...
NENEIGK, IR PAGRYSK MAN MANO FAKTUS. ABSOLUT NIEKAS JUSU LOGIKOI NEEGZISTUOJA, BE PRIEZASTIES-PASEKMES, KURI ABSOLIUTI... NIEKO NERA IS NIEKO, IR NIEKO YRA NIEKO NIEKAS, IS ABSOLIUTAUS 0, JEIGU FANTAZIJOI ESANTIS IDENTIFIKACIJOS IR NEIGIMO SIMPTOMAS...
A) REALU, JOG.
.

violetpink1

>"Psichiatras",
visų pirma: tikrai nieko jums neaiškinsiu ir negrįsiu jokių faktų, nepatinka ką rašau - neskaitykite.
Jei aš ką užslopinęs, tai yra mano asmeninis reikalas ir net pati tikriausia psichiatrija pirma turi santykį su Lietuvos Respublikos įstatymais, o ne su savo galimybėmis, kas link mano gydymo, t.y., aš prie dabartinės situacijos turiu teisę išvis nesigydyti, bet dėl tam tikrų priežasčių gydausi, dėl kokių - ne jūsų reikalas.
Galiausiai - aš galiu savo vardą ir pavardę be jokios baimės čia, po savo rašliavom parašyti ir duoti dar nuorodą į savo facebook, o jūs ką?.. ...prisidengęs medicininiu slapyvardžiu ką čia norite parodyti?.. Kad mokate kitus "į miltus" sudirbti? Menkas gebėjimas, kaip asmeniui, kuris naudoja kompiuterį su interneto ryšiu...
Trumpai drūtai: mano gyvenimas - ne jūsų ir net ne tokių kaip jūs reikalas, nesikiškite ir neieškokite aukų, ir dar - pagal įstatymą manipuliuoti žmonėmis draudžiama, o tai ką darote jūs labai lengva pasukti tiesiai prieš jus pagal teisę, būčiau forumo administratorius, jūsų IP ir paskyra būtų pirmą dieną užblokuoti.

violetpink1

Citata iš: Psichiatras  gegužės 23, 2020, 20:54:54SUDAUZIAU, O DEL EREKCIJOS...
Išreiškei norą smurtauti ir priekabiauti seksualiai.

violetpink1

Muzika ir giesmės fone, atspindinčios ir perteikiančios:
"...širdyje gyva liepsnoja meilės Parabrachmano liepsna..."  :)
Ulf Söderberg - Nordvinterögon

Aukštyn