violetpink1 - Vienis, Para ir kitos temos

Pradėjo violetpink1, birželio 09, 2019, 06:39:30

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

violetpink1

Kuomet mes rašome ką nors internete ar kur kitur, būna kažkuo remiamės, tas parašymas turi kažkokį pagrindą. Dažniausiai tai - mūsų pačių mintys, įtakotos pvz. prisiminimų apie anksčiau įsisavintą informaciją ir t.t. ...
Jei aš ką nors parašiau apie politiką ar susijusius dalykus - tai įtakota mano praeities domėjimosi sąmokslo teorijomis, slaptais projektais, susijusiomis su tuo temomis. Tai dažniausiai atspindi mano susidarytą įspūdį apie tas temas. Tačiau nors kartais išsireiškiu apie tai, ištikrųjų aš vengiu šitų temų... ...tos temos ne man. Tai buvo mano gan chaotiškas gyvenimo laikotarpis... ...neimkite 'gilyn' tokių mano įrašų, jei turėčiau galimybę - pratrinčiau viską kas palietė politką šiame forume mano parašytuose tekstuose...
...nepaisant to, gerbiu įvairių Žemės vietų valdymu užsiimančius asmenis ir pripažįstu, jog Žemiška sąntvarka taip pat yra aukštesnės hierarchijos dalis.

Šį sykį noriu pasidalinti įrašu, kuris, norėčiau, tebūtų laikomas tik mano proto kūryba, atitinkančia mano galbūt ilgesingą vakardienos nuotaiką naktį.

Naktį prisiminiau vieną dainą ir muziką, mano protą aplankė pagal melodiją susidėlioję tokie žodžiai (ne kaip kūrinyje, o kitokie):
"Becoming a dark, or happening rain,
i'm silently coming to you once again,"

"Ar stoja tamsa, ar lyja lietus,
aš tyliai dar kartą ateinu vėl pas jus,"

...supratau kaip linkėjimus iš anapusinio pasaulio.
Tuomet sekė truputį kiti žodžiai:
"It's raining a rain, or happening snow,
We are landing to you and It's happening ...Now,"

...supratau kaip atsaką ir palaikymą 'Para Guardians' - 'Para Saugotojų' - tų, kurie saugo ir prižiūri perėjimą iš šio pasaulio į anapusinį;
labai siejosi su tuo, kas internete yra įvardijama sąvoka 'Nordic Extraterrestrials'.
Visą naktį jutau aukštesnės, dvasinės, egzistencinės 'Hierarchijos' buvimą ir palaikymą.
https://www.youtube.com/watch?v=S_E2EHVxNAE

violetpink1

...one and one still is One...
https://www.youtube.com/watch?v=sOtRgaL9OBY
...apie vyrą ir moterį, jaunuolį ir jaunuolę, motiną ir vaiką, Dievą ir mus...  :)

violetpink1

vasario 24, 2020, 19:00:41 Redagavimas: vasario 24, 2020, 20:24:50 by violetpink1 Priežastis: Papildyta.
An Angel
...teosofai dėjo pastangas suvienyti visą mūsų planetą be karo, nepanaudodami net nė vieno vienintelio ginklo;
jei pasaulio tautų ir religijų vadovai susivienytų, pasaulis taptų kitokia, geresne gimimui ir gyvenimui vieta...

violetpink1

Taigi - 155-asis įrašas šiame forume, vardu 'violetpink1'...  :)
...visų pirma: dėkoju, jog skaitėte; nesitikėjau tiek daug peržiūrų šios temos įrašų; iš visų jų man labiausiai patiko rašyti apie Vienį ir 'Para' aspektą, taip pat tekstus, įkvėptus muzikos.
Pasiekiau norą nustoti rašyti šitus įrašus, šiame forume, o jei tęsti, tai sukurti naują temą, tačiau... ...toks jausmas, jog turėčiau tai daryti kažkaip kitaip, rimčiau, arba nedaryti visai... Tad atsižvelgsiu aš į tą jausmą, kuris man perteikia tikslingumo ir kitų aspektų rašant svarbą.
Šią savo sukurtą temą skelbiu pabaigta, šiuo, 155 - uoju įrašu ir manau, jog darysiu pertrauką rašyme 'online', tiek čia, tiek facebook'e ar twitter'yje, nors ten jau kuris laikas beveik nerašiau.
Šiais laikais žmonės, ypač jauni, neturi laiko dalyvauti forumuose: mokykla, studijos, darbas, namų darbai, namų ruoša, komp. žaidimai, socialiniai tinklai, išmanieji telefonai, televizija... ir t.t.
Tačiau džiugu, jog buvo bent jau skaitančiųjų tikrai nemenkas kiekis.
Taip pat: yra truputį keista matyti, jog, pvz., discord serveryje, kuris nėra tokia patogi platforma informacijos dalinimuisi ir diskusijoms, susijungia žymiai daugiau žmonių vien dėl paties 'prisijungimo fakto'.  :) Bet laikai keičiasi, kinta ir tai, kas populiaru. Dabar daugiau mėgstama 'prisijungti' prie kažko ir stebėti tą kažką, o ne dalyvauti. Vistik tame taip pat yra tiesos: geriau nesakyti nieko, jei neturi ką...
Tad būsiu dabar kurį laiką ir aš stebėtoju šito projekto, bent toks planas, nes forume parašiau beveik apie viską, apie ką norėjau.

violetpink1

...dar tokia mintis atėjo vakar vakare vėlai: gerai yra išmokti ne tik atsirinkti informaciją, kurią priimti, bet ir kurią skleisti pačiam.  :)
Aš labai ilgas laikas tiesiog atsirinkinėjau kas man įdomu, tačiau rašiau beveik neatsižvelgdamas į tai, ką rašyti ir net tuo atveju, jog rašiau nekasdienėmis temomis, kurios buvo susijusios su tikėjimu, egzistencija ir pan., tai - toks rašymas - nebuvo vien teigiamas dalykas, o kartais ir nukrypdavau į temas, kurių pats visai nenorėdavau net paliesti, pvz., politika ar sąmokslo teorijos ir panašūs dalykai.
Aš visą gyvenimą esu tik stebėtojas tokių temų kaip pasaulio valdymas, o ne kokių nors idėjų ar temų kėlėjas ar ryškintojas, tad noriu parašyti čia, jog tokius savo nuokrypius laikau 'aplink mane esančio pasaulio' įtaigos pasekmėmis, o taip pat vieno asmens įtaigos pasekmėmis iš 'gyvo sapno' internetinio projekto forumo, su kurio daug diskutavau tiek forume, tiek per tuo metu buvusį 'gyvo sapno' skype chat'ą. ...  8) ... ;)  :)
...ši diena ypatinga, nes Saulė spinduliuoja jau daugiau ir ryškiau, su pavasariu visus, su vis ryškėjančia Saule,
https://www.youtube.com/watch?v=FqIACCH20JU

violetpink1

Nežadėk niekam to, ko neištesėsi,
nepasakok pasakų siekiantiems tiesos,
om namah,
https://www.youtube.com/watch?v=x8kgPi-Ux2c

violetpink1

Egzistencijoje yra įvairių sąmones klaidinančių jėgų;
vienos iš labiausiai klaidinančių ir žlugdančių jėgų šioje planetoje yra įvairios spiritualistinės ir religinės organizacijos ir centrai, tiek vakarų tiek rytų;

violetpink1

Sąmonės neatsineša su savimi jokių spiritualistinių, dvasinių ar kitų palaiminimų, kuomet įsikūnija;
sąmonės neišsineša jokių palaiminimų, kuomet kūną palieka...

violetpink1

Seniau rašydavau nedelsdamas dėl to, jog jausdavau gyvenimo laikinumą.
Dabar gi šita tema tapo kaip niekada aktuali dėl globalaus "korona viruso" paplitimo...
Nusprendžiau įkelti čia naują tekstą, kuris susidėliojo mano mintyse beklausant vieno muzikinio kūrinio ir įkelti dabar - o kas žino kaip čia viskas bus...
Muzikinis kūrinys - "A-ha - Hunting High and Low";
mano mintyse susidėliojęs tekstas - tai kūryba apie tai, ką svajotojui sako pats Parabrachmanas - Absoliutas, Vienis...
Taigi...

https://www.youtube.com/watch?v=s6VaeFCxta8

Parabrachmanas:
Štai - esu Aš,
mano delnuose snaudžia gyvatė (Būties gyvybinė energija),
ji snaudžia giliai ir sapnuoja pačius aistringiausius sapnus,
...svajotojau, ar matei ją?..
Ji miela ir jau markstosi...
...dabar aš siekiu aukštesnės meilės, aukštesnės būties, ...aukštesnės būties,
nes nėra kito kelio meilei tęstis, kaip pakilti į aukštesnį moralės lygį,
nes nėra kito kelio sąmonėms tęsti save...
sugalvoti naują būties žaidimą - tai mano nauja užduotis,
laikas eina, naktis ir vėtra artėja,
šis naujas artėjančio atsinaujinimo jausmas persmelkia mano širdį,
šalia viso to aš siųlau tau tai, ką tu buvai radęs seniau, bet atsisakei, ...
...aš tikiu - tu sutiksi, ...
nes nėra kito kelio meilei tęstis, kaip pakilti į aukštesnį moralės lygį,
nes nėra kito kelio sąmonėms tęsti save...
...ar tu žinai ką reiškia mylėti?..
...aš siekiu aukštesnės būties,
būtis tarė man - 'dar nevėlu'...
...
...aš siekiu aukštesnės būties,
kapituliuok džiaugsmo ašarose - aš būsiu su jumis ir 'šiomis dienomis', ...išvien...
aš siekiu aukštesnės būties,
dar nėra vėlu eiti su šviesa...
aš siekiu aukštesnės būties, ...

violetpink1

Kūryba: tai, kas "susidėlioja mintyse" klausant muziką.

https://www.youtube.com/watch?v=W4XiSFyYRE8

...Parabrachmanas susimąstęs...
...artėja kažkokie pasikeitimai...
...Jis nužvelgia visą egzistenciją savo oriu žvilgsniu...
Jo žodžiai svajotojui:
"Prisimenant atvirai - ar tu vis dar žiūri į savo atspindžius?..
tu visas esi čia ir dabar - ar tai juntama?..
tu vis dar abejoji kuo nors?..
matau - tai tęsis amžinai,
pagalvok daugiau nei vieną sykį prieš pasirinkdamas krantą, nuo kurio mane pažinsi...

...o vaike - žmogau - ... ...o Taip...

ar leidi sau žengti?..
aš atskleisiu tau visus kelius...

Pirmyn, ...

Aš nenoriu palytėti tavo sąmonės ir dvasios pernelyg daug,
nes ši abipusė meilė gali išvaryti iš proto,
mano tikslas visai kitas - o tai yra perteikti tau Savo lygmenį,

meilė saugoja, meilė prašo maldoje - tai yra tai, ko man reikia, ...

(atlaidūs akordai)
Tu vistiek nenori priimti tų niekam tikusių išbandymų, tiesa?
...nebijok, nes Mano akivaizdoje praeis ir tai...

O Taip...

Aš nenoriu palytėti tavo sąmonės ir dvasios pernelyg daug,
nes ši abipusė meilė gali išvaryti iš proto,
mano tikslas visai kitas - o tai yra perteikti tau Savo lygmenį,

meilė saugoja, meilė prašo maldoje - tai yra tai, ko man reikia, ..."

Tiek šiandien apie muziką.
Tylos laikotarpiai suteikia vėliau sekančius įkvėpimus - štai nerašiau kiek laiko, o dabar susidėliojo tokie tekstai pagal muziką...  :)
Laikykimės...

violetpink1

Aš tikiu nauja dvasine šeima, tiesos ir šviesos kelyje tiesoje ir šviesoje,
https://www.youtube.com/watch?v=3eT464L1YRA

violetpink1

aš tikiu tuo ir nededu savo tikėjime ir savo tikėjimu taško,  ;)   :)

violetpink1

Ne paslaptis, jog visus materialiojo kūno procesus įtakoja smegenų elektriniai impulsai ir jų svyravimai...
Nuolatinis susiderinimas, sinchronizacija su anapusiniu pasauliu, prisimenant pvz., sapnų buvimo ir pomirtinių būsenų buvimo faktą padeda nuraminti ir teigiamai nuteikti visą fizinį kūną - bent taip yra man...
Tuo ir naudojuosi.
Laikas ir visa kita būtyje parodys, kokia ateitis mano ir tų kitų, kurie man taip rūpi...

violetpink1

Paleidau pažaisti vieną seniai seniai žaistą kompiuterinį žaidimą, o jame turėjau valdyti nedidelę grupę kovotojų...
...turėjau galimybę praplėsti žemėlapio ribas ir nukariauti vieno objekto saugotoją - tokį gyvį... ...nukariavau - pagailo gyvio...  :( ...reiškia kompiuteriniai žaidimai jau nebe man...  :) geriau alijošius auginti... tai bent gyva kažkas ir kažkam padedu augti ir vystytis... turiu vieną...

Aukštyn