violetpink1 - Vienis, Para ir kitos temos

Pradėjo violetpink1, birželio 09, 2019, 06:39:30

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

yra jau užvesta tavo temų , galima jose pildyt , aišku, galima plakt į vieną viską,
o ir naujos idomios temos irgi gerai;)

violetpink1

Vieni, aš noriu būti su Tavimi visur ir visuomet...  :)
...toks noras ir prašymas užgimė šiandien manyje.

violetpink1

Šiame gyvenime mes turime mažai laiko.
Vienyje mes turime Vienį laiko.

violetpink1

Ruduo, sutemos... metas žiūrėti ne tik į išorinį pasaulį, bet ir į savo vidinį pasaulį, į savo dvasią... 'Yellow Brick Cinema - 992', meditacinė, atsipalaidavimo, apibendrinimų, apmąstymų, muzika: https://www.youtube.com/watch?v=Lz41-JtVgOg.

violetpink1

Siekiu kuo daugiau teigiamos, optimistinės pasaulėžiūros ir pasaulėvokos. Tai man padeda išlikti ir palaikyti teigiamą nuotaiką ir būseną, o šie dalykai man yra svarbūs dėl įvairių priežasčių, įskaitant ir sveikatos.
Šiame įraše noriu pataisyti prieš tai išsakytą savo pasaulėvokos fragmentą. Tąkart rašiau:
'Vienis arba Vienovė, yra uždara nuo tamsios ir juodos tuštumos, šviesa šviečianti erdvė.'.
Supratau, jog tai dar nesuteikia man tiek pilnatvės, kiek suteiktų tobulesnis, labiau išbaigtas požiūris. Taigi, mano naujas požiūris:
'Vienis arba Vienovė, yra atvira ir begalinė, neturinti ribų, neesanti niekame daugiau, šviesa šviečianti erdvė.'.  :)
Tęsinys lieka tas pats:
'Vienyje arba Vienovėje yra viskas ir visi: praeitis, esatis, ateitis, visi jų variantai, visi materijos lygiai, visi antimaterijos lygiai, visos visatos, visos žvaigždės, visos planetos, visos būtybės, visi gyvenimai, visos sąmonės... ...'.  :)

violetpink1

Beklausant gerą muziką, atėjo geras įkvėpimas parašyti gerus žodžius.  :)
Suvokiu, jog Vienyje ir Vienovėje, toje beribėje, šviečiančioje, šviesos erdvėje, visuomet išliks visi ir viskas, taip pat ir aš, ir tie, kuriuos aš myliu; Vienis ir Vienovė yra beribiai saugotojai, visų ir visko, taip pat ir meilės ir sąmonės; Jie saugo ir išsaugos visus mus ir visų mūsų gyvenimus ir jų įrašus, jog, remdamiesi savo patirtimi, galėtume vystytis toliau, pažindami save, vieni kitus ir Juos, reikšdami Visiems Meilę ir Sąmonę, Supratingumą...
Depeche Mode - Walking In My Shoes

violetpink1

Aš tikiu, jog egzistencijoje yra sąmonės, kurios yra aukščiausios ir seniausios, ir jog jų yra ne viena.
Dažniausiai su tuo man siejasi akių atvaizdai, ypač vaizduojami šventyklose; esu matęs tokių atvaizdų nuotraukų ar perpiešimų internete, tai įvairių rytietiškų dvasinių mokyklų naudojami atvaizdai Indijoje ir aplinkui, tačiau taip pat esu matęs ir Egiptietišką akį, kuri ypač atitiko mano dvasią ir pajautimą.
Aš tikiu, jog nėra nieko, kas nebūtų be priežasties, tai reiškia, jei kokio nors vaizdo matymas kelia kokius nors jausmus, vadinasi, yra ryšys netik su tuo vaizdu, bet ir su kažkuo dar toliau.
Tikiu, jog tai susiję su aukštesnėmis sąmonėmis ir manau, jog jų yra ne viena, nors ir esame įpratę svarstyti apie Dievą, kaip vieną būtybę, vieną asmenį.
Taigi, kai man iškilo klausimas, kaip vadinti šias sąmones, kurios yra pačios aukščiausios ir seniausios, prisiminiau rytietišką sąvoką, šį sykį daugiskaitoje: 'Parabrachmanai...',
o kuo senesnė Jo ar Jos sąmonė, tuo daugiau 'Para...' tinka prie sąvokos pridėti; žinoma, pagal kažkokius Kosminius ciklus, kurių dar nepažįstame...
Gali iškilti klausimas: o tai kuri gi visdėlto yra aukščiausia? Aš manau, jog atsakymas į šį klausimą, kaip ir viskas: yra kitime... ...tai reiškia, aukščiausioji sąmonė esamuoju laiku būna tai viena tai kita iš Jų, priklausomai nuo to, Kuris ar Kuri iš Jų pasiekia egzistencijos mąstu didžiausią svarbą sava būsena.
Kartais tai - meditacine būsena ir įžvalga spinduliuojanti, skvarbi Egipto Horo Akis, tarsi laukianti kažkokių tai klausimų išsisprendimo, kartais tai - visus ir viską į Save suimantis Boudhanath'o Šventyklos Akių žvilgsnis, manifestuojantis Visos Egzistencijos išsaugojimą ir išgelbėjimą gyvenimo dovanos manifestacijoje...

violetpink1

spalio 17, 2019, 19:20:44 Redagavimas: spalio 17, 2019, 21:33:56 by violetpink1 Priežastis: Įrašas papildytas
Visi susikuria ateitį patys, savo veiksmais sau ir kitiems, visi patys už ją atsakingi.
(tęsinys:)
Jei tu kurdamas ateitį padarei klaidą, pirmiausiai vėl pajausk savo santykį su Vieniu, po tos klaidos, tačiau nenustebk, jei suvoksi, jog pamokos, skirtos tau iki klaidos ir po jos - tos pačios...

violetpink1

Priėmiau išvadą, jog tai, ką sapnuoju, ką matau vizijose, ką matau realybėje ir internete ir iš viso šito kas mane traukia ir man patinka ir mane domina, tam mane ruošia Dievas.
Tai reiškia, jog jei man patinka ir domina tam tikri dalykai, net jei jų dar neturiu, tai tam esu ruošiamas Dievo ir kitų jėgų, net jei ne šiame, o kitame įsikūnijime, gyvenime.

Aukštyn