5 priežastys, kodėl keliauti į Marsą yra siaubinga idėja

Pradėjo a.t.sielis, balandžio 12, 2019, 22:33:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

a.t.sielisGeras video, ypač galas  ;D

1. Radiacija.
2. Labai mažas atmosferos slėgis Marse.
3. Nuodingi junginiai Marso grunte.
4. Dulkės.
5. Gravitacijos trūkumas.

Montas

As manau jei butu galimybe pasiziuret su kokiu "asmeniniu palydovu" i marso siaurini poli tai butu daug kas nustebe pamate ten baze.
Beje buvo toksai ivikis susijes su marsu ir i ji pasiustu visureigiu. Nepamenu metu ir pacios misijos pavadinimo,reiktu ieskot info ir galima butu tikrai surast, bet reikalas buvo toks. NASA siuncia visureigi kuris turi pajimt meginius ir rezultatus perduot i zeme, bei padaryt foto. Suprantama visureigis valdomas is zemes. Pasiekes pavirsiu, prasideda suplanuoti darbai,daromos pirmos foto ir t.t., nieko neiprasta. Nespejus praeiti pirmomis valandomis po nusileidimo (laiko atzvilgiu galiu klyst,bet tai buvo pakankamai greit) dingsta signalas su aparatu. NASA paskelbia, kad del techniniu priezasciu prarado rysi ir aparatas nustojo veikt, kaip visada bla bla bla,atsivercia burtu knyga ir buria mums. Sita oficialia dali pats maciau (ar per TV ar nete straipsni,nepamenu).
Neoficiali dalis tai, kad pradejus daryt ir siust i zeme pirmas foto, NASOS darbuotojai pamato kaip prie visureigio arteja grupele asmenu (jei gerai pamenu tai buvo 3-5 asmenys),su skafandrais kaip ir kosmonautu (arba labai panasiais), bet be jokiu skiriamuju zenklu. Na ir suprantama paskutinej darytoj foto jie salia stovi aparato po ko NASA praranda signala. Isvada tokia:
1. Kazkas labai nenorejo,kad butu atliekami butent toj vietoj darbai ir tiesiog atejo ir atjunge aparata.
2. NASA siunte iranga zinodami, kad toj vietoj kazka ras idomaus, netik grunto meginius ir pavirsiaus foto.
Gali kilt klausimas is kur i viesuma islindo neoficiali versija.... Kad isiaiskint reiktu suprast kaip dirba NASA. Trumpai tariant tai su kiekvienu projektu dirba zmoniu komanda. Kuriamas projektas ir su juo dirba tik tam tikra suformuota komanda.
Butent toj komandoj dirbusi moteris (nasos darbuotoja su stazu) po ivikio iskart prasitare artimam ratui zmoniu apie uzfiksuotus nuotraukoje asmenis ir prarasta signala su aparatu. Kadangi viskas ivyko greit ir NASA nespejo darbuotojus uzciaupt (priversdami pasirasyt del paslapciu neatskleidimo) tai moters buvo kita diena jau atleista is darbo.

idenmeyou

Sapaliavimai apie kolonijas artimiausiu metu yra juokingi. Aš tų kolonijų 50 metų į priekį dar nematau. Klausimas ar pavyks kolonijas išlaikyti žemėje...

vytra

Citata iš: Montas  sausio 03, 2020, 21:55:09Neoficiali dalis tai, kad pradejus daryt ir siust i zeme pirmas foto, NASOS darbuotojai pamato..
- įdomu tai, kad šią istoriją aš irgi esu girdėjęs, bet čia buvo labai seniai, prie pirmųjų misijų..

p.s.
.. o papildymui iš USA nuotykių MėNulyje: senovės lotynų kalba, kurios USA niekas nemokėjo, buvo perduotas draudimas lankytis MėNulyje ir rekomendacija jėgas nukreipti būtent i Marsą.

p.s.2
.. išversti pavyko tik suradus seną profesorių Europoje.


Aukštyn