Pas "Vaikus su juodomis akimis" metaliniai dantys

Pradėjo Creative, balandžio 25, 2018, 19:52:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

kiskis

Vienas sedejo("vaikas" gi nepaprastas, beto anksciau vaikai buvo savarankiskesni, as 4 metu i parduotuve vaiksciodavau irgi vienas :) ), zalgirio gatvej, Vilniuj .Atrodo kazkur cia https://www.google.lt/maps/@54.7040031,25.2794778,3a,75y,354.8h,96.09t/data=!3m6!1e1!3m4!1sPs0n6qvyMx4g8PcQct7Dsw!2e0!7i13312!8i6656. Nesugebu grazinti saves i ta momenta :(. Gaunasi mazdaug 1998 +- .

Linas Esu

#16
gegužės 10, 2018, 18:34:44 Redagavimas: gegužės 10, 2018, 18:53:17 by Linas Esu
Citata iš: San IL  gegužės 08, 2018, 22:42:01@Linas Esu , ačiū už pareikštą nuomonę.
Jeigu tu kai kuriuos faktus laikai tik nuomone.....turbūt sunku susigaudyti kas tikra, o kas - ne.

vytra

- Jūs, gerbiamieji, labai klystate dėl "ateivių akių". Tos vadinamos "juodos akys" pas pilkuosius visai nėra akys. Tai specialūs šviesos filtrai, o vadinama "raukšlėta oda" tėra madingas pilkas kombenzonas.

:)

Creative

Yra knyga, kurios neskaičiau:

David Weatherly
Black Eyed Children
Atrodo 2017 metų antras leidimas



https://www.amazon.com/Black-Eyed-Children-Revised-2nd/dp/1945950048


tyla

Kiek teko skaityti ir girdėti, tai tie black eyed children (sutrumpintai tiesiog BEC vadina)sukelia kaustančią paniką (atsiranda instinktas bėgti, matyt reiktų klausyti savo intuicijos, if something feels off, it probably is), tipo gali skaityt mintis ir visada prašo įsileisti į vidų (namus, mašiną, etc etc). Jeigu atsisako žmogus, tai baladojasi, reikalauja, kad įleistų. Dingsta galiausiai kažkur. O tiem, kas įsileidžia, pasipila ligos, nelaimės ir pan.

Manau, kad jie yra kokie nors fizikški negandų įsikūnijimai, panašiai kaip astraliniai parazitai, tik šie į duris beldžia ir ramybės neduoda :D

Tbh, jeigu man į duris baladotų vaikai, ir dar juodom akim, tai tikriausiai laiptais nuridenčiau :D

Taip pat lietuvoj tokių istorijų su BEC nelabai girdėjau, artimiausia buvo, kai kažkada nugirdau klasiokę pasakojant, tai taip nelabai jauku pasidarė.

Na, esmė tame, kad niekas 100% nežinome, ko pilna mūsų pačių planetoj ar visatoj. Daugelio dalykų negalime nujausti ar matyti, bet tai nereiškia, kad jų nėra.

Aukštyn