Anomalija.lt grupe Facebook'e

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., balandžio 25, 2016, 16:12:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Citata iš: Legionas  balandžio 26, 2016, 19:59:29Aš kai tik prisijungiau ir mane skeptikai užpuolė, bet nepabėgau.
He, prisimenu vieną savo retorinį pamąstymą iš pirmųjų temų su tavimi: "amžinas klausimas: ar kvailumas priveda prie magijos, ar magija prie kvailumo" ar pan.

Jeigu atvirai, didžiuojuosi savo sąmoju :D Bet net dabar gailiuosi, kad taip negražiai būtent apie tave parašiau. Pasirodei besąs visiškai sveiko, blaivaus ir gudraus proto (nors asmeniškai man ir nesuprantama, kodėl, tuomet, užsiimi magija). Gerai, kad nepabėgai. Būtų didelis nuostolis forumui :)

time

#16
balandžio 26, 2016, 20:18:45 Redagavimas: balandžio 26, 2016, 20:20:41 by time
Citata iš: Teroras  balandžio 26, 2016, 19:16:13Taip, nes desimtys nariu tiesiog paliko foruma del skeptiku.
Dar viena problema - emigracija į kitus forumus arba fb grupes ,dėl skeptikų kaltės.

Štai ko reikia, kad taip nebeatsitiktu, reikia visiems dabar taip daryti:

Citata iš: Teroras  balandžio 26, 2016, 19:16:13Zmonems labiau rupi kaip galima butu paaiskinti is dvasines, mistines, parapsichologines puses ju patyrimus, o ne mokslu ar racionalumu.

paragraf 78

FB tokių grupių kuriose renkasi believeriai ir pasakoja vienas kitam, kad ta švieselė danguje buvo tikrai ateivių erdvėlaivis, o nukritęs aveisklas tikrai buvo pastūmėtas poltergeisto ir nukrito tikrai ne todėl kad prastai įkaliau vinį, yra dešimtys, net ir lietuvių kalba. Kam kurti dar vieną tokią pačią grupę.
Jei kurti grupę, tada kažkuo išskirtinę, o anomalijos forumo formatas, kuriame sveikintina bet kokia nuomonė yra tai, ko facebooko PR grupėse nerasi. Tad jei darytume grupę, tą patį formatą reikėtų išlaikyti ir joje. Tada būtų kažkas įdomaus, o tik skeptikų ar tik believerių grupės... na kaip čia pasakius... nuobodu ir pilnos pakampės.

Mekabciel

Citata iš: Teroras  balandžio 26, 2016, 19:16:13As suprantu, kad sie atsakymai yra logiski ir kai kuriais atvejais jie gali buti teisingi, taciau to zmones neiesko. Jeigu jie to ieskotu, jie kreiptusi pas santechnikus, psichiatrus, psichologus, statybos ekspertus ir t.t.

Labai pritariu.

Bendruomenės kiekybė ir kokybė tiesiogiai proporcinga grupes(maitintojo) pataikavimui auditorijai.
Nuo to priklauso kokiu maistu maitinti zmogu. Jei orientuotis i kiekybe ir maisto atrinkinet nereikia. Cia bet koki pašara, lesala gali paberti. Jei orientuotis i isprususius, apsiskaiciusius zmones, tai ir maista reikia atrinkinet labai skrupulingai.

Jei paziuret i perspektyva ir pasirinkus kokybiskesne auditorija, tada isvysti, kad ta mistika, dvasiskumai ir parapsichologija labai ir labai kertasi su mokslu, turi bendras sasajas, bendra sistematiskuma, bendrus paaiskinimus ir ta bobute atejusi suzinot kaip palydet vele i pomirtini pasauli iesko ir kreipiasi istikro ne i ka kita kaip i ta pati santechnika(kaip viskas sujungta), psichiatra(ka skirti harmonizavimui), psichologa(konstrukcija ir procesai) ar statybos eksperta(kaip viskas pastatyta). Tik jos klausimas labai ir labai apauges "mistikomis".

Tai jei pas mokytoja ateina mokinys ismokti algebros, o mokytojas su juo snekasi apie kosmosa ir  rezultate mokinys lieka nieko nesuprates tai mokytojas ne kas kitas kaip draugelis. Matyt pradedant kazka ikurinet reiktu pagalvot ka as atstovauju ar bent jau koki saves etalona matau. Ar tai sviecianti ar tai pramogine, hobio, sporto ar kitokia grupe.

Mokytojo profesionalumas, tai gebejimas bobutei, atejusiai suzinot apie pomirtini pasauli, paaiskinti mokslinius procesus bobutes kalba.time

O kaip sukūrus fb grupę išsispręstų DT (diskutuotų temų) problema? Forume yra daug diskutuotų temų... tai turbūt fb grupėje jeigu pasikartotų tokia pat tema, nebebūtų įdomu apskritai diskutuoti ir kartotis.

O nesikartojant fb grupėje nariai pradės pykti, kad niekas nenori atsakyti į jų temas. Aišku atsiras daug naujokų, kurie nenutuokia, kas buvo pačiame forume ir kokiomis temomis diskutavo senesni forumo nariai.

Bet kokia padėtis senesnių narių, kurie žino daugiau ir diskutavo daugelyje temų?
Benamis

Manau nereiketu lyginti Facebook grupe su anomalijos forumu. Tai butu tarsi atskiros diskusiju platformos.

Visažinis

Citata iš: paragraf 78  balandžio 26, 2016, 21:04:53FB tokių grupių kuriose renkasi believeriai ir pasakoja vienas kitam, kad ta švieselė danguje buvo tikrai ateivių erdvėlaivis, o nukritęs aveisklas tikrai buvo pastūmėtas poltergeisto ir nukrito tikrai ne todėl kad prastai įkaliau vinį, yra dešimtys, net ir lietuvių kalba.
Tai aišku... Geriau sukurti grupę apie paranormalius reiškinius, tačiau visus joje rašančius narius nukreipti pas psichiatrus arba tiesiog parašyti, kad viskas ką jie rašo tai tik haliucinacija dėl pervargimo :D

.L.U.T.H.O.R.

Žmones visada galima nukreipti į forumą, kur buvo diskutuota. @time

time

Citata iš: Benamis  balandžio 26, 2016, 21:39:41Manau nereiketu lyginti Facebook grupe su anomalijos forumu. Tai butu tarsi atskiros diskusiju platformos.
Ar būtų galima apibrėžti, kokie tikslai čia kuriami?... nes jau nieko nebesuprantu.

Iš pirmo karto atrodė, kad fb grupėje atsisipindės temos, kaip ir forume, apačioje komentruose visi komentuos ir teiks atsakymus, bet išlieka problema - blogas kategorizavimas.

Vėliau supratau, kad reikės rasti prižiūrėtoją, kuris neleistu floodinti, vartoti neteisingos leksikos žodžių ir t.t.

Supratau ir tai, kad senesni forumo nariai netaip žiūrės, nes temos jiems jau bus atsibodusios diskutuoti ir kartotis.

O gal jūs tik šiaip kuriate anomalijos fb grupę ne diskusijoms, o persimesti keliais sakiniais be jokių įrodymų ar rimtų argumentų?

Benamis

Visuomet stebina zmones kurie daro kazkokias isvadas is savo pasakytu zodziu:

Citata iš: time  balandžio 26, 2016, 21:24:10O kaip sukūrus fb grupę išsispręstų DT (diskutuotų temų) problema? Forume yra daug diskutuotų temų... tai turbūt fb grupėje jeigu pasikartotų tokia pat tema, nebebūtų įdomu apskritai diskutuoti ir kartotis.
Citata iš: time  balandžio 26, 2016, 21:53:06Supratau ir tai, kad senesni forumo nariai netaip žiūrės, nes temos jiems jau bus atsibodusios diskutuoti ir kartotis.
Cia tu problema sukurei, tad tau palieku ja ir spresti. Nes as tokios problemos nematau. Net tame paciame forume, kartais kartojasi temos. Tai naturalu ir to neisvengsi.

Kas liecia Facebook grupe, as ja matau labiau kaip "Live Help" arba "Live chat" varianta. Nes ten kaip jau buvo mineta nera kategorizavimo ir archyvo galimybiu.

.L.U.T.H.O.R.

Labai norint būtų galima sukurti atskirus pagrindinius postus(Apie magiją, NSO, bildukus ir panašiai) kas atitiktų kategorijas, tada pagrindiniai komentarai atitiktų temas, o po kiekvienu komentaru vykstanti diskusija būtų kaip forume temoje vykstanti diskusija:

CitataPAGRINDINIS POSTAS(kategorija)

-- KOMENTARAS(tema)

---- Komentaras(atsakymas)
---- Komentaras(atsakymas)

-- KOMENTARAS(tema)
---- Komentaras(atsakymas)
---- Komentaras(atsakymas)
Aišku, ne tas pats kas forumas.  Ir kad tai veiktų visi turėtų nepriekaištingai to laikytis.
Kas dėl archyvavimo. Atskiras temas ir užduotus klausimus galima rasti per paiešką.

time

Citata iš: Benamis  balandžio 26, 2016, 22:19:28Cia tu problema sukurei, tad tau palieku ja ir spresti.
Kada pasikartos temos: "kas yra ouija lenta?" arba "Kiek žmogus turi čakrų?", manau bus suvokta apie ką aš bandau pasakyti.

Netgi tokia tema, kaip: "ką sapnuojate?", gali būti nusibodusi, nes kažkur forume jau buvo apibendrintai kalbėta, ką pagride sapnuojama visuomet.

Darykit kaip norit, man tas pats. Tik forumo nepradanginkit ir tų žmonių, kurie dar nori čia diskutuoti.

Benamis

Tai forumas niekur manau nedings. Nebent patys administratoriai nusprestu ji pasalinti, bet abejoju, kad tai ivyks :)

Anomalija

#28
balandžio 26, 2016, 22:48:53 Redagavimas: balandžio 26, 2016, 22:52:17 by Anomalija
Forumas tikrai nebus pašalintas ar ištrintas. Galiu tik šiek tiek užbėgti įvykiams už akių ir pasakyti, kad maždaug po pusmečio, forumas kardinaliai pasikeis. Pereisime prie kitos sistemos, tad diskutuoti bus žymiai patogiau. Taip pat forumo stiliumi bus galima diskutuoti ir pagrindiniame puslapyje po straipsniais ir naujienomis su kitais lankytojais. Bet kaip sakiau tai ateities planai.

Kas liečia Facebook grupę: jeigu yra noričių žmonių sukurti oficialią anomalija.lt grupę Facebook soc. tinkle, parašykite man AŽ.

Aukštyn