Mano nesėkmės po meilės burtu.

Pradėjo ernestitas, birželio 09, 2015, 20:27:55

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Boruze

Ir nuo bet kokio uzkalbejimo kaskas tokio atsitinka?

Zazaiza

Citata iš: Boruze  gegužės 08, 2019, 16:52:18Ir nuo bet kokio uzkalbejimo kaskas tokio atsitinka?

Tikrai ne :)

Slapuke

Citata iš: Benamis  sausio 05, 2017, 23:23:49@Vendigo ir @Legionas tikrai praktikuoja.
Vendigo gal gali man parašyti PM kokius ritualus atlieki? Noriu susigrąžinti vyrą kuri burtais kita paviliojo ir uždėjo man negatyvą ant santykių, finansų ir sveikatos.

TinSoldier

Įdomu, @.L.U.T.H.O.R. , kadangi tu šitam forume buvai vienintelis gan blaivaus ir rišlaus proto magas, kaip tau su tuo sekasi dabar? :) Kaip stipriai pasikeitė tavo požiūris ir tikėjimas? Gal jau ir visai iš to išaugai?

Slapuke

Citata iš: paragraf 78  birželio 10, 2015, 01:06:35Kriste, psichologiniu ir juo labiau dvasiniu požiūriu nėra jokio skirtumo kerai iš interneto ar iš senovinio grimuaro, tikri ar visiška nesąmonė, deja jie veikia vienodai. Čia kalbu apie patį kerėtoją.

Nežinau ką turite galvoje veikia, bet aš kolkas trokštamo rezultato nesulaukiu o kreipiausi tu burtų į ragana kuri sakė ir negatyvą nuėmė nuo manęs ir vyro ir meilės kerus panaudojo bet kolkas nieko net matyt ar girdėt apie mane vyras nenori nors jau keli mėnesiai praėjo. O sakė kad myli vyras mane ir visada mylėjo. Tai kur tas lakstymas paskui mane aš nesuprantu jei net matyt nenori.

Aukštyn