Keisti nutikimai naktimis

Pradėjo meska, sausio 02, 2015, 22:48:29

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

snofru

#15
sausio 05, 2015, 21:47:46 Redagavimas: sausio 05, 2015, 21:52:27 by snofru
Citata iš: meska  sausio 05, 2015, 00:55:05
Ir daiktai dingsta arba atsiranda kitame kambaryje...
aš pats netikiu tokiais dalykais, bet visokių versijų gali gi būt:
kažkada esu skaitęs apie panašius dalykus, dingdavo ar atsirasdavo kitoje vietoje daiktai ir panašiai. ten kaltininkas buvo bildukas ar naminukas, žodžiu kažkoks padaras kuris apsigyvena namuose. (aišku įrodymų tokio padaro egzistavimo niekas nepateikė, na bet kaip versija..)
beje.. o tie daiktai, jie maži ir lengvi? ar tarkim pasitaiko ir didesnių sunkesnių, na ne skalbimo mašina ar šaldytuvas, bet pvz kokia apysunkė knyga. aplamai, kokie daiktai dinginėja-kaitaliojasi vietomis? ar dažnai tas kartojasi? grynai vat idomu, gal yra tame kažkas.
jeigu bandysi filmuot, pasirūpink apšvietimu.  :)

Benamis

O jeigu prie sviesos negali uzmigti, dauguma kameru turi naktinio irasymo funkcija, tad tikrai taves kameru buvimas trikdyti neturetu.

Jeigu mano gyvenime kazkas panasaus butu tai tikrai noreciau kuo greiciau issiaiskinti kas tai ir del ko tai vyksta.

meska

Bet aš puikiai atsimenu kad tų daiktų niekur nepernešiau, o dėl lanatikavimo pasikviesiu pas save draugę. Ir ji pastebės ar aš lanatikuoju.

meska

Na dažniausiai dingsta visi užrašai (užrašų knygutė), telefonas po nakties būna virtuvėje, apyrankės irgi pakeliauja po namus. Na filmavimo neprireiks nes pasikviesiu draugę nakčiai

meska

Citata iš: Benamis  sausio 05, 2015, 10:32:37
Citata iš: meska  sausio 05, 2015, 01:42:52
Po prosenelės mirties praėjus nemažai laiko mano mama pradėjo kalbėtis viena. Užtikau ją kalbančią su savimi ir mosikuojančią rankomis lyg su kažkuo aiškintųsi.


Jeigu tarkim tavo mama pries tai su savimi nekalbejo, tai bent jau as tavo vietoje paklausciau jos su kuo ji kalba ar ka daro.

Kai paklausiau su kuo ji kalba  ji man atsakė kad dingčiau jai iš akių

Benamis

Citata iš: meska  sausio 05, 2015, 23:28:07
Kai paklausiau su kuo ji kalba  ji man atsakė kad dingčiau jai iš akių


O cia normalus tokie jusu santykiai ar ne? Nes nepazistu nei taves nei tavo mamos, todel ir klausiu.

Beje, nustok rasyti kelis pranesimus is eiles. Tam yra mygtukas "Keisti" jeigu nori papildyti savo pranesima.

Jimas

Pas mus namuose taip pat būna tokių įvykių. Ieškojom 2 gimimo liudijimų, čia viskas buvo prieš kokius 6 mėnesius, niekur neradom. Visai neseniai darėm remontą, patraukėm spintą, o už jos ten abudu gimimo liudijimai iš niekur nieko vienas ant kito sudėti. Net kažkaip keista pasidarė. Ir taip dažnai būna tai kokios žirklės dingsta ar kas, o po to atsiranda kur nors kur visai nesitiki. Šiaip naktį dažnai girdžiu kažkokius garsus kaip barškina ar traška kas nors.

meska

Na seniau tai buvo keista kai mama man liepė dingti iš akių. Dabar mes su mama nebelabai bendraujam.

snofru

kaip naktis praėjo?  :)

meska

#24
sausio 06, 2015, 23:14:50 Redagavimas: sausio 06, 2015, 23:19:15 by meska
Na draugė sakė jog aš miegojau ramiai, ji pasakė tik tiek kad girdėjo keistus garsus virtuvėje (kaip atsidaro stalčius ir kažkas pradeda barškėti) ji sakė kad tikrai  buvo baisu. Šiaip ne taip nuėjo miegoti. Bet kažkodėl man nieko nesigirdėjo. Na turbūt dėl to kad kietai miegu :)

snofru

na gerai. išsiaiškinai, kad nesi lunatikė. tavo tolimesni veiksmai?

Aukštyn