Lenkijoje is arti nufotografuotas NSO

Pradėjo Benamis, sausio 24, 2014, 21:46:25

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TrentonMozgyr


Istillrighthere

Siaubas kažkoks...
Aš jo vietoje pridėčiau į kelnes, jei man virš galvos praskrietų toks objektas  :o
Kai pradėčiau rėkt, tai visą gyvenvietę prikelčiau  :D
Jau vien tai, kad esu mačiusi net tris, ir tai išsižiojau :D

Calibrae277

Citata iš: Istillrighthere  sausio 27, 2014, 13:43:54
Siaubas kažkoks...
Aš jo vietoje pridėčiau į kelnes, jei man virš galvos praskrietų toks objektas  :o
Kai pradėčiau rėkt, tai visą gyvenvietę prikelčiau  :D
Jau vien tai, kad esu mačiusi net tris, ir tai išsižiojau :D

ką tris? nso? iš toli ar arti?

Istillrighthere

Joa tris ....
Berods rašiau forume kažkur apie tai... O gal ne...  :o

uno

Man atrodo čia bus tas trikampiukas spec projektas TR-3B   :)

paragraf 78

#20
vasario 02, 2014, 22:44:01 Redagavimas: vasario 02, 2014, 22:45:49 by paragraf 78
Taigi, susiradau tą X files seriją kurioje matyti tas pats objektas.
Palyginimui:
Lenkiškasis NSO


Ir prisegu NSO iš X files.
Galvoju ar tik nebus čia eilinė mistifikacija? Nes panašu jog lenkas tikrai X files fotografavo  :)
Jei kam įdomu tai X files bus 1 sezono pirmoji serija po pilotinės, nuo maždaug 33 minutės

Benamis

Beveik vienas prie vieno. Butu gerai, kad zmones kurie moga gerai naudotis kokiu Photoshopu galetu pakeisti nuotrauku balansa/kontrastinguma (nezinau tiesa sakant). Gal tada pavyktu iziureti ir kitas detales. Nes dabar tai laaaaabai panasu, kad nuotrauka perdaryta is X-Files serialo kadro.

Calibrae277

#22
vasario 03, 2014, 00:20:28 Redagavimas: vasario 03, 2014, 01:12:42 by Calibrae277
ka čia gal net su paprastesne programa pasižaidus galima net kažką panašaus suredaguoti, seniau naudodavausi tokiomis programomis tai neatrodo jog sudetinga būtų nes nuotraukos labai mažai skiriasi viena nuo kitos

Benamis:
Ne "če", bet "čia"
!

Ačiu Benami už ištaisita klaida :)

paragraf 78

Citata iš: Benamis  vasario 02, 2014, 22:50:05
Beveik vienas prie vieno.


Ten tas NSO kelias sekundes buvo rodomas tai sustabdžiau bet kurioj vietoj ir padariau fotkę. Manau pagaudžius kadrus atrastume identišką, bet net šitoje fotkėje matosi toks pats pasvirimas.
Nerandu to vaizdelio youtube, jei kaip nors rasiu įmesiu

snofru


paragraf 78 teisus, ten kadras iš x-failų epizodo. sulyginau lenkišką ir kadrą iš serialo, viršuje lenkas, apačioje NSO iš serialo, šiek tiek pafotošopintas. vienas prie vieno, objektų detalės identiškos. apačioje kadrai kuriuose Foxui Mulderiui virš galvos atskrenda NSO (šiek tiek palėtinta).


paragraf 78

#25
vasario 03, 2014, 18:36:45 Redagavimas: vasario 03, 2014, 18:38:45 by paragraf 78
Bet kam tokią absurdišką mistifikaciją daryti? Nemanau, kad aš vienas iškart pažinau X files rodytą NSO
Paskaičiau dar kartą aprašymą, viens prie vieno istorija iš tos X files serijos, apart fotografavimą. Gal čia žmogui melagingi atsiminimai į viršų išplaukė? :)

Vytautas

Kaip jau minėjau kitur šaltinio (žmogaus) patikimumo klausimas. Internete visokias antis galima laidyt. Tiesiog žmonės tai daro savo malonumui. Kam to reikia nesuprantu  :( . Bet ir realiam gyvenime vieni kitiems meluojam kasdien. Taip kad didžioji vertybė surasti tą kuris iš tikro kažką matė. Ir kai žmogus nuoširdžiai papasakoja atsiranda galybė apsišaukėlių dar ir su savom versijom. Įvairūs foto ar video montažai tik prisideda prie šitų nesąmonių. Atskirt realybe nuo melo praktiškai neįmanoma. Tenka atmest viską.

Calibrae277

Tai gal lenkas iš tiesu mate ta nso tik nenufotografavo, ir sugalvotjo toki varianta kad juo patiketu, nieko nenutuokiančios bobutės arba naivus žmogeliai ir patiki, ir štai nuskambėjo per visa pasaulį, dabar jo pavarde zino kažkas tai kažkur kokioje šalije ir jam gal to pakako kad išgarsetu ir pabutu vienadiene žvaigždė

Aukštyn