Keisti garsai

Pradėjo Benamis, sausio 24, 2012, 12:44:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Vis dazniau ir daugiau pasaulyje uzfiksuojama keistu ir neatpazintu garsu. Kaip teigia zmones - garsai sklinda "is niekur". Idomiausia, kad sie garsai neprimena nei lektuvu uzesio nei pvz. traukiniu garsus.

Vietos kur uzfiksuoti neatpazinti garsai: http://seektress.com/ssounds.htm





Anybody knows this sound?
We were doing a video of our dog, as suddenly our Cockatoo freaks out und we`ve heard a strange noise...
First we thought about our water pipes from the bathroom (got some trouble with it before), till we recognized, that this sound is coming from outside.
It was really loud and strongly, maybe you can`t hear it so good by watching this video.

Please watch this video from the start till the end, cause by watching this lately, we noticed, that this "hum" almost started by the beginning of this video !

This video is taken in MönchenGladbach in NRW, Germany.
Maybe some from our surrounding area heard that too and can say something about it.
Thank you !

Ps: it was Sunday evening, 22 th of January 2012!




Youtube yra tikrai labai daug ivairiu irasu su siuo fenomenu. Ka apie tai manote?

RoxiO

Pas mane kambary, dažniausiai vakare arba ankst ryte būna toks keistas garsas, nežinau kaip jį apibūdinti, bet kažkas panašaus, kaip kažkokio kieto daikto kramtymas arba traiškymas. Na panašu kaip kokį zozolės saldainį traiškytų. Ir sienoj tas garsas būna ir visada toj pačioj vietoj. Toje sienos vietoje nėra nei laidų nei vamzdžių. Kas čia gali būt?

Benamis

Citata iš: RoxiO  sausio 24, 2012, 13:17:02
Pas mane kambary, dažniausiai vakare arba ankst ryte būna toks keistas garsas, nežinau kaip jį apibūdinti, bet kažkas panašaus, kaip kažkokio kieto daikto kramtymas arba traiškymas. Na panašu kaip kokį zozolės saldainį traiškytų. Ir sienoj tas garsas būna ir visada toj pačioj vietoj. Toje sienos vietoje nėra nei laidų nei vamzdžių. Kas čia gali būt?


Turi galimybe kaip nors ta garsa irasyti?

RoxiO

Pabandysiu įrašyti kai išgirsiu.

TinSoldier

Citata iš: RoxiO  sausio 24, 2012, 13:17:02
Pas mane kambary, dažniausiai vakare arba ankst ryte būna toks keistas garsas, nežinau kaip jį apibūdinti, bet kažkas panašaus, kaip kažkokio kieto daikto kramtymas arba traiškymas. Na panašu kaip kokį zozolės saldainį traiškytų. Ir sienoj tas garsas būna ir visada toj pačioj vietoj. Toje sienos vietoje nėra nei laidų nei vamzdžių. Kas čia gali būt?


http://www.mkds.lt/buityje-naudojama-chemija_23/nuodai-pelems-ziurkems-naikinti_38/

RoxiO

Citata iš: TinSoldier  sausio 24, 2012, 13:39:06
http://www.mkds.lt/buityje-naudojama-chemija_23/nuodai-pelems-ziurkems-naikinti_38/

Na jei būtų pelės/žiurkės, tai nemanau, kad tas garsas kartotusi reguliariai tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje.

TinSoldier

Citata iš: RoxiO  sausio 24, 2012, 15:33:10
Na jei būtų pelės/žiurkės, tai nemanau, kad tas garsas kartotusi reguliariai tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje.


Taip ir būtų. Pelės irgi turi savo miegojimo vietas, valgymo vietas, turi biologinį laikrodį. Jos visuomet panašiai tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje krebžda. Ir ypač anksti ryte, arba naktį, kuomet žmonės dar miega, būna ramu ir t.t.

Ieva

Aš tai atsimenu kai buvau stovykloj, tam kambary kur aš gyvenau, kiekvieną naktį treškėdavo siena ir neįsivaizduoju kodėl, sutreškėdavo kas kelios sekundės, net nejauku būdavo.

Teroras

Na bet jus ir sulyginot... Kazkokius girgzdesius sienoje ir aiskiai girdimus garsus lauke... :-\

Benamis

Bet rimtai, kas tai galetu buti? Juolab, kad vis daugiau yra uzfiksuojama panasiu garsu pasaulyje... :o

mastyrukas

Neissivaizduoju is kur dabar, bet vasaros pabaigoj atsimenu daznam tokiam video budavo 'uzmesti' foniniai garsai is video zaidimo "Stalker"

unco

Nekuriu jokių sąmokslo teorijų, tiesiog norėčiau, kad kas mestelėtų idėjų - kas čia per garsas?
Visų pirma, tai ne PC ūžimas, kaip kam gali pasirodyt  ;D Labai atsiprašau už prastą kokybę, įrašinėjau su siaubingos kokybės laptopo mikrofonu, taigi garsas realybėj daug galingesnis ir be pašalinių traškesių.

http://k004.kiwi6.com/hotlink/u1053hzcg3/da_sound.mp3

TinSoldier

#12
kovo 22, 2012, 00:12:01 Redagavimas: kovo 22, 2012, 00:13:42 by TinSoldier
Ai nu.. vietoje to, kad ieškotum garso šaltinio, iš kur jis sklinda, verčiau įrašai garsą ir įkeli į internetinį forumą.. i dont want to live on this planet anymore...too..

Man panašiausia į praskrendantį lėktuvą. Arba tavo kaimynai erotinius žaisliukus naudoja..

unco

 :D 1h ryto man ne pats saugiausias metas bastytis po gatves.

Dar ne tokia topografinė debilė esu, kad neatpažinčiau kaimynų skleidžiamų garsų ar lėktuvo.

Remsign

3 kartus girdėjau keistus garsus, galvojau, kad nieko čia keisto, bet kai sužinojau, kad ir kitur kažkas panašaus vyksta tai pasigailėjau, kad neįrasiau. 2 kartai buvo lyg kažkas sprogdintu bombas, kažkas tokio: (prasukit iki 4 min)
 
1 kartas, lyg kažkas kažką daužytu. Del daužymo nežinau, bet sprogimų garsai tai tikrai keisti buvo, abejoju ar kas nors aplinkui galetų tokius sukelti. visi buvo galingi su plaktuku tokiu nepadarysi.  :D
Gyvenu kaime.

Aukštyn