Mano piešiniai

Pradėjo Phoenix, liepos 31, 2013, 22:18:54

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Phoenix

Anksčiau mokydamasis vidurinėje mokykloje, jaunesnėse klasėse visai neblogai piešiau nespalvotu pieštuku ir juodu tušinuku (grafika). Bet po to pradėjau domėtis kitais dalykais ir jie išstūmė piešimą, taip buvo iki šiol.  :) Kol prieš kurį laiką užėjo noras vėl pabandyti ką nors nupiešti, įkeliu pirmajį piešinį su vienu išdidintu fragmentu:





Phoenix

Negi mano piešimas toks prastas, jog net nėra atsiliepimų?  ??? Kažkaip norėtųsi sulaukti kokios nors reakcijos, kad ir kritikos.

2Pacas

Grazus piesiniai.Idomi zinute. ;)

Asasinas

Višta-džinas-karalius. Va tokia mintis užplūdo pamačius piešinius. :)

Phoenix

Jei tiksliau, tai manyčiau kad man čia išėjo erelis- delfinas- gyvatė ar kažkas panašaus. Šita būtybė kaip taikdarė bando sutaikyti erelį angelą (gėris) kairėje ir erelį demoną (blogis) dešinėje, bei palaikyti šių jėgų pusiausvyrą žemėje. :)

zalia.arbata

Įdomi mintis, taip ir supratau :)

Phoenix

Vakar pabandžiau šį tą perpiešt. Suprantu, kad iki kitų šito forumo dailininkų man dar toli, bet vis tiek įkelsiu   ;D 



Phoenix

CitataTai buvo įkvėpimo šaltinis?


Taip, pasirodo bent kažkas žino ką tai reiškia  :)

Ezekiel

Matau turi įdomių kūrybinių idėjų, net sudėtingų. O iš kur atėjo pirmojo piešinio idėja, iš pąsamonės ar sąmoningai kažka pakopijavai, nes aš matau pąsamonės kalbai būdingų archetipų, painumo ir keistų būtybių vaizdavimą, bet sąmoningai apjungta su religiniais motyvais (krikščionišką gėrio ir blogio dualumas), naudojamas kryžiaus simbolis ir t.t. Matau net nežymių paralelių su Master vienų piešiniu.
Tiesa delfinų ar gyvačių aš nepastebėjau, nors vidurinio "erelio" kūnas gyvatiškas. Ką reiškia tie simboliai ant jo kūno, vienas tai yra atpažįstamas ing ir yang.

Antras panašų nukopijuotas "Straight edge" judėjimas. Vis tik yra žaibo archetipas ar tiesiog staigiai laužta linija gali asocijuotis su dinamizmų, energija, agresija, taip bent irgi sakė pamenų Michael Tsarion. Kumštis irgi yra k0no kalba reiškianti gynyba, agresija.

Phoenix

Pirmasis piešinys yra mano sugalvotas, jo nekopijavau, tiesiog bandžiau improvizuoti ir tai galbūt išplaukė iš pąsamonės ant popieriaus. Antrajame, kaip ir sakei, yra Straight Edge judėjimo simbolių (raidė X ant abiejų rankų, tai reiškia susilaikymą nuo alkoholio, rūkymo ir narkotikų, kumščiai šiuo atveju parodo savotišką atsiskyrimą, griežtą požiūrį, gynimąsi nuo aukščiau paminėtų dalykų), šitas piešinys apskritai buvo įkvėptas to judėjimo.

Phoenix

Dar pora piešinių:




czech-kuolis

Citata iš: Phoenix  rugpjūčio 01, 2013, 16:09:50
Negi mano piešimas toks prastas, jog net nėra atsiliepimų?  ??? Kažkaip norėtųsi sulaukti kokios nors reakcijos, kad ir kritikos.

Na, manau akivaizdu, kad piešiniai paprastučiai. Tušinukas ar rapitografas pridėtų kažkiek solidumo, bet nežymiai turbūt.

Phoenix

Citata iš: czech-kuolis  rugpjūčio 13, 2013, 21:37:26
Citata iš: Phoenix  rugpjūčio 01, 2013, 16:09:50
Negi mano piešimas toks prastas, jog net nėra atsiliepimų?  ??? Kažkaip norėtųsi sulaukti kokios nors reakcijos, kad ir kritikos.

Na, manau akivaizdu, kad piešiniai paprastučiai. Tušinukas ar rapitografas pridėtų kažkiek solidumo, bet nežymiai turbūt.


Tikriausiai čia kaltas blankumas ir neryškumas, dažnai vengiu ryškinti, o nufotografavus išsilieja kontūrai. Nors ir nieko per daug įmantraus nesugalvoju pastaruoju metu  :)

Phoenix


Aukštyn