Ar egzistuoja meilė?

Pradėjo varpainis, gegužės 09, 2013, 22:14:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

varpainis

Citata iš: preacher  gegužės 10, 2013, 18:11:00
Master, aš nejaučių meilių, laimės ir kitų teigiamų emocijų, tačiau esu labai netolerantiškas debilizmui, bukaprotiškumui, padugnevimams ir kitiems blogiems reiškiniams, man sukyla pyktis ir norisi užtrypt toki žmogų, nežinau, kodėl taip yra, tiesiog yra   ??? .....

Neisizeisk, bet cia jau problema. Negali zmogus gyventi tik neigiamom emocijom, pykciu ir uzsidares savyje  ;)

Dark

Labai abstrakus klausimas.Vyksta diskusija apie meilę, tačiau kažkodėl niekas neapibrėžė, nes juk meilės aspektų yra ne vienas, pvz, meilė šeimai, gyvūnui, kūrybai, gamtai...Spėju, kad yra šnekama apie tai, ar meilė egzistuoja tarp dviejų žmonių poroje?Na , visų pirma meilė pasireiškia yvairiais intymumo lygiais, tiek emociniais, tiek fiziniais.O jau ant kiek gilus tas jausmas, jau nuo kiekvieno individo priklauso.Meilė neatsiranda staiga.Bent jau tokia, kokią aš suvokiu.Nes meilė yra , kai turi parodai ne tik savo pliusus ir minusus, kai esi priimamas toks, koks esi, ir priimi kitą žmogų, tokį koks jis yra.Atvirumas ir tiesa siejasi su pasitikėjimu, žinojimu, kad žmogus yra patikimas, žinodamas tavo silpnybes jomis nemanipuoliuoja, skatina stiprėti, tobulėti, norą gyventi, jaustis trokštamam, saugiam.Taip išsivysto meilė.Nes juk mes ne visiem pasakojame savo gyvenimo sunkumus, o ypač išdrįstame parodyti savo pažeidžiamumą, savo tamsiausius demonus.

Mano nuomone tie žmonės,kurie mano , kad tokio tipo meilės nėra -klysta.Nemaža tikimybė, kad  buvo patyrę  nesėkmingų santykių,ar kitaip buvo įskaudinti, paveikti šeimos aplinkos augdami(kaip ir žmonių,kurie tiki meile).Nes neretai pats žmogus neleidžia sau pamilti, nes tai rizikinga, galima daug prarasti, tada žmogus nežino, ar pavyks jam atsistoti sukupus ir t.t...Emocinio intelekto stygius dažnai susiformuoja esant pastovioms negatyvioms salygoms, ypač besivystant jaunam protui .Būtent gebėjimas bendrauti, kurti glaudžius ryšius(ir daug kitų savybių, bet dabar kalbam meilės tema) yra vienas svarbiausių emocinio intelekto aspektų.Ši savybė netgi galima būtų vadinama bendravimo kokybės vienetu, nes kuo paviršutiniškiau ir lakoniškiau žmogus elgiasi su kitais, tiek ir pats tegauna iš kitų, nėra meilės, nes pats jos nespinduliuoji ir nelavini, gebėjimas mylėti netasiranda iš niekur, mes gimstame turėdami jos sėklą, bet ji nedabojama vysta.

lt133

Žinoma egzistuoja meilė. Kiekvienas ją anksčiau ar vėliau patirs.

Kas tai yra, tai sunku paprastai paaiškinti, jeigu gali pasiaukoti dėl kito, tai yra panašu į meilę. Jeigu žmogus prarastų visą savo grožį ir tu vistiek su juo norėtum likti, tai vėl yra panašu į meilę.

Filosofas vienas sakė taip, kad meilė kai nori kažkam daryti gerą, nelaukdamas nieko atgal.

Tame yra dalis tiesos.

Šiandien neretai santykių pagrindas yra ne meilė, o materialinė padėtis.

preacher

Kam jum tos meilės? Svarbu, kad jaustumete stiprų potraukį priešingai lyčiai  ;) Žmonių pasaulyje daugmaž apie 7mlrd. tad ir partnerių yra iš ko pasirinkti  ;).

Master

 ): Meilė nebūtinai būna tokia...(priešingai lyčiai). Ir bet kuriuo atvėju ji reikalinga.
Citata"Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis,
bet neturėčiau meilės, aš tebūčiau
žvangantis varis ir skambantys cimbolai.

Ir jei turėčiau pranašystės dovaną
ir pažinčiau visus slėpinius ir visą mokslą,
jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau
net kalnus kilnoti, tačiau neturėčiau meilės,
aš būčiau niekas.

Ir jei išdalyčiau vargšams visa, ką turiu,
jeigu atiduočiau savo kūną sudeginti,
bet neturėčiau meilės,
nieko nelaimėčiau.

Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi;
meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta.

Ji nesielgia netinkamai, neieško sau naudos,
nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga,
nesidžiaugia neteisybe,
su džiaugsmu pritaria tiesai.

Ji visa pakelia, visa tiki,
viskuo viliasi ir visa ištveria.

Meilė niekada nesibaigia."

Labai gražus eilėraštis. Ir taiklios, gilios mintys... O kalbant apie meilę, tai ji viską taurina ir kilnina. Jeigu visi mes mylėtumėme, tai ir nusikaltimų būtų mažiau (nes jie kyla iš meilės trūkumo, nesupratimo). O kas nemyli savęs, tas nemyli kitų, kas nemyli kitų, to taip pat niekas nemyli.
Toliau neromantizuosiu, patys suprantat (:
O kas kalbant apie seksą, tai kokia nauda būti škuduru... (o sekso poreikis ir parodo norą būti kažkam reikalingu, slaptą norą mylėti...) Ech, gal aš ką netaip supratau... ?

varpainis

Citata iš: Master  birželio 10, 2013, 22:16:21
): Meilė nebūtinai būna tokia...(priešingai lyčiai). Ir bet kuriuo atvėju ji reikalinga.
Citata"Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis,
bet neturėčiau meilės, aš tebūčiau
žvangantis varis ir skambantys cimbolai.

Ir jei turėčiau pranašystės dovaną
ir pažinčiau visus slėpinius ir visą mokslą,
jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau
net kalnus kilnoti, tačiau neturėčiau meilės,
aš būčiau niekas.

Ir jei išdalyčiau vargšams visa, ką turiu,
jeigu atiduočiau savo kūną sudeginti,
bet neturėčiau meilės,
nieko nelaimėčiau.

Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi;
meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta.

Ji nesielgia netinkamai, neieško sau naudos,
nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga,
nesidžiaugia neteisybe,
su džiaugsmu pritaria tiesai.

Ji visa pakelia, visa tiki,
viskuo viliasi ir visa ištveria.

Meilė niekada nesibaigia."

Labai gražus eilėraštis. Ir taiklios, gilios mintys... O kalbant apie meilę, tai ji viską taurina ir kilnina. Jeigu visi mes mylėtumėme, tai ir nusikaltimų būtų mažiau (nes jie kyla iš meilės trūkumo, nesupratimo). O kas nemyli savęs, tas nemyli kitų, kas nemyli kitų, to taip pat niekas nemyli.
Toliau neromantizuosiu, patys suprantat (:
O kas kalbant apie seksą, tai kokia nauda būti škuduru... (o sekso poreikis ir parodo norą būti kažkam reikalingu, slaptą norą mylėti...) Ech, gal aš ką netaip supratau... ?

Prie ko tas skuduras? Jei kalbant apie priesingos lyties santykius tai meiles be sekso nera. Seksas sutvirtina santykius. Galu gale neieskant kazkokiu gilesniu prasmiu, tai tiesiog malonumas 

.L.U.T.H.O.R.

Trys didžiausi malonumai, miegas, maistas ir seksas ;D O jei rimčiau tai būna seksas tik dėl malonumo(tada kartais kažkas lieka ir škuduru) ir būna seksas iš meilės, kuris kaip sako Varpainis, sutvirtina santykius. Beje, Master, ten ne eilėraštis, o citata iš Biblijos man rodos, tik padaryta į eilėraščio formą :D

preacher

Citata iš: varpainis  birželio 10, 2013, 22:34:54
Prie ko tas skuduras? Jei kalbant apie priesingos lyties santykius tai meiles be sekso nera. Seksas sutvirtina santykius. Galu gale neieskant kazkokiu gilesniu prasmiu, tai tiesiog malonumas

Kaip visada taikliai. Būtent malonumas, daugiau nieko ir nereikia  ;)

Master

:) žinoma, bet
Citata iš: preacher  birželio 10, 2013, 21:53:52
Kam jum tos meilės? Svarbu, kad jaustumete stiprų potraukį priešingai lyčiai  ;) Žmonių pasaulyje daugmaž apie 7mlrd. tad ir partnerių yra iš ko pasirinkti  ;).

Na tai aš taip ir interpretavau.
Šėšėli, ilgai dvėjojau kaip tą citatą pavadinti :) Ačiū, dabar žinosiu, ką skaitau :DD

Ezekiel

CitataTos visos meilės yra išmislas, žmonės šiais laikais kaunasi, dėl kapitalo, o čia išgyventi, dėl kažkokio žmogaus dėmesio


Tai kas vadinama meile valdo mūs ir žmonės dėl jos daro beprotiškus dalykus, tai kaip tai gali būti išmislas? Vien meilės reikėjo, kad ateiti į šį forumą ir ginti savo įsitikinimus.

eternal.bliss

preacher- po kurio laiko suprasi, kad malonumas yra susijas su meile, o be jos pats malonumas vis mažėja kol galiausiai jaučiamas kaip poreikis, trauka bet malonumo jau mažai belikę.

Yra praktika kurią atlikinėdavo egiptiečiai, jos metu pats pojutis nzn atrodo, kad 40 kartų stipresnis, palyginis su paprastu. Ir kas idomiausia tos praktikos pasėko žmogus galiausiai nuolat pradeda jausti meilę kaip nuolatinį jausmą. Išbandžiau pats, dabar net juokinga tie potyriai kurių siekia sexu žmonės ir laiko tai didžiausiu malonumu.

varpainis

Gi jauni esam, nereikia cia sekse kazkokiu gilesniu ideju ar minciu ieskoti. Atsiranda tas poreikis, pasimyli ir gerai. Ir to malonumo uztenka per akis  ;D

Marius

#27
birželio 10, 2013, 23:39:35 Redagavimas: birželio 10, 2013, 23:45:53 by Marius
blissai.  O gal tiesiog ''agregatas'' tavo nebekažinką?...tada ir prasideda visokie egiptiečių tariamų ''kitokių'' malonumų jieškojimai ir saves ytikinėjimai,jog tai tiiiikrai veikia..yra yvairių medikamentų,nenusimink,nenuleisk rankų,tikrai manau jie gali padėt tau..

O tai teks poto keist niką į ''eternal six o'clock''

preacher

Citata iš: Ezekiel  birželio 10, 2013, 23:11:10
Tai kas vadinama meile valdo mūs ir žmonės dėl jos daro beprotiškus dalykus, tai kaip tai gali būti išmislas? Vien meilės reikėjo, kad ateiti į šį forumą ir ginti savo įsitikinimus.

Kad į šį forumą atėjau reikėjo noro padiskutuoti, pasiginčyti, išsirėkauti ir t.t Prie ko čia meilė? Rašai kaip koks boba   :'(

Bliss'ai gal iš tiesu mikas nebeveikia, kad apie čiakras, tantras pradėjai filosofuot??  ;D ;D :D

eternal.bliss

#29
birželio 10, 2013, 23:46:13 Redagavimas: birželio 10, 2013, 23:48:21 by eternal.bliss
ištaškysi jaunas nebesurasi senas  :D
Mariau nebijok agregatas geras, kalbu apie energijos manipuliaciją kas tau matomai sunkiai suvokiama. Net nesupranti apie ką kalbu ir jau putojiesi ir įžeidinėji, tikrai amžius rodo savo.

Aukštyn