astralinė kelionė ar ne??

Pradėjo D.W. I know, balandžio 20, 2013, 15:54:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Man tai labiau panasu i toki pusiau samoninga sapna.

exdead

nebuvau visiskai paralyziuotas, atsimenu ta momenta prmerkiu akis visas kunas toks sunkus viena ranka drebejo, galejau pajudeti tik sunkiai kazkiap. Nors galva gan greit pasukau i ta puse kur bavo tas  "bomzas" ir nk nemaciau jau. Po to smigau per kelias minutes

nereikalinga

ir sugebate jūs  :-\ aš labiau realistė tai kiekvienas koks nutikimas ,man natūralus sapnas

exdead

bet grynai kaip astraline kelione, tie virpesiai per kuna ir uzimas kazkos

exdead

sapne tarsi viskas per ruka, o cia maciau tai aiskiai visas kambario smulkmenas, viska. Nuostabus ir kartu baugus jausmas

Benamis

Nerasyk keliu pranesimu is eiles. Pirmas ir paskutinis ispejimas.

nereikalinga

tai savo kambario aplinką jau ir taip mintinai žinai,užsimerkęs žinotum kas kur

exdead

nerasyciau bet tai kad telas lagina

exdead

seip neatsiminciau kaip kas kambary sudeta, nelabai sedziu as tam kambary, ipac vasra. Kazkodel nemanau ,kad tai buvo sapnas.

Benamis

Tai ne musu problemos. Kai nelagins, ar kai turesi prieiga prie kompiuterio tada ir rasyk cia nepazeidziant taisykliu. O dabar jau gauni ispejimo taskus.

D.W. I know

kzn, bent jau is to ka Tu pasakojai panasu i astraline kelione:))
sakei, kd buvo tie virpesiai, uzimas ir pan., o po to, buvo, galima sakyt, sunku judet, tai mano manymu, cia astraline kelione.

zalia.arbata

Esi nufotografavęs? Įkelk ką. Įdomu. :D

Manau tai buvo pati išėjimo į astralą pradžia. :)

Strategas

  Dauguma jau pradeda spikuliuoti astralinėm kelionėm.... Dažnai astralą galima sumaišyti tiesiog su sapnu, kuomet žmogus ant "budėjimo" jis nepastebi kaip kūnas pereina į miego fazę, tuomet pradedi matyti būsimą sapną, ryškius vaizdus. Jei prieš tai galvojai apie Astralą, jį, ale ir matai. Tikras Astralas nekelia abejonių, čia mano tokia nuomonė... :-\

exdead

kdl jauciu tuos virpuliukus kazkokius, uzesi tylu girdejau

lietuvis002

exdeadai, iš apiemistika išbaninom, tai dabar čia spaminsi?
o šiaip tai čia paprastas sapnas

Aukštyn