Vokietijos teismas neleido musulmonei mergaitei vengti plaukimo pamokų

Pradėjo RoxiO, lapkričio 03, 2012, 20:22:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

omcikas

#15
lapkričio 08, 2012, 11:51:19 Redagavimas: lapkričio 08, 2012, 11:56:57 by omcikas
nuo musulmonisku nesamoniu reik ''gydyti''.. labai teisingai, kad neleido vengt plaukimo pamoku, jei mergaitei patinka vaiksiot su maisu ant galvos lai gryzta ten kur tai yra norma laimingai sau vergauja buna zeminama ir t.t. Zalinga vokietijai issileist svelniai tariant keistus muslmonu paprocius ir taip si moteris niekinanti, iskrypimus toleruojanti, vyra isaukstinati religija per nelyg isplito..

A.C.A.B

Citata iš: astropasaulis  lapkričio 07, 2012, 17:40:59
Šiuo atveju teismas privalėjo laikytis musulmoniškų tradicijų. Didelis minusas Vokietijos teismui.


Tai gal reikėtų laikytis viduramžių 'tradicijų' ir tokius, tikiunčius astropasauliais, įvardinti kaip raganomis/raganiais ir ... ?  :)

Aš tai galvoju taip, jeigu kažkas nepatinka, t.y. žmonės netoleruoja maišo ant galvos nešiojimo, tai bet kada galima parvykti ten, kur maišų nešiojimas ant galvos yra normalus bei sveikintinas dalykas.

P.S. Vieno Danijos miestelio taryboje (kur daugumą sudaro musulmonai) buvo nuspręsta 60 000kr skirti kažkokiai musulmonų šventei, tuo tarpu buvo pagailėta 7 000lr kalėdų eglutei bei karštam vynui...
http://jyllands-posten.dk/indland/article4900756.ece

astropasaulis

#17
lapkričio 08, 2012, 17:03:31 Redagavimas: lapkričio 08, 2012, 17:05:52 by astropasaulis
Citata iš: A.C.A.B  lapkričio 08, 2012, 16:26:04
Tai gal reikėtų laikytis viduramžių 'tradicijų' ir tokius, tikiunčius astropasauliais, įvardinti kaip raganomis/raganiais ir ... ?  :)

Aš per daug nesidomėjau šia istorija, bet man iš karto susidarė asociacija: mergaitei galbūt labai svarbi ši tradicija, galbūt taip pat, kaip (tiksliai nežinau kaip ten yra), kai samurajui nutrumpinami plaukai. Tai jų identitetas ir jų asmeniniai įsitinkinimai, jų egzistencija. Jeigu ta mergina pati norėjo laikytis tų tradiciijų, tada aš prieš teismo sprendimą. Tai tarsi praradimas dalelę savęs. Ir, kad geriau suprastum, A.C.A.B, ką tu į tai, jeigu nuo rytojaus esi nebe lietuvis, o latvis?

A.C.A.B

Citata iš: astropasaulis  lapkričio 08, 2012, 17:03:31
Citata iš: A.C.A.B  lapkričio 08, 2012, 16:26:04
Tai gal reikėtų laikytis viduramžių 'tradicijų' ir tokius, tikiunčius astropasauliais, įvardinti kaip raganomis/raganiais ir ... ?  :)

Aš per daug nesidomėjau šia istorija, bet man iš karto susidarė asociacija: mergaitei galbūt labai svarbi ši tradicija, galbūt taip pat, kaip (tiksliai nežinau kaip ten yra), kai samurajui nutrumpinami plaukai. Tai jų identitetas ir jų asmeniniai įsitinkinimai, jų egzistencija. Jeigu ta mergina pati norėjo laikytis tų tradiciijų, tada aš prieš teismo sprendimą. Tai tarsi praradimas dalelę savęs. Ir, kad geriau suprastum, A.C.A.B, ką tu į tai, jeigu nuo rytojaus esi nebe lietuvis, o latvis?


Tai kad ir rytoj būsiu lietuviu...

omcikas

Jei musulmonai iteisintu, jog moteri galima ikinkyti i pluga ir versti ja zeme arti, o moterys ilgainiui tai laikytu norma, garbe ir t.t Kas butu jei tokia moteris su savo religingu vyru atvykusi i Vokietija labai atsidavusi religijai ir savo vyrui imtu plugu zeme art, tuo tarpu vyras skatintu zmona svelniais bizuno prisilietimais ir tai butu normalu ? Aisku atsirastu pasipiktinusiu, bet moteris sakytu ne ne viskas gerai tokie musu paprociai as jauciusi laiminga kai tempiu pluga, o kai vyras bizunu paskatina is vis priarteju prie Dievo.. Ir reiktu numot i tai ranka? Tie visi pasakojimai,kad moterys jaucias laimingos del to,kad turi vaiksiot apsimuturiavusios, kad negali vairuot ir kad is vis ju zodis tik vos svarbesni uz asilo mykima manes visai neitikina.. Cia tas pats ,kas pririst zmogu prie budos ir ilgainiui itikint,kad jis laimes kudikis. Savo keistus paprocius tegu laikosi savo salyse, bet lai neplatina ir neplinta salyse, kuriose viduramziai seniai pasibaige..

astropasaulis

omcikas,
Pritariu tau. Vis dėlto buvau toks naivus galvodamas apie musulmonų tradiciją. Kodėl alachas moterims toks žiaurus? Paradoksalu kažkaip.

crystal

Citata iš: astropasaulis  lapkričio 08, 2012, 17:59:47
omcikas,
Pritariu tau. Vis dėlto buvau toks naivus galvodamas apie musulmonų tradiciją. Kodėl alachas moterims toks žiaurus? Paradoksalu kažkaip.

Alachas žiaurus? Tai tik kvaili žmonės, sugalvoję debiliškų dievų ir religijų. Gal per mažai pasauliu domiesi, jei dar galėjai pateisint kažkokią "religinę laisvę". Jokia religija negali būti aukščiau humanizmo.

Jei tau įdomu http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/kaip_mes_gyvename/straipsnis?name=straipsnis-4533
Ir tai tik lašas jūroje. Su bet kokiom nežmogiškom religijom reikia tik kovot, o ne nesąmoningai pripažint.

RoxiO

Citata iš: crystal  lapkričio 08, 2012, 18:49:54
Jei tau įdomu http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/kaip_mes_gyvename/straipsnis?name=straipsnis-4533
Ir tai tik lašas jūroje. Su bet kokiom nežmogiškom religijom reikia tik kovot, o ne nesąmoningai pripažint.


Prie to pačio paminėsiu, kad šitą nuorodą peržiūrėkit tik tie, kas yra tikrai stiprių nervų.

astropasaulis

#23
lapkričio 08, 2012, 20:14:19 Redagavimas: lapkričio 08, 2012, 20:31:51 by astropasaulis
Kokie visi bjaurūs, nori tik įgelti. Štai jums ir pavyzdys kaip atrodo, elgiasi mažesnio sąmoningumo žmonės. Kas esate nors kiek įžvalgus, turėjo pastebėti: aš net didžiausioje blogybėje sugebėjau rasti gerumo. Aš jau minėjau daug kartų kitose temose savo poziciją dėl religijų. Man jos nepatinka, nes pagal religijas, tu esi žemiau už tą dievą.

Aukštyn