Trance istorija.

Pradėjo Trance, gruodžio 12, 2012, 16:10:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

eternal.bliss

#15
liepos 03, 2013, 20:54:02 Redagavimas: liepos 03, 2013, 21:01:42 by eternal.bliss
Man tai juokinga kai paaiškina viską miego paralyžiumi, o pačio paralyžiaus sukelėjo kaip ir nėra 1. Taip pat kaip ir kiekvienas skirtingai jį patiria, vieniems jis net nesijaučia o kiti kažkokį nemalonų jausmą jaučia, ir t.t.
Pats patirtį tokią turėjau nors paralyžiaus kaip tokio ir neturėjau tiesiog nenorėjau judėti pats.
Priedo mintis tikrai gerai atskiriu ir valdau, tai ir pats potyris tikrai nebuvo sukeltas sava intencija.

Trance

Kad daugiau nieko nepamenu.. :)

zalia.arbata

#17
liepos 04, 2013, 10:57:23 Redagavimas: liepos 04, 2013, 10:59:56 by zalia.arbata
Citata iš: eternal.bliss  liepos 03, 2013, 20:54:02
Man tai juokinga kai paaiškina viską miego paralyžiumi, o pačio paralyžiaus sukelėjo kaip ir nėra 1. Taip pat kaip ir kiekvienas skirtingai jį patiria, vieniems jis net nesijaučia o kiti kažkokį nemalonų jausmą jaučia, ir t.t.
Pats patirtį tokią turėjau nors paralyžiaus kaip tokio ir neturėjau tiesiog nenorėjau judėti pats.
Priedo mintis tikrai gerai atskiriu ir valdau, tai ir pats potyris tikrai nebuvo sukeltas sava intencija.


Kodėl nėra? Jis rašo, kad prigulė. Paskui rašo, kad jausmas lyg netektų sąmonės. Man pačiai buvo tokių kartų kai miego paralyžius ateina po 2min. gulėjimo, vėliau ir toks jausmas :).

Ar tikrai buvo miego paralyžius? :) Nes jei esi tuo metu sąmoningas, jis jaučias. Galėjo būt hipnagoginė būsena- jausmas lyg smegtum, labai malonu, nesinori judėt, pąsamonės kalbos trasoj, haliucinacijos gali būt, bet pačio paralyžiaus dar nėra.

Tik stringa tas, kad jis iš kart negalėjo pajudėt. Nes kai darai sąmoningai, tai kūnas tirpsta palaipsniui, dar gali kažkiek judėt. Nebent jis užmigo, jau sapnavo sapno pradžią ir kažkodėl prabudo dar suparalyžuotas, bet ir šis variantas nelabai tinka...

Kodėl tada jam ateiviai nepraplovė visos atminties?
Neprisimint kaip dingo ir atsirado galėjo dėl išgąsčio. Taip jau būna per miego paralyžių, kad neprisimeni kaip atsirado ir kaip dingo.

Primena man vieną istoriją :) Ją pasakojo tikrai patikimas žmogus, negalėjo meluot, bet nieks nesako, kad jam negalėjo būt miego paralyžiaus/astralinės kelionės. Buvo naktis. Tam žmogui buvo ~12m. Jį suparalyžavo, jis kaip ir Trance istorijoje matė lėkštę, prie pat lango. Lėkštė nei siūbavo, nei pulsavo. Pavežiojo jį po kitas planetas, aprodė viską ir grąžino. Bendravo telepatiškai. Tie ateiviai atrodė aukšti, ploni, galvos normalaus dydžio, akys įdubę į vidų, pilki arba pilkai apsirengę.

Gaila, kad ji daugiau neprisimena, tik va taip miglotai. Nenuostabu, nes ta istorija įvyko daugiau negu prieš 25m.

Visko gali būt :)

eternal.bliss

#18
liepos 04, 2013, 11:56:07 Redagavimas: liepos 04, 2013, 12:03:03 by eternal.bliss
Tai, kad visi skirtingai rašo ir visiems skirtingi pojučiai, ir jie visi priskiriami tam paralyžiui.

Man pvz visiškai nebuvo paralyžiaus, tiesiog nenorėjau judėti, kūnas jautėsi normaliai, jokio tirpimo ar dar ko, jokio smigimo ar panašiai tiesiog gulėjimas lovoje.  :) Todėl netinka jokie aprašymai duodami paralyžiaus.

Paaiškinimų galiu sugalvoti nevieną, kodėl jam taip buvo.

Aukštyn