Filmas pasaulių karas

Pradėjo likehsvilius, liepos 10, 2012, 00:20:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

likehsvilius

Taigi kokia jusu nuomone apie si filma man asmeniskai tai pats mano megstamiausias filmas...

.L.U.T.H.O.R.

Man patiko :) Smagiausia pabaiga ;D Kai sako, kad kai tik ateiviai pradėjo kvėpuoti mūsų oru ir dar kažką, jiem buvo lemta mirti ar kažkas tokio :D

paragraf 78

Įmesk kokį trailerį filmo kai kuri temą, nes neaišku apie kokį filmą kalba eina.

likehsvilius

#3
liepos 10, 2012, 13:16:44 Redagavimas: liepos 10, 2012, 13:21:20 by likehsvilius

Asasinas

Geras bajevikas apie ateivius ir tiek.  :)

Anonymous

Geriau padiskutuokim apie tai, kaip jie atsirado zemėje, pagalvokim ar tokia tikimybė galima tikrovėj, kad ateivių laivai jau senai yra po mūsų zeme ir jiems tereikia nusileisti į juos? ką manot?

paragraf 78

Lėkštas filmas. Tikrai yra geresnių filmų.

likehsvilius

Citata iš: paragraf 78  liepos 10, 2012, 15:02:57
Lėkštas filmas. Tikrai yra geresnių filmų.

Man atrodo atvirksciai tie jusu pixi miksi...

Benamis

Pamatysi, uz 10 metu pasikeis skonis, ir sis filmas tau tikrai nebus pirmoje vietoje :)

Asmeniskai man sis filmas vienas is eiliniu kur JAV laimi pries ateivius, o ju buvo sukurta ne vienas ir ne du :) Nieko ypatingo jame nemaciau :)

paragraf 78

Man labiau patiko šito filmo parodija kaip padarė Scary Movie 4
Nors irgi lėkštas amerikietiškas humoras. Bet daug geriau susižiūrėjo nei filmo originalas


likehsvilius

Citata iš: Benamis  liepos 10, 2012, 15:42:11
Pamatysi, uz 10 metu pasikeis skonis, ir sis filmas tau tikrai nebus pirmoje vietoje :)

Asmeniskai man sis filmas vienas is eiliniu kur JAV laimi pries ateivius, o ju buvo sukurta ne vienas ir ne du :) Nieko ypatingo jame nemaciau :)

O as tikiuosi kad ne... Nes tuo metu geri efekrai dar buvo ir viskas logiskai sugalvota o tie kiti jusu o ziurekit net vienas nso danguje pasirode :O

Benamis

Geras filmas nebutinai turi buti prikistas spec. efektu... :-\ Pvz. man labiausiai patinkantys filmai is viso ju net neturi... Man svarbiau scenarijus, vaidyba ir pns. :) Bet del skoniu nesigincijama.

likehsvilius

Citata iš: Benamis  liepos 10, 2012, 20:06:30
Geras filmas nebutinai turi buti prikistas spec. efektu... :-\ Pvz. man labiausiai patinkantys filmai is viso ju net neturi... Man svarbiau scenarijus, vaidyba ir pns. :) Bet del skoniu nesigincijama.

Bet man kazkodel jis labiausiai patiko is visu...

Benamis

Tai ir sakau, del skoniu nesigincijama :) Vienam patinka balta spalva, kitam raudona - tai naturalu :)

Aukštyn