Psichografija / Automatinis rašymas

Pradėjo Scissor, balandžio 21, 2012, 16:30:53

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Scissor

Taigi, draugė man pasakojo, kaip kažkada ji bandė tokį dalyką kaip automatic writing. Vidury nakties, užsimerkus, nevalingai rašė ant lapo žodžius. Seansas truko kažkur apie vieną valandą ir baigėsi žodžiais "Pasimatysime rytoj". Kitą naktį net pati nepajuto, kaip vėl pradėjo automatinio rašymo seansą. Daug nenoriu pasakoti, nes.. na, žinot. O ir anomalija.lt puslapyje mačiau yra pora straipsnių apie visa tai.
Bet ar kas nors iš jūsų yra tai bandę? Nes man būtų įdomu pamėginti ir pažiūrėti kokių dalykų prikaupusi turi mano pasąmonė (ar dvasios iš kito pasaulio (?)). 

P. S. Beje, sveiki, kurį laiką čia tik dairiausi, bet pagaliau sugalvojau kažką parašyti. :D Ir tikiuosi, patalpinau temą ten, kur jai ir vieta.

OKULTISTE

Hm... Šituo dalyku aš beveik nesidomėjusi, bet man gaudavosi lotyniški žodžiai, nors tos kalbos nemokėjau...
Po vieno tokio, kurio vertimas kažkas tokio (nepamenu tiksliai): "Ateikite ir leiskite demonus" - nebenoriu daugiau bandyti...

TinSoldier

Citata iš: OKULTISTE  balandžio 21, 2012, 18:53:15
Hm... Šituo dalyku aš beveik nesidomėjusi, bet man gaudavosi lotyniški žodžiai, nors tos kalbos nemokėjau...
Po vieno tokio, kurio vertimas kažkas tokio (nepamenu tiksliai): "Ateikite ir leiskite demonus" - nebenoriu daugiau bandyti...


Pabandyk ir nufilmuok. Jei ką, juk paragraf 78 išvarys iš tavęs demonus. Aš padėsiu :D

RoxiO

O kaip tai daryti? Tiesiog užsimerki ir braukai tušinuku lape?

Scissor

Iš tikrųjų tai šitas automatinis rašymas buvo plačiai naudojamas siurrealistinės literatūros atstovų. O kaip žinia, siurrealistai skverbėsi į pasąmonę, tad... manau, reikia ramiai sėdėti, tyloje, atsipalaiduoti, kažkaip atsiriboti nuo savo sąmonės (ko aš nesugebu padaryti) ir šitaip panirus į transo būseną leidi savo subconscious (ar tai kažkokioms aukštesnės materijos būtybėms) tave užvaldyti. Ir imi nevalingai rašyti lape. Beje, geriausia visų pirma užduoti kokį nors klausimą.

lukas11xxf

Citata iš: RoxiO  balandžio 22, 2012, 14:29:51
O kaip tai daryti? Tiesiog užsimerki ir braukai tušinuku lape?


man atrodo reik but "transoi busenoi" ,stai http://m.youtube.com/watch?v=YR5AELxoWns

Dar manau sita tema turetu but parapsychologijos skirtune, nes nematau kad cia butu kokia magija, dar beto cia psichinis/ekstrasensinis gebejimas, nes situo budu gauni informacija, tai butu gerai jei perkeltumete ;)

Master

Reikės šiąnakt pabandyti (žiūrėsime kas pas mane viduje prisikaupę) :)
O šiaip patiko pats metodas, mano galva tai kažkas panašaus į sapnų interpretavimą.

Benamis

Citata iš: lukas11xxf  sausio 31, 2014, 17:47:26
Dar manau sita tema turetu but parapsychologijos skirtune, nes nematau kad cia butu kokia magija, dar beto cia psichinis/ekstrasensinis gebejimas


Dekui uz pastebejima :)

lukas11xxf

#8
sausio 31, 2014, 21:56:20 Redagavimas: sausio 31, 2014, 22:00:43 by lukas11xxf
prasom  ,kartais nervuoja kad temos netuoj vetui kuroj turetu but ;)

as pats galvoju sita padaryt, bet pas mane kompai paluze visi, tai kai turesiu proga isbandysiu :D

Aukštyn