Foto Albumas

Pradėjo 2Pacas, balandžio 10, 2013, 11:01:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2Pacas

balandžio 10, 2013, 11:01:19 Redagavimas: balandžio 10, 2013, 11:10:02 by 2Pacas

Foto Albumas


Taigi, senai jau turejau mintciu padaryt kanors panasaus,pamates kad Iron Tara jau yra sukurus panase tema savo,pagaliau prisirousiau ir sukursiu as. :)Tai va nou vaikystes megau noutraukas man noutrauka yra kaip zinute kuri gali daug daugiau pasakyti negu zodziai,beabejo as to nedarau profesonaliai tesiok megejiskai megstu pafotografouti, galbut tai yra mano hobis.Tai va labiausiai megstu fotkint gamta, nes uz ja man nieko graziau nera pasauli,ir dar melinas dangus! ..Noutrauku kokybe puse velnio toke ateiti planouju nusipirkti kaska geresnio o db tesiok fotografouju per telefa, (Nokia X2)kokybe:5.0Mp 2592x1944.Noutrauku nemegstu labai jau koregout, kartais nebent paryskinu daugiau nk netaisau.Tema vis atnaujinsiu,didesnei noutraukai spauskit antra peles klavisa ant foto ir "View Image" Jei turit kokiu pastabu ar patarimu sakykit :)













paragraf 78

Citata iš: 2Pacas  balandžio 10, 2013, 11:01:19
Jei turit kokiu pastabu ar patarimu sakykit :)


Turiu pastabą ir tikrai nesusilaikau, nes sunku skaityti pranešimus su tiek klaidų. Tai ką tu rašai su "ou" tuoi būti rašoma su "uo" pvz. ne "nou vaikystės" bet "nuo vaikystės"; žodis "tiesiok" rašomas "tiesiog"
Na va išsisakiau, dabar galima apsistoti ir prie nuotraukų.
Nuotraukos neblogos, nors ne visose įtaikyta į kompoziciją. Siūlyčiau šituo dalyku pasidomėti labiau, tada nuotraukos bus kokybiškesnės.
Va pvz šita nuotrauka:


Reikėjo paimti kompoziciją taip, kad namas arba visas būtų arba jo nebūtų išvis. Nes dabar nei šis nei tas.

Iron Tara

Taip, irgi norėjau pasiūlyti pasimokinti kelių kompozicijos taisyklių. Akį gal ir turi, matai, kas gražu, kas nuotraukoje neblogai atrodytų. Tačiau BENT auksinio pjūvio taisyklę turėtum žinoti :)
Ir tikrai rimčiau atrodytum, jei nedarytum tokių elementarių klaidų, kurias pastebėjo paragraf.

2Pacas

Dekui uz patarimus, o del rasymo mano tai kaip rasiau as taip ir rasysiu,man gerai ir taip, jai jum kaskas kliuna tai jusu problemos o ne mano. :) ir manau yra kvaila susidaryt noumone apie zmogu is jo rasybos forume per kaskoke klavetura..

paragraf 78

Nekvaila, tiesiog atrodai beraštis arba mažvaikis, todėl sunku vertinti rimtai tą kuris nesugeba normaliai rašyti be klaidų. Tai kad rašai netaisyklingai yra tavo problema, o ne tų kurie skaito. Aš va dauguma tavo pranešimų neskaitau, nes sunku juos skaityti, o 50 proc. jų išvis neina suprasti.
Tai gi pasistenk kitų labui bent jau elementarių klaidų nedaryti ;)

2Pacas

#5
balandžio 11, 2013, 08:18:06 Redagavimas: balandžio 11, 2013, 08:20:36 by 2Pacas
Citata iš: paragraf 78  balandžio 11, 2013, 08:13:40
Aš va dauguma tavo pranešimų neskaitau, nes sunku juos skaityti, o 50 proc. jų išvis neina suprasti.

Nu jo.. stiprei pasakei,ar nelaikas tada butu akinukus tau isigyt?

paragraf 78

Pasakiau kaip yra ir akiniai čia ne prie ko. Tiesiog tau būtų pravartu pasimokyti kaip komunikuoti, kad tave suprastų. Ir nereikia perkėlinėti savo problemų ant kitų žmonių.
Iškilo klausimas, tai ir paskiau kaip yra, o tu iš to gali pasidaryti išvadas, nepuldamas to kuris tave pakritikavo. Jei neesi mažvaikis (bent jau galvojau visada kad tau 13 metų, bet kažkas pasakė, kai kalbėjom apie tavo beraštiškumą, kad tau daug daugiau) priimsi kritiką ir taisysiesi, o jei esi nebrendyla tai ir toliau atsikalbinėsi.
Taika ir ramybė.

rutulys

Citata iš: paragraf 78  balandžio 11, 2013, 08:13:40
Nekvaila, tiesiog atrodai beraštis arba mažvaikis, todėl sunku vertinti rimtai tą kuris nesugeba normaliai rašyti be klaidų. Tai kad rašai netaisyklingai yra tavo problema, o ne tų kurie skaito. Aš va dauguma tavo pranešimų neskaitau, nes sunku juos skaityti, o 50 proc. jų išvis neina suprasti.
Tai gi pasistenk kitų labui bent jau elementarių klaidų nedaryti ;)


Ai, nevaryk 2Paco į medį, nes ir tavo ir mano žinutėse pasitaiko klaidų. Gal jis taip maskuoja savo mažaraštiškumą? :)

la.benas

Reikėtų iš naujo įkelt nuotraukas, nes šitos sugedo. O dėl rašto, tai net nežinau ką sakyt. Kažkaip nelabai mano reikalas kaip kas rašo. Aš bent jau asmeniškai esu pratęs prie tokio tipo pranešimų, nes didžioji dalis interneto daro galybę klaidų :)

Iron Tara

Nu jau apie paragrafo gramatiką tai geriau nieko nesakykit, jei nieko protingo nesisuka ant liežuvio..

2Pacas

#10
balandžio 18, 2013, 07:54:02 Redagavimas: balandžio 18, 2013, 08:06:11 by 2Pacas

tiny pic

how to make screen shot

image sharing

tinypics

free image hosting

Ikeliau per nauja tas pacias,nes anu linkai sugedo.Tikiuosi cia viskas normalei bus,kartoju jai norit didesnes foto (geresnes kokybes) spaudziat antra peles klavisa ant foto ir "view image".

Aukštyn