Anomalija.lt

Paranormalūs reiškiniai => Gyvenimas po mirties => Gyvenimas po mirties => Temą pradėjo: WakeupLT lapkričio 05, 2018, 00:48:03

Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 05, 2018, 00:48:03
Sveiki, norėčiau paprašyti, kad tema nebūtų ištrinta dėl kažkokio galimo panašumo, nes esu išstudijavęs visas čia esančias temas su visais patyrusiais žmonėmis, bet konkretumo neradau. Norėčiau paprašyti, kaip jau esu čia matęs, šiam forume yra keletas tikrai patyrusių asmenų šio suvokimo klausimu ir galinčių argumentuotai pasisakyti, todėl būtų malonu, kad jie pasisakytų.
Klausimas yra gal ir pats kažkokiu kampu daug kur atsakytas, bet mane dominančiu - ne.
AR SIELOS PO MIRTIES VIENA KITĄ ATPAŽĮSTA?
PAVYZDŽIUI, ARTIMIEJI, DRAUGAI.
Klausiu iš tokio kampo: yra manančių, kad mes mėsos gabalai, kurie po mirties tiesiog užmiega amžinam miegui, yra, kurie tiki reinkarnacija, kad čia mes reinkarnuojamės, tobulėjam ir kažkada mum čia nebereiks reinkarnuotis ir tie, kurie sako, kad planeta užgrobta reptilianų ir kitų demonų ir po mirties mums ištrina atmintį ir meta mus čia atgal, nes mes jiems esam baterijos ir jie minta mūsų kančia.
Pats stipriai ne vienus metus tuo domiuosi, pats esu susirašinėjęs ir su Donatu Banaičiu, ir Robertu Mackevičiumi bei kitais asmenim, kurie turi tokius patyrimus, bet toks jausmas, kad jie daro, kuria video ir tokio paprasto aiškumo pritrūksta, nes kyla klausimų: jei mes čia reinkarnuojamės su ištrintom atmintim karmos būdu, tai kaip mes po mirties, kaip teigiama, ten, dangaus karalystėj, sutinkam savo artimus, jei jie jau reinkarnavęsi kituose kūnuose? Nesueina galai. O, sakykim, kad planeta laisva nuo tikrų ar tariamų užgrobimų ir sielos iškeliauja tiesiog į kitus dažnius, tai ar jos atpažįsta vienos kitas?
Nes, mano suvokimu, kiekviena siela turi savo vadinamą dažnį, vibraciją ir kai samonė iškeliauja iš kūno, jie gali atpažinti vieni kitus.
Jei kas turite minčių, prašau pasisakyti neprisikabinant prie žodžių, nevartojant kažkokių didelių kosminių apibrėžimų, o kalbant paprasta, aiškia žmonių kalba, nes tiek yra tų žinovų, ir, jū visus video ir šimtus valandų praleidus prie jų info, matosi susikirtimų: vienąkart sako, kad sielos sutinka vienos kitas, kitąkart, kad nereikia eiti į šviesą, kitąkart pasakoja tiesiog, kaip mes keliaujame tuneliu į dangų, o kai asmeniškai jų paprašai vardan žmonijos padaryti vieną aiškų video, jie tai laiko neturi, tai dar kažko, tai atrodo kažkaip keista, kaip ale šviečia žmones nubusti, moko aukščiausiom kosmologinėm temom, o kai ateini prie pačios esmės, prasideda keistos kalbos ir tampa neaišku, kur tą jų didžioji MEILĖ, vardan kurios jie tiek daug reiškiasi.
Dar kartą pasisakau, kad bendravau asmeniškai internetu.
Po to yra išvis verslininkų, mano nuomone, kaip visi Martynai Driukai, kurie taip viską žino, o kai parašai asmeninę žinutę, ką, pvz, mano apie Roberto Mackevičiaus žinias ir vadinamas teorijas apie užgrobtą planetą, pamatai tik užrašą 'seen' ir viskas ir jie visi tik savo toj smulkioj erdvėj pasakoja, kaip jie yra nubudę, kiek budų aplankę ir kaip reikia čia gyventi meilėje, kas yra siauras požiūris visa apimančia prasme.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: mcgyver lapkričio 05, 2018, 12:20:32
nemanau, kad kas nors tau i tai atsakys, tai gali buti pasvarstymai ir viskas, kazin ar kas nors tai yra cia patyre.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 05, 2018, 12:27:49
nesu žinovė , bet šiektiek šįmet paskaitynėjau ir apie tai  :)
....
sielos tikrai atpažįsta kits kitą ir yra unikalios .
o įrodo tai principas/dėsnis -kaip danguje taip ir žemėje-  ...tad jei čia materijoj mes esame unikalūs autentiški ir pažįstam kits kitą tai juo labiau dvasiniame pasauly , kuris yra visakuo auksčiau,tobulesnis.
o kur dar mokymas apie sielas dvynes , kaip viena siela buvo padalinta i dvi dalis į mot. ir vyrišk.  ..šios yra visiškai tokios pačios , gal su kažkokiu savitumu...jos taipogi pažįsta kitskitą 
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 05, 2018, 20:26:51
Sveiki, ačiū už pamąstymus, na, yra ir šiam forume labai patyrusių žmonių, jie dalyvavo diskusijo su Donatu Banaičiu ir kalba jau labai aukštais suvokimais, tai rimtus pašnekesius tikrai galima išgauti, aš ir pats daug informacijos turiu, tik mano kalba nėra matematiška ar fiziška prasme.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 05, 2018, 22:49:17
o pats kaip manai?
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 06, 2018, 00:27:57
Jei planeta laisva, nes aš šalininkas teorijos, kad blogio jėgų mes esam užgrobti. Jei išsiaiškini didžiąja dalimi, kas valdo žemę ir kas čia vyksta, tai jau iškart matos, kad čia pragaras, o rojus tik išrinktiesiems, visur velnio ženklai mus supa. Po to, remiantis žmonių patirtim hipnozės būdu, pvz Calogero Grifasi, šventraščiais, žiūrint žmones, kaip Max Spiers, David Icke, ir visą krūvą kitų, mano nuomonė tokia, tai šiuo atveju net nežinau, todėl ir klausiu, nes painiavos daug. Kaip ir anksčiau klausiau, jei karma yra, tai ką mes ten galim sutikt, jei jie jau būna į kitus kūnus inkarnavęsi? Nesąmonė man ta karma visom prasmėm, ir to tobulėjimo, ir visom kitom. Jei tu turi tobulėti, tai tu žinai savo klaidas, o dabar gaunasi, kad mes pastoviai, va, kaip dabar rašant, esam čia ir dabar ir niekad nežinom, už ką čia esam ir kokias klaidas taisyt. Sako, taigi siela renka patirtis. Per kur ji renka, jei tu visas esi iš geidulių sukurtas, čia geidulių pasaulis. Jei mes turėtume atmintį iš praeities, tai tada jo, atėjai, atidirbai ir viso gero, o dabar čia mes jai gal dešimt milijonų metų atidirbinėjam ir nežinom ką. Be to, kas ta žemė? Visatos mąstu - supuvus dulkė, kurios egzistencija mažai kam žinoma, tai ką čia galima išmokti tolimesniam visatos tyrimui ir ėjimui toliau.
O jei planeta būtų laisva, tai aš visiškai manau, kad sielos viena kitas pažįsta, vėl žiūrint iš astralinių patirčių, near death experience, regresinių hipnozių ir milijonų žmonių liudijimumų bei mąstant apie infinite awareness, kad viskas yra bangos ir viskas tam tikra prasme turi tam tikro dažnio sąmonę. Tai manau, kad tikrai atpažįsta. Gera palyginimas, kai sako, kad ir žmogus keičias kas diena, tu savo brolį pažinojai vaikystėje, o po to nematei 20 metų, jis grįžo, plaukai kitokie, rūbai kitokie, žmogaus kūnas visiškai kitas, bet tu tiesiog žinai intuityviai, kad tai yra tas pats žmogus. Žmonės net nesusimąsto apie tai.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 06, 2018, 13:42:25
Citata iš: WakeupLT  lapkričio 06, 2018, 00:27:57Jei planeta laisva, nes aš šalininkas teorijos, kad blogio jėgų mes esam užgrobti. Jei išsiaiškini didžiąja dalimi, kas valdo žemę ir kas čia vyksta, tai jau iškart matos, kad čia pragaras, o rojus tik išrinktiesiems, visur velnio ženklai mus supa.
apie kokius tu kalbi?
 
Citata iš: WakeupLT  lapkričio 06, 2018, 00:27:57Nesąmonė man ta karma visom prasmėm, ir to tobulėjimo, ir visom kitom. Jei tu turi tobulėti, tai tu žinai savo klaidas, o dabar gaunasi, kad mes pastoviai, va, kaip dabar rašant, esam čia ir dabar ir niekad nežinom, už ką čia esam ir kokias klaidas taisyt.
gali būti , kad mums atrodo kad nežinom ką taisom, o siela Aš intuityviai jaučia. Plus mes gimstam su tam tikru startiniu rinkinuku(social.padėtis, šalis, kūno savybės , juk gali gimti dauno sindromu ar be kojų ... ir tt),kuris nemenkai įtakoja visą gyvenimą, kels ir problemas ir lengvatas ir užduotis tt su kuriomis susidursime. Poto mes sutinkam  ir reikalingus žmones , gaunam iš aplinkui paraginimus, ženklus , įvykius , kurie kalibruoja mus , veda į mums skirtą kelią.
 
Citata iš: WakeupLT  lapkričio 06, 2018, 00:27:57Sako, taigi siela renka patirtis. Per kur ji renka, jei tu visas esi iš geidulių sukurtas, čia geidulių pasaulis.
mokaisi rinktis, kur į gerą kur nebe, valdyti geidulius ...nes jep, akys visko trokšta :)

Citata iš: WakeupLT  lapkričio 06, 2018, 00:27:57Jei mes turėtume atmintį iš praeities, tai tada jo, atėjai, atidirbai ir viso gero, o dabar čia mes jai gal dešimt milijonų metų atidirbinėjam ir nežinom ką. Be to, kas ta žemė? Visatos mąstu - supuvus dulkė, kurios egzistencija mažai kam žinoma, tai ką čia galima išmokti tolimesniam visatos tyrimui ir ėjimui toliau.
.

žydų mokytojai teigia , kai siela ko išmoksta tas  niekur nedingsta ..pvz. sielos užduotis buvo patirti besąlyginę meile , jei tai padarė tas lieka su visam ir jei net nupultų kitam gyvenime tas nedings .
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 07, 2018, 02:01:31
Elteide, visą tą info esu girdėjęs, apmąstęs, bet sakau, tu pagalvok, dabar tau faina, kai tu ale tai supranti, bet jei tu kitam gyvenime gimsi, kaip sakai, be rankų, be kojų, irgi sakysi, kad su rinkinuku gimei? Ką tokiem žmonėm sakyt? 'Nepergyvenk, kad gimei be kojų, be rankų, akla ir kurčia, nekreipk dėmesio, tavo siela tobulėja?' Aišku, draugiškai viską rašau, pasvarstant, bet lengva kalbėt tam, kam lengva kalbėt. Ir šiaip tu pagalvok apie patį tą karmos principą: jis tada turi būt baigtinis ir kažkada turi baigtis išvis čia ta inkarnacija, nes visi tobulėja, gerėja ir vieną dieną, po šimto milijardų metų nieko neliks, nes visi jau bus sukaupę patirtis. Ir sakau, čia, aiški, viską lengvos diskusijos būdu kalbam, o gilinantis giliau, tai tiek tos informacijos, kad, norint kažką plačiau pasisakyti, pradeda galva užstriginėt, pradedant visais ženklais iluminatų, rankų gestų, garsių kompanijų logo, žaidimų soundtrackuose slepiami garsai '666', kaip minėjau remiantis visa informacija, vien kas čia žemėj daros, nuo noro visus žmones užčipuot, 5G interneto kūrimo, kuris veikia deguonies daleles ir žmonės pradės springt, dust, mirt iš nieko, tai tikrai nepanašu į tobulėjančių sielų kalvę, kai einama keliu, kad žmones padaryt kaip robotus, kurie neturėtų savo valios. Nežinau, surašyt neįmanoma, čia vien, jei youtub medžiagą siųst, pradedant lietuviais, baigiant užsieniu gautųsi vien pradžiai 500 valandų žiūrėjimo mažiausiai, o gal ir visas 1000, tai sunku sutalpint. Galima Calogero įsijungt, yra hipnozės, kai per žmones jis kalba su visokiom būtybės, kurios sakosi užgrobusios žmoniją ir kitų milijonai liudytoju, tas pats Donatas Banaitis.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: boba lapkričio 07, 2018, 08:42:12
@WakeupLT, labai įdomiai kalbi. Na bet aš pati esu žvėris(666), bet tas žvėris(666) visai nėra demonas, tai yra du visiškai skirtingi dalykai. Kas žvėrį(666) ir demoną sulygino, tas tik tenorėjo pasityčioti. Jeigu mėgsti pasakas tai papasakosiu: Dievas pagavo žvėrį ir iš žvėries uodegos sukūrė pasaulį. Iš to išplaukia išvada, kad visas pasaulis tėra mano uodega...
Šiaip dar gali paskaityti apie - Imbrinė( gal tau kažkas paaiškės)ir kiauramėkles.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 07, 2018, 11:43:36
Boba, labas, taip, visus šiuos atskirus įmanomus taškus irgi suprantu kaip galimybę, suprantu, ką sakai, bet, kaip minėjau, visą paveikslą dedant, nuo senovės laikų, piramidžių paveikslų, įrašų visų, gnostikų, kabalų įrašų, smulkiai nagrinėjant tas pačias biblijas, kai sako, kodėl neiti po mirties į šviesą, nes Liuciferis vaizduojamas kaip
 šviesa, kad tikroji diena biblijoje tai yra naktis ir reikia po mirties eiti intuityviai į tamsą ir taip toliau. Nu, man asmeniškai kol kas nieks nesugebėjo paaiškinti, kuo gerai karma, einant čia be atminties, be meilės ryšio su Kūrėju. Ir sakau, vien paprasčiausiai išnagrinėjus šiandienos arenoje vykstančius įvykius, kaip zombinami žmonės, tikrai nepanašu į, kaip minėjau, kažkokią sielų tobulinimo kalvę. :) Ir aš dažniausiai žinau, kad aš nenumirsiu, aš už kitus žmones pergyvenu. Vakar kalbu su 55 metų žmogum, pasakoju, kad fizinė realybė neegzistuoja, nesant stebėtojo ir kad atomas yra 99 ir 12 devintukų po kablelio tuščias, jis į mane žiūri grynai kaip į durną, ir tokių žmonių 95 procentai. Forumuose tiesiog milijonų milijonai žmonių, kurie aiškiai rašo, kad jie jaučia, kad čia pragaras ir nebenori čia niekad grįžti atgal į žemę tai tas paprastasis karmos konceptas ir man, ir milijonam, su visa meile, sorry, durnas. Ir tie visi kalba, kam gerai sekasi, kas antras geras puses yra suradę, o įdomu būtų pažiūrėt, ką jie pasakytų apie tą karmą, jei staiga visi artimieji išmirtų, vaikai numirtų, žmona numirtų, pats papultų į avariją ir liktų neįgalus, tada būtų įdomu pašnekėti, kaip jo siela tobulėja. Tada jis verktų ir nebesakytų, kad čia karma ir kaip viskas faina, o bliautų, klaustų 'kodėl man?', 'už ką', ir pradėtu plačiau mąstyt, o ne mąstyti tik iš egoistinės perspektyvos. Kalbu taip todėl, nes žinau, kas yra ir dideli turtai, ir didelis badas, tai kiekvienoj situacijoj karmą ir sielos tobulėjimą nepriklausomai kaip gyveni dabar fiziniam lygy, vertini skirtingai. Kai tau viskas gerai, tada sakai, kad siela tobulėja, gera karma, kai gimsti amžinai be rankų, be kojų ir net nežino žmogus, kodėl, tai jam šiam fiziniam lygmeny aiškint 'žmogau, bet tu juk siela', nu yra baisiau nei baisiausia sekta. :) Ir vat, kaip minėjau anksčiau, ir atsiranda skylės pačių biblininkų sektose: ką mes ten toj dangaus karalystėj sutinkam, jei visi reinkarnuojasi? Skylė argumentacijoj. O šiaip tikrai manau, kad esant meilės organizmui, sąmonės, sielos, pažįsta vienas kitas, nes ten kur kas aukštesnis reikalai nei šitoj skylėj, kur esam įkalinti 5 juslėse ir matom tik šviesos spektrą, kuris visatos mąstu užima 0.005 procento, tai tai yra labai toli vieno procento, kokios yra galimybės visatoj. Bet siela vis tobulėja, neaišku, kaip, kur, kam, ką ji čia gali įsitobulinti skylėj, kuri visatos mąstu yra niekas, bet tobulėja. Ironija. :)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: boba lapkričio 07, 2018, 12:19:56
@WakeupLT, na meilė yra absoliučiai tuščias ir niekam nereikalingas žodis( nu gal kam ir reikalingas iš abipusio savanaudiškumo...). Gali būti tiktais aitra. Tad tu pagalvok apie Dievų aistrą. Gal internete, ką nors rasi šia tema, bet man visiškai nebeįdomu. Sėkmės. :)
Be to savo idėjas gali pateikti kino režisieriams. Nepagalvojai apie tai??? Tiksliai žinau, kad gyvenime tau teks ir be to dar be galo daug ką suprasti ir patirti. O kino režisierius iš to viso galėtų sukurti daug labai įdomių filmų( na jau nors vieną įdomų filmą...). Rimtai pagalvok apie tai. :)
Na ir visos pasaulio kalbos yra šėtono kalba( pagal tave tariant Liuciferio kalbos). Tad čia yra labai sudėtinga, net visai negirdint Dievo kalbos. Dievo kalba buvo Edeno sode( rojuje).
p.s. Galėtume mes abudu kartu kurti scenarijus režisieriui. Abiejų patirtis būtų įdomi ir kompensuotų viena kitą. :)

Anglų kalbą moki? Būtų labai faina savo apybraižas atiduoti Holivudui...
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 07, 2018, 13:23:51
Boba, aš ką pasakoju, tai aš nepasakoju iš savo vaizduotės, o iš visos esančios informacijos savaime. Jeigu kažką norėjai konkrečiai pasakyti, nelabai supratau, gal galėtum patikslinti? Nes šiuo atveju pasirodė man tavo mintis, kaip kad mano išmąstymai kažkokie. Nes, jeigu aš gerai suprantu, tu vos ne vien apie biblijos motyvus pasakoji, kurie rašyti, perrašyti tūkstančius kartų, o aš bandau dėlioti visųlas patirtis, kokia žmonės surinkę informaciją, ką patyrė gerdami ayavaską, DMT, ką patyrė hipnozėse, ką matė near death experience, kokia informacija surinko nagrinėdami bibliją, atskiras religijas, šventraščius, ir, kaip sakiau, tai yra jų patirtys, tai jei mes pradėtume visiškai NEDISKUTUOTINAI ironizuoti, tai reikštų, kad mes dedamės viso ko žinovais, o kitų žmonių patirtis numetam į šalį, kas jau savaime yra didžiausia neišmintis. Nes jei sutinkam su karma, tai mes atmetam kitas patirtis, o kodėl mes jas atmetam? Kokie patys eminiai pagrindai? Ir, kaip minėjau, daug ką rašiau praeitam poste, tai yra paprasčiausia kvantinė fizika, tai, mano akim, kažką visiškai atmesti būtų keista. Tik, mano nuomone, man viskas okay, bet didžiajai daliai žmonių, nu, ta karma, kaipo tobulėjimo raktas kažkoks, nu, jokiais parametrais nesuvokiamas. Ką tu tiksliai šiam gyvenime turi išmokt, kodėl čia tiksliai reinkarnavaisi?
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 07, 2018, 13:30:47
jei Dievas yra , aš manau, kad Jis kalba žmogui plus minus nuolat , ragina, kviecia į savo ralybę tai daro per įvykius( ir nelaimingus ,ligas irtt) , žmones, tv, filmus, knygas ..visaip.
karma nėra gėris, nes įtariu ji kaip programa nėra flexi ir jei ko dabar nedaduoda , daduoda vėliau, taspats jei perdaug duoda :) o šiaip žmogus jei jis tikrai reinkarnuojasi tai apsivelia skolom karminėm ir poto sunku  per gyvenimą išsinarpliot..
dėl to gerai išeiti iš karmos globos, o tam jaučiu reik sąlygų - gręžtis į Dievą -Meilę, Jo standartus priimt, taikyt , būti kaip Jis ( troškimas, motyvas toks, nes aišku tu negalėsi būt tiek tobulas.. ir pastangų nemenkai dėt prie motyvo).Tada Dievas ves į savo karalystę be karmos t.y. reik grįžt namo, bet  dar šioje žemėje , gyvenime į prarastą rojų t.y. į būklę iš šios mūsų sukurtos.
Raktinis žodis - prarastas Rojus.
:)
reik į jį grįžt, grįžti namo.... 
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: boba lapkričio 07, 2018, 13:37:38
@WakeupLT, na aš turėjau susipažinti su savimi( save pažinau sulaukusi tik keturiasdešimt trejų metų...). Bet valgyti reikia, tai irgi iš savo ir iš aplinkinių patirties senatvėje ( kai Tėvas mirs...) ruošiuosi rašyti knygas. Na bet ir tu esi su savo patirtimi paimta iš kitų žmonių labai įdomus persona. Tu mane iškart sudominai. :) Vienu žodžiu būtų galima viską sudėti į vieną vietą būtent tai, kas yra svarbiausia. O aš iškart pastebėjau, kad tu patirties turi ir atrenki būtent tai kas yra išties svarbu. :)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 07, 2018, 13:48:03
Boba, ačiū už mintis, kai mes vienas kito nematome, atrodo, kad tik trauki mane per dantį ir pajuoki mano pamąstymus. :)) Bet ne tai svarbiausia. Noriu tik pasdalinti, ką žmonės, kurie žvelgia giliau, mano apie tai. :) Ir širdingai manau, kad mano visi pamąstymai, lyginant su surinkta informacija, nėra jau tokie kvaili. :)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 07, 2018, 13:49:36
CitataVakar kalbu su 55 metų žmogum, pasakoju, kad fizinė realybė neegzistuoja, nesant stebėtojo ir kad atomas yra 99 ir 12 devintukų po kablelio tuščias, jis į mane žiūri grynai kaip į durną, ir tokių žmonių 95 procentai
nesupratau 99 is 12 9?
CitataElteide, visą tą info esu girdėjęs, apmąstęs, bet sakau, tu pagalvok, dabar tau faina, kai tu ale tai supranti, bet jei tu kitam gyvenime gimsi, kaip sakai, be rankų, be kojų, irgi sakysi, kad su rinkinuku gimei? Ką tokiem žmonėm sakyt? 'Nepergyvenk, kad gimei be kojų, be rankų, akla ir kurčia, nekreipk dėmesio, tavo siela tobulėja?' Aišku, draugiškai viską rašau, pasvarstant, bet lengva kalbėt tam, kam lengva kalbėt.
na gimiau sveika ..tiesa, vėliau gavau dovanų kabutėse:) vertinu tai kaip spyrį į minkštąją judėt kur reik..

tu sakai kad materijos  kaipo nėra , ji iliuzija , tai ko pergyvent?
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: boba lapkričio 07, 2018, 13:57:11
@WakeupLT, na nepergyvenk tikrai tavęs netraukiu per dantį. Tai aš čia esu šio forumo kvailelė( na bet savo pozicijas, prisipažystu, tikrai moku atstovėti. ) :)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 07, 2018, 14:00:12
99 procentai, kablelis 999999999999 atomo sudaro tuštuma. Tai kaip gali egzistuot fizinis pasaulis. Jis yra tik smegenyse dekoduojamas iš bangų. Fizikoje įrodyta, kad visatoj viskas yra banga ir jis elgiasi kaip banga, o kai yra stebėtojas, sąmonė, bangos virsta dalelėmis ir taip dekoduojamos mūsų galvoj, kaip, pavyzdžiui, paukštis. Bet tokio dalyko, kaip paukštis nėra, tos bangos, tam tikro dažnio mums taip galvoj dekoduojamos, panašiai kaip iš kur mes matom vaizdą per tv? Jis laidais ateina. Kaip dažnai sako, gyvename iliuzijoj, hologramoj. Pergyvenu todėl, kad esu kompiuteris ir esu praradęs ryšį su Dievu, įkalintas penkiose juslėse. :) Viskas yra nemokama, ta pati energija elektros. Kodėl Teslą sutrypė su jo išradimais visais, iš cheminės lentelės net panaikino eterį, kaip cheminį elementą ir vis bukina žmones kuo toliau, tuo baisiau. :)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 07, 2018, 14:00:42
Boba, linkėjimai. :) Ačiū.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 07, 2018, 14:03:17
Blogis yra tame, kad nu mūsų slepia tikras žinias , raktus į dangaus karalystę, kaip įeiti į rojų...esmę...kad žmonija yra viena siela , kad siela yra dviejų polių , kaip ką daryti reiktų...
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 07, 2018, 14:06:47
Citata iš: WakeupLT  lapkričio 07, 2018, 14:00:1299 procentai, kablelis 999999999999 atomo sudaro tuštuma. Tai kaip gali egzistuot fizinis pasaulis. Jis yra tik smegenyse dekoduojamas iš bangų. Fizikoje įrodyta, kad visatoj viskas yra banga ir jis elgiasi kaip banga, o kai yra stebėtojas, sąmonė, bangos virsta dalelėmis ir taip dekoduojamos mūsų galvoj, kaip, pavyzdžiui, paukštis. Bet tokio dalyko, kaip paukštis nėra, tos bangos, tam tikro dažnio mums taip galvoj dekoduojamos, panašiai kaip iš kur mes matom vaizdą per tv? Jis laidais ateina. Kaip dažnai sako, gyvename iliuzijoj, hologramoj. Pergyvenu todėl, kad esu kompiuteris ir esu praradęs ryšį su Dievu, įkalintas penkiose juslėse. :) Viskas yra nemokama, ta pati energija elektros. Kodėl Teslą sutrypė su jo išradimais visais, iš cheminės lentelės net panaikino eterį, kaip cheminį elementą ir vis bukina žmones kuo toliau, tuo baisiau. :)
aga..sako /sakė kad kosmose vakumas ...dėl to nesklinda jame garsas , bet kodėl sklinda šviesa ?, juk ji irgi bangomis sklinda, o bangoms reikia dalelių kaip ir garsui, kad sklistų..tai dabar surado mikro daleles buzonus , gibonus ir tt.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 07, 2018, 14:18:49
Įdomu, kas čia sakė. Gal NASA. Nu, su nasa ten irgi pilna įdomių bajerių. Aiškus, viskas visur gali būt suklastota, bet šiaip paklausius daug tų kosmonautų, pažėjus NASA video, pasidaro labai įdomu, kokiam ten kosmose jie yra ar tiesiog vandens rezervuaruose kino studijose. :)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 07, 2018, 14:20:52
Elteide, tai mano pagrindinis klausimas ir yra tai, ką tu sakai, tik aš dar domiuosi tais slepiniais ir kuo toliau, tuo aiškiau piešiasi, kad kažkas suinteresuotas mūsų nėjimu namo, o vis grįžimu čia, į žemę. :) Aš ir juos vadinu karmos valdovais. :)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 07, 2018, 15:11:04
dėl tų mikro naujų dalelių tai kalba mokslininkai, ypač iš Cern
WakeupLT , tu nori pasakyt, kad kosmoso/visatos /multivisatų nėra?
NASA , aišku, gali daug ko nesakyti ir net meluoti , o tie vandens rezervuarai, tai kosmonautai turi juk kažkur praktikuotis..
....
karmos valdovai kas jie?
kaip jie gali turėt galią reinkarnacijom? žmogų , mane priverst reinkarnuotis o nesusijungt su Dievu?
....


ieškojau tau citatos iš biblijos vienos , kad pasaulis ilgai nebus, kad yra laiko tarpas duotas, kas vyks į pabaigą ..plus tokie kaip check pointai pataisymui ir radau , kad  šios dienos eilutė , kuri apie Dievo dieną šneka, apie ką tu rašei anksčiau :):
 
Citatavisą paveikslą dedant, nuo senovės laikų, piramidžių paveikslų, įrašų visų, gnostikų, kabalų įrašų, smulkiai nagrinėjant tas pačias biblijas, kai sako, kodėl neiti po mirties į šviesą, nes Liuciferis vaizduojamas kaip šviesa, kad tikroji diena biblijoje tai yra naktis ir reikia po mirties eiti intuityviai į tamsą ir taip toliau.
2 Petro 3,10
O Viešpaties diena ateis kaip vagis naktį. Tada dangūs praeis su smarkiu ūžesiu, elementai sutirps karštyje, ir žemė su savo kūriniais sudegs.
 nėra ji naktis , ten kažką gal netaip supratai...idomu būtų plačiau sužinot ...


o čia ieškota citata:
Apr 11,3 Aš duosiu galią savo dviem liudytojams, ir jie, apsivilkę ašutinėmis, pranašaus tūkstantį du šimtus šešiasdešimt dienų".
Apr 11,4 Jie yra du alyvmedžiai ir du žibintuvai, stovintys žemės Dievo akivaizdoje.
Apr 11,5 Ir jei kas panorės juos skriausti, iš jų burnos išsiverš ugnis ir praris jų priešininkus. Jei kas norės jiems kenkti, tas irgi taip žus.
Apr 11,6 Jiedu turi valdžią užrakinti dangų, kad jų pranašavimo dienomis nelytų lietus, ir turi valdžią vandenis paversti krauju ir ištikti žemę bet kokia neganda, kada tik panorės.

 tai link pabaigos ...
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 07, 2018, 16:12:19
Ačiū už mintis. Mano surinkta informacija yra visokia, aš gal tik taip egoistiškai sau atmetu, kad mes mėsos gabalai ir kai mirštam - viskas. Tas man per niekur nesusiveda. O karmos valdovai ar vadint galim, kaip norim, tai ir yra ta paslaptis, anot daugelio žmonių, kad kai mes mirštam, mus pagauna ta balta šviesa, ten ištrinama atmintis, parodo, ką mes blogo pridarėm ir meta atgal. Tai pagal tradicinius karmos suvokėjus, tai yra normalu, nes daug kas, kas buvo near death experience pas tą pačią Dolores Canon, mato visi vienodai, dangų, rojų ir pastoviai tu reinkarnuojies. Jiem tai normalu, nors jie ir jau gal milijontąjį kartą reinkarnuojasi ir tikisi, kad kažkada išpirks šitą karmą, nes karmos išpirkimas gaunasi, kad tu turi nuo gimimo požeminėj uoloj apsigyvent, bet ir ten po mirties tau pasakys, kad tu kirmėlių karalystę sumindei ir padarei kompostą. O kiti hipnozėse ar savo sielos prisiminimuose mato net iš kokio žvaigždyno su kokia misija atvykę ir teigia, kad karma yra pagrindinė apgaulė, nes jei tu kaip siela darai kažką, tai tu darai meilės vardu su pilnu ryšiu su Dievu, o šiuo atveju mes nukirsti esam ir nieks nežino už ką. Kažkas pradeda sukt biznį, sakosi, kad labai nušvitę yra ir viską žino, bet šių klausimų gavus, jie naudojasi savo turimu autoritetu ir vadina kitus durnais, nors patys gal durni yra, nes nėra pasiekė tokio tankio informacijos. Ir juokinga: karma - priežasties ir pasėkmės visatos dėsnis. Baudžiavos dėsnis čia, nes žemėj esant išpirkt karmą yra neįmanoma jokiais būdais, nėra, kaip tu sakai,
Jokių raktų, mes turim rankioti iš neaišku kur info, tai faktas, kad kažkam tai yra aktualu ir paranku. Nu, kaip ir gaunasi sukimas ratais, bet kad taip gaunas narpliojant tą karmą.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: boba lapkričio 07, 2018, 17:04:26
Na aš jau sakiau, dabar kartojuosi, kad Dievas( priežastis) pasaulį sukūrė iš manęs, kosminės sąmonės, pačios mažiausios visatos dalelytės - žvėries(666).  Nes jei būtent aš netikėčiau pasauliu, tai ir nebūtų jokio pasaulio. :)Aš iš vis lyg eičiau per labai, labai , labai ploną lyną ir visas tas pasaulis laikosi ant Dievo vieno plauko. Bet aš tikiu, kad tas Dievo plaukas viską atlaikys. :)
O jei koks piktadaris ir atsiras, tai tiesiog viskas neskausmingai ir labai paprastai išnyks. Bet patikėkite, Dievas nesėdės rankų sudėjęs, o kurs pasaulį iš naujo. Tai va. Dėl to sakau - iš vis dėl nieko nereikia jaudintis. Žinoma pasaulyje yra labai daug skausmo, bet patikėkite, kam pavyksta išeiti anapus, ten laimės yra dar daugiau - per akis. :) Na nenoriu čia jūsų guosti, tai ne mano specializacija, bet taip jau išėjo...
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 07, 2018, 18:28:42
Citata iš: WakeupLT  lapkričio 07, 2018, 16:12:19Ačiū už mintis. Mano surinkta informacija yra visokia, aš gal tik taip egoistiškai sau atmetu, kad mes mėsos gabalai ir kai mirštam - viskas. Tas man per niekur nesusiveda. O karmos valdovai ar vadint galim, kaip norim, tai ir yra ta paslaptis, anot daugelio žmonių, kad kai mes mirštam, mus pagauna ta balta šviesa, ten ištrinama atmintis, parodo, ką mes blogo pridarėm ir meta atgal. Tai pagal tradicinius karmos suvokėjus, tai yra normalu, nes daug kas, kas buvo near death experience pas tą pačią Dolores Canon, mato visi vienodai, dangų, rojų ir pastoviai tu reinkarnuojies. Jiem tai normalu, nors jie ir jau gal milijontąjį kartą reinkarnuojasi ir tikisi, kad kažkada išpirks šitą karmą, nes karmos išpirkimas gaunasi, kad tu turi nuo gimimo požeminėj uoloj apsigyvent, bet ir ten po mirties tau pasakys, kad tu kirmėlių karalystę sumindei ir padarei kompostą. O kiti hipnozėse ar savo sielos prisiminimuose mato net iš kokio žvaigždyno su kokia misija atvykę ir teigia, kad karma yra pagrindinė apgaulė, nes jei tu kaip siela darai kažką, tai tu darai meilės vardu su pilnu ryšiu su Dievu, o šiuo atveju mes nukirsti esam ir nieks nežino už ką. Kažkas pradeda sukt biznį, sakosi, kad labai nušvitę yra ir viską žino, bet šių klausimų gavus, jie naudojasi savo turimu autoritetu ir vadina kitus durnais, nors patys gal durni yra, nes nėra pasiekė tokio tankio informacijos. Ir juokinga: karma - priežasties ir pasėkmės visatos dėsnis. Baudžiavos dėsnis čia, nes žemėj esant išpirkt karmą yra neįmanoma jokiais būdais, nėra, kaip tu sakai,
Jokių raktų, mes turim rankioti iš neaišku kur info, tai faktas, kad kažkam tai yra aktualu ir paranku. Nu, kaip ir gaunasi sukimas ratais, bet kad taip gaunas narpliojant tą karmą.
karmos, jaučiu, neišpirksi niekad , tai aklagatvis...
reikia judėt kitaip ..nušvytimo link , t.y. pabust , sužinot ir veikt..
kaip?
Jėzus kalbėjo apie Įstatymą ,kuris baudžia kaip kad tu sakai baudžiavos dėsnis, aišku, jis ir atlygina geru , bet dažniau baudžia:) ir Meilės įstatymą- mylėk artimą kaip save patį , nes meilė atperka visas nuodėmes, kadangi tada tau nebeveikia tas Įstaymas  ,t.y.  karma , kaip dabar suprantu
Pat 10,12 Neapykanta sukelia vaidus, o meilė padengia visas nuodėmes.
Raktinis žodis - MEILĖ ....
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 07, 2018, 22:48:03
Elteide, be abejo, ir aš, ir tu, ir moteris, slapyvardžiu 'boba', bei daug žmonių yra geri ir nori būti geri, visi nori nušvisti, bet tame ir klausimas, kad iš 8 milijardų vienetam ar tik šimtam tai pavyksta. Pavyzdžiui, esu tikrai doras žmogus, vis tobulėju visom prasmėm, visiems padedu visom prasmėm, medituoju, skatinu žmones, visą gyvenimą mokaus ir renku informaciją ir negali sakyti, kad viskas veltui, bet galiu pasakyt, kuo toliau, tuo durnesnis jaučiuos. Esu bandęs ir tų dirbtinų priemonių, kur sklandžiau kaip paukštis, pajaučiau tos visiškos meilės akimirką. Ten žodžiais nenupasakosi, net nežinočiau, kaip paaiškint, tik kad ten galėčiau būti amžinai. Tada tu supranti, kad mes net negirdim nieko, prislopinti net šios žemės garsai šiose penkiose juslėse. Kitiem pavyksta lengvai išeiti iš kūno, aš tai bandau 3 metus ir ateina ta jau vibracijos būsena, širdis daužytis pradeda ir viskas arba naktim paralyžius apima, atrodo, kad grobia kažkas. Po to pasidomėjau, kad nereikia to bijoti ir atsipalaiduoti, tai visai neseniai pajaučiau miego paralyžių, sau sakau, dabar ramiai, ir pajaučiau, kaip išlėkiau iš kūno, bet tada pradėjau stebėtis ir į lova trenkte trenkiaus atgal. Ir visur jauti, kad esi blokuojamas. Dar klausimas 'bobai': tu taip drąsini tiesiog, kad drąsint ar pati turi gal aiškių kokių patirčių savo? :)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 08, 2018, 00:28:08
Citata iš: WakeupLT  lapkričio 07, 2018, 22:48:03Elteide, be abejo, ir aš, ir tu, ir moteris, slapyvardžiu 'boba', bei daug žmonių yra geri ir nori būti geri, visi nori nušvisti, bet tame ir klausimas, kad iš 8 milijardų vienetam ar tik šimtam tai pavyksta. Pavyzdžiui, esu tikrai doras žmogus, vis tobulėju visom prasmėm, visiems padedu visom prasmėm, medituoju, skatinu žmones, visą gyvenimą mokaus ir renku informaciją ir negali sakyti, kad viskas veltui, bet galiu pasakyt, kuo toliau, tuo durnesnis jaučiuos. E
o kodėl manai tiek mažai tokių žmonių , kuriem pavyksta nušvisti?
aš asmeniškai nežinau ar nušvitau, prieš metus su pusę maždaug mano pasaulėžiūra/tikėjimas virto kaip bokštas..aišku, jis jau buvo be keletos plytų ...na ir atsirado kitų minčių, patirčių, išdrįsau pažiūrėt į kitus šaltinius ...dar neturiu viso paveikslo, trūksta info
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: boba lapkričio 08, 2018, 07:26:30
Taip, turiu be galo daug patirčių. O meilė tai yra tiesiog toks žodis, kad nesusipykti. Bet dar stipresnis žodis yra - Gerbiu tavo erdvę. Tiesiog šiame pykčių pasaulyje nėra jokios meilės, bet kad neprisidirbti pastoviai garsiai ar mintyse reikia kartoti - Gerbiu tavo erdvę ( teritoriją), na galima pakeisti žodžiu - Myliu tave. Bet tai iš vis nieko nereiškia, tik padeda nuo kitų atsiriboti, kad tie kiti tavęs nesuėstų. Tai va.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 08, 2018, 17:17:01
'boba', ačiū. ;) Elteide, nu, kai dabar šių dienų pasauly visi tokie nušvitę, tai sunku net suprasti, kas tas nušvitimas. :))) Man nušvitimas - meilės būsenoj būt kaip kosmose, tik žemėje esant, turint pilną ryšį su Dievu. Nieko nesirūpint, plaukt kaip upeliui, visiškam relaxe VISOSE SITUACIJOSE. Nes dabar matau daug nušvitėlių, kurie nėra matę to, ką mato daug žmonių, pradedant finansine situacija, baigiant kitom problemom, tai jiem labai lengva įsivaizduot nušvitusiais ir pats matau, kad kai juos pakrato truputį gyvenimas, tai kažkur dingsta jų visi suvokimai, kad jie sielos ir kad nereik čia pergyvent 'juk siela svarbiausia tobulėja!' ir dingsta kažkur jų nušvitimai visi. :D
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 08, 2018, 21:01:08
Citata iš: WakeupLT  lapkričio 08, 2018, 17:17:01'boba', ačiū. ;) Elteide, nu, kai dabar šių dienų pasauly visi tokie nušvitę, tai sunku net suprasti, kas tas nušvitimas. :))) Man nušvitimas - meilės būsenoj būt kaip kosmose, tik žemėje esant, turint pilną ryšį su Dievu. Nieko nesirūpint, plaukt kaip upeliui, visiškam relaxe VISOSE SITUACIJOSE.
kaip, pagal tavo žinias įgyti /turėtį tą ryšį su Dievu?
būti visiškam relaxe VISOSE SITUACIJOSE- nuo ko tai priklauso , valios , sąmoningumo ar meilės, ar...?
...
mano nuomone , visiško relaxo negali būti , kol esam čia , kūne..net patys teisiausi žmonės sunkiais momentais kentėjo nerelaxino ..tai pvz. Jobas, Jėzus verkė ,alyvsody kruvinu prakaitu tekėjo iš agonijos dėl to, kas jo laukė - išdavimas, paniekinias, skausmas, draugų artimųjų nusisukimas, mirtis  , o ant kryžiaus surėke :Tėve ,kodėl mane apleidai!
bet ,žinoma, maximaliai sunkiais momentis  turi džiaugtis, relaxuoti , pasitikėti...
 
Citata iš: WakeupLT  lapkričio 08, 2018, 17:17:01Nes dabar matau daug nušvitėlių, kurie nėra matę to, ką mato daug žmonių, pradedant finansine situacija, baigiant kitom problemom, tai jiem labai lengva įsivaizduot nušvitusiais ir pats matau, kad kai juos pakrato truputį gyvenimas, tai kažkur dingsta jų visi suvokimai, kad jie sielos ir kad nereik čia pergyvent 'juk siela svarbiausia tobulėja!' ir dingsta kažkur jų nušvitimai visi. :D
:D aga ...sako,mes esam sąmonės , stebėtojai , o sąmonei visad gerai, ji rami ,tik kūnai , ego išgyvena tas audras,kataklizmus... nereik tapatintis :D
nereik tai nereik , bet..
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 08, 2018, 23:44:02
Jooo, su tuo atsitapatinimu vėl žinau daug, kad bando, tame tarpe ir mane, aišku, kaip sakau, blogesnių rezultatų tai neatneša, tik geresnius, bet nežinau, ar 1000 metų tam užtektų atsitapatinimui, kas turbūt ir būtų tas visiškas relaxas ir ryšys su Dievu. Dėl ryšio su Dievu, daug dalykų nemoku nupasakot, tiesiog jaučiu, jei kas sakys, kad išsiglvoju, gali būti, bet daug kur gyvenime man daug kas sakė, kad aš išssigalvoju ir tie išsigalvojimai pasiteisino. :) Bet vėl, remiantis žmonių patirtimis, sielos įrašais, hipnozėm, kas buvo klinikines mirtis patyrę, yra pasakoję, kad normalu, kad siela tiesiog užskmano patirti fizinį pasaulį, išsirenka avatarą, tai žmogaus kūną ir jie čia gyvena, bet aiškiai žino, ko jie čia atėjo ir kai surinkdavo patirtis tam tikras tiesiog atsiguldavo ir numirdavo. Na, ir dabar yra kas ten, Dalai Lama ar kas sako, kad gali bet kada numirti ir gimti bet kada, galiu klyst,bet kažkas iš tų nušvitusių. O tas ryšys su Dievu, tai, mano šiandieniniu suvokimu, arba medituot, dvasiškai tobulėt, plėst sąmonę ir gal po mirties ant tiek sąmoningas būsi, kad intuicijos dėka sugebėsi nueit ten būtent, kur tavo namai. Arba, kai visos planetos žmonijos sąmonė pakils į kur kas didesnes aukštumas ir viskas pradės keistis, žmonės pradės prisiminti, iš kur jie ir ką čia veikia. Nes dabar, nu, čia pragaras, sakau, kuria visokias technologijas l, kad sterilizuoti žmones, Amerikoj jau per metus dabar 600000 žmonių gimstamumas mažėja ir vis skaičius auga, valdžios dirba velniui. Nu, nežinau, man asmeniškai tikrai artimai atrodo Donato Banaičio jutubei filmas 'laikas nubusti ir prisiminti...' Ir dar dar yra pasauly žmonių, kur tam tikras dalis savaip interpretuoja, bet esmė ta pati, kad žemė užgrobta, bet vyksta meditacijos pasauliniu mąstu kas savaitę ir sako, kad šviesos jėgos jau labai yra išvalę šitą planetą ir laukia daugiau nubudusių žmonių, kad galėtų apsireikšti, kas yra atskleidimas nežemiškų civilizacijų, nemokamos energijos, aparatų, kurie per minutę išgydo visas ligas atskleidimas ir taip toliau.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 09, 2018, 00:15:14
Citata iš: WakeupLT  lapkričio 08, 2018, 23:44:02Jooo, su tuo atsitapatinimu vėl žinau daug, kad bando, tame tarpe ir mane, aišku, kaip sakau, blogesnių rezultatų tai neatneša, tik geresnius, bet nežinau, ar 1000 metų tam užtektų atsitapatinimui, kas turbūt ir būtų tas visiškas relaxas ir ryšys su Dievu. Dėl ryšio su Dievu, daug dalykų nemoku nupasakot, tiesiog jaučiu, jei kas sakys, kad išsiglvoju, gali būti, bet daug kur gyvenime man daug kas sakė, kad aš išssigalvoju ir tie išsigalvojimai pasiteisino. :) Bet vėl, remiantis žmonių patirtimis, sielos įrašais, hipnozėm, kas buvo klinikines mirtis patyrę, yra pasakoję, kad normalu, kad siela tiesiog užskmano patirti fizinį pasaulį, išsirenka avatarą, tai žmogaus kūną ir jie čia gyvena, bet aiškiai žino, ko jie čia atėjo ir kai surinkdavo patirtis tam tikras tiesiog atsiguldavo ir numirdavo. Na, ir dabar yra kas ten, Dalai Lama ar kas sako, kad gali bet kada numirti ir gimti bet kada, galiu klyst,bet kažkas iš tų nušvitusių.
CitataO tas ryšys su Dievu, tai, mano šiandieniniu suvokimu, arba medituot, dvasiškai tobulėt, plėst sąmonę ir gal po mirties ant tiek sąmoningas būsi, kad intuicijos dėka sugebėsi nueit ten būtent, kur tavo namai.
na taip..šitai ir aš intensyviai dariau, nes kito kelio nežinojau..tai tikrai geras dalykas.

O esi girdėjęs tai kad yra paslėptas mokymas , kaip sielai tapti vientysai ir tokiu būdu susijungi su Dievu ?
Kadangi Dievas šiame materialiam pasauly yra trejybė , bet dviejų polių/jėgų ir kai žmogus savyje tampa dvilypiu , atsiranda trečias ir susijungia su Dievu, nes tampa panašūs, taip įeina į Edeną...
aš tai tik pradėjau tuo domėtis, tiesa,  sunkokai sekasi, nelabai ką pakomentuočiau daug .
ir dar kai kas...
Pvz, seksas , sako, buvo tas žmogaus suklupimo elementas - tas Rojaus nelaimingas obuolys :)  .Dėl to yra mokyklos , kur praktikuojamas celibatas , atsisako sekso, ejekuliacijos , netgi orgazmo .Nežinau kiek tai tiesa ar nebus vėl koks kraštutinumas , eretizmas. Bet kai pagalvoji gal tame yra visgi daug daug tiesos , juk kodėl taip klesti porno, seksualumo propogavimas visur - filmai, media, mados ir tt  ir nuo mažens . Kad žmogų laikyt gyvulio sąmonėj , lygyje?
 iš kitos pusės, kaip tada gimdyt vaikus, palaikyti artimesniais santykius , išreikšt meilę ...
reikia visgi gal temą atskirai uzvest išgirst rimtų argumentų, nes labai jau neaišku..
Citata iš: WakeupLT  lapkričio 08, 2018, 23:44:02Arba, kai visos planetos žmonijos sąmonė pakils į kur kas didesnes aukštumas ir viskas pradės keistis, žmonės pradės prisiminti, iš kur jie ir ką čia veikia. Nes dabar, nu, čia pragaras, sakau, kuria visokias technologijas l, kad sterilizuoti žmones, Amerikoj jau per metus dabar 600000 žmonių gimstamumas mažėja ir vis skaičius auga, valdžios dirba velniui. Nu, nežinau, man asmeniškai tikrai artimai atrodo Donato Banaičio jutubei filmas 'laikas nubusti ir prisiminti...' Ir dar dar yra pasauly žmonių, kur tam tikras dalis savaip interpretuoja, bet esmė ta pati, kad žemė užgrobta, bet vyksta meditacijos pasauliniu mąstu kas savaitę ir sako, kad šviesos jėgos jau labai yra išvalę šitą planetą ir laukia daugiau nubudusių žmonių, kad galėtų apsireikšti, kas yra atskleidimas nežemiškų civilizacijų, nemokamos energijos, aparatų, kurie per minutę išgydo visas ligas atskleidimas ir taip toliau.
užgrobė Nibiru gyventojai?
man atrodo be užgrobimo žmogus be sąmoningumo , su gyvulišku sąmone , be meilės , be bendrumo gali pridaryt daug sh*do 
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: boba lapkričio 09, 2018, 12:23:26
Na nežinau, be man atrodo, kad gyvenime vient skausmas turi būti, tada yra einama teisingu keliu. Nes jei ir yra tas nušvitimas jis visiškai nieko nereiškia - nieko. Tiesiog netyčia pavyko išsisukti nuo gyvenimo, o dėl ko pavyko, nieks nežino. Bet nušvitime tiesos nesužinosi - nušvitimas tik aklavietė. O visa tiesa slypi skausme, kai tas skausmas daugelį dešimtmečių tęsiasi...

p.s. Na vienu žodžiu aš pati esu psichinis lavonas, tad man išvis negalima turėti jokio vyro, nes bet koks vyras mane užkapotų su kirviu. Na dar šiek tiek man yra įmanoma gyventi su Tėvais, na tai aš su jais ir gyvenu.:)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 09, 2018, 19:47:55
Citata iš: boba  lapkričio 09, 2018, 12:23:26.... O visa tiesa slypi skausme, kai tas skausmas daugelį dešimtmečių tęsiasi...

:)
bet tai dar ne visa tiesa...
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: boba lapkričio 09, 2018, 19:56:25
Na laimingu/laiminga ir nušvitusiu/nušvitusia būti yra pernelyg paprasta. :)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: boba lapkričio 11, 2018, 07:39:15
Vienu žodžiu aš moku žmogui atverti širdį( labai lengvai), bet geriau to nedaryti, nes žmogaus širdis yra labai juoda ir baisi( užtat geriau žmogui į širdį nepataikyti iš vis). Jei turėčiau vyrą, tai bet koks vyras mane kirviu užkapotų, na o jei Tėvui pasakyčiau visą teisybę, tai jis su mano motina man rankas ir kojas nupjaustytų, nes jų nuomone taip man būtų geriau. Aš neišsigalvoju, tiesiog taip yra. Ir jau esu pakankamai sena, kad visa tai žinočiau. :)
p.s. Esu labai nepatogi visuomenei, todėl man yra geriau dirbti ūkyje. O senatvėje rašysiu knygas. Na kokias nors. Na ir mokysiu merginas fenimizmo, parašysiu visą teisybę iš tiesų kokie baisūs yra vyrai ir net Tėvai ( vyrai) Cha.
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: elteide lapkričio 11, 2018, 12:56:20
nusipirkau knyga sia tema , tikiuosi , bus naudinga https://images.thenile.io/r1000/9781863253406.jpg
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: WakeupLT lapkričio 11, 2018, 22:57:49
'boba' - linkėjimai. :) Elteide, jei galėsi, prašau, parašyk, jei kažką įdomaus rasi ir sėkmės! ;)
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: Boruze gegužės 02, 2019, 22:07:38
Citata iš: elteide  lapkričio 05, 2018, 12:27:49nesu žinovė , bet šiektiek šįmet paskaitynėjau ir apie tai  :)
....
sielos tikrai atpažįsta kits kitą ir yra unikalios .
o įrodo tai principas/dėsnis -kaip danguje taip ir žemėje-  ...tad jei čia materijoj mes esame unikalūs autentiški ir pažįstam kits kitą tai juo labiau dvasiniame pasauly , kuris yra visakuo auksčiau,tobulesnis.
o kur dar mokymas apie sielas dvynes , kaip viena siela buvo padalinta i dvi dalis į mot. ir vyrišk.  ..šios yra visiškai tokios pačios , gal su kažkokiu savitumu...jos taipogi pažįsta kitskitą 
Labai ydomu as irgi skaiciau. Bet cia nera tokie dalykai patvirtinti. Suzinosim tik kai patys tai pamatysim...
Antraštė: Ar sielos po mirties viena kita atpažįsta
Parašė: Vytautas gegužės 02, 2019, 22:18:18
Pagal mano versiją sielos žmonės neturi. Vienas iš požymių kai pasensta žmogaus tapatybė miršta net anksčiau nei kūnas. Žmogus nors gyvas bet nesuvokia kas jis. O esmė šio pasaulio sukūrime. Materiją sukūrė esybės esančios ne materijoje. Norint kažką sukurti negali būti tame daikte. Bet jos sukūrė tik žemę, saulę ir 500 ne biologinių labai protingų, nemirtingų bet galinčių susinaikinti būtybių. Joms jokio pomirtinio gyvenimo nereikėjo nes jos galėjo gyventi čia amžinai. Ir bendrai nėra jokio skirtumo kur egzistuoti amžinai. O tos būtybės jau sukūrė visą biologinį pasaulį ir žmonės tame skaičiuje. bet jokio pomirtinio gyvenimo žmonėms nesukūrė nes tai joms buvo visiškai neaktualu. Tai tas pats kas kurti pomirtinį gyvenimą kokiam robotui - vejapjovei.  Taip kad nemalonu bet žmonės gyvena tik vieną kartą. Bet religijos "piktnaudžiauja" pomirtinio gyvenimo tema ir taip valdo žmonės bei daro amžiną garantuotą verslą iš žmonių amžino gyvenimo vilties.