Anomalija.lt

Paranormalūs reiškiniai => Kosmoso paslaptys => Menulio ir Marso paslaptys => Temą pradėjo: Benamis rugsėjo 20, 2013, 12:07:00

Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Benamis rugsėjo 20, 2013, 12:07:00
NASA marsaeigis "Curiosity" atvedė mokslininkus į aklavietę - robotizuoto zondo įrenginiai Marso atmosferoje nerado metano pėdsakų, o jie buvo laikomi marsietiškos gyvybės egzistavimo požymiu, skelbia žurnalas "Science". Tyrėjams Marsas tokiu būdu užminė dvi mįsles: 1) iš kur atsirado Marso metanas, kurio Raudonojoje planetoje buvo aptiktas 2003 m.? 2) kur jis pradingo?

(http://www.technologijos.lt/upload/image/n/mokslas/astronomija_ir_kosmonautika/S-36032/2-1-Marsas.jpg)


Kas Marse kvėpuoja?

Pirmą sykį metano Marse aptikta 1969 m. Tai padarė zondas "Mariner-7". Tačiau netrukus paaiškėjo, kad atradimas klaidingas - tokias pat spektrines charakteristikas galėjo išspinduliuoti ir sušalęs anglies dvideginis. Iš tikrųjų marsietiškas metanas pirmą kartą buvo atrastas 2003 m. - jį planetos atmosferoje užfiksavo Havajuose įrengtas NASA infraraudonųjų spindulių teleskopas.

Atradimas tapo tikra sensacija - Žemėje (kur metano koncentracija siekia 1750 ppbv [angl. - parts per billion by volume, milijardoji dalis tūrio vienete]) šios dujos 90-95 proc. būna biologinės kilmės. Vadinasi, marsietiško metano šaltinis gali būti marsietiški mikroorganizmai.

Metanas gali atsirasti ugnikalnių išsiveržimų metu arba irstant organikai, tačiau nei vienas, nei kitas atvejis Marse šiuo metu nėra įmanomas. Jokių vulkaninio aktyvumo pėdsakų Marse niekada nebuvo užfiksuota, ką ir kalbėti apie gyvybę. Tiesa, yra nemažai kitų nebiologinių metano susidarymo atmosferoje šaltinių, pavyzdžiui, geoterminės reakcijos (serpentizacija), tačiau kol kas nė vienas iš alternatyviųjų metano susidarymo šaltinių neįvardijamas kaip "pagrindinis įtariamasis".

Stebėjimai antžeminiais teleskopais ir orbitinių Marso palydovų duomenys parodė, kad metano kiekis Raudonosios planetos atmosferoje svyruoja priklausomai nuo vietos ir metų laiko. Stebėjimai pro teleskopo "Keck-2" objektyvus 2003 m. kovą atskleidė, kad metano yra Nilo slėnio regionuose (Terra Sabaea, Syrtis Major Planum), o galingiausio išmetimo metu į atmosferą pateko 19 tūkst. tonų metano.

Tiesa, vėlesnių stebėjimų metu tokių metano kiekių užfiksuota nebuvo.

2004 m. zondo "Mars Express" duomenys bylojo, kad metano atmosferoje yra apie 10ppbv, taip pat ir tai, kad vasarą šiauriniame poliariniame regione metano koncentracija siekė 45 ppbv. 2006 m. vasarį iš Žemės vykdyti Marso atmosferos stebėjimai taip pat bylojo Marinerio slėnyje metano koncentraciją išaugus iki 10 ppbv.

Ryškūs svyravimai paskatino kai kuriuos mokslininkus suabejoti metano aptikimo Marse faktu. NASA Eimso tyrimo centro mokslininkas Kevinas Zanlis (Kevin Zahnle) su kolegomis pareiškė, kad visi metano koncentracijos atmosferoje matavimai atlikti ant įrangos paklaidos ribos, ir kad metano kiekis Marse neviršija 3 ppbv. 2011 m. žurnale "Icarus" publikuotame straipsnyje tyrėjai dėjo viltis į marsaeigį "Curiosity" - buvo tikimasi, kad jis išspręs kilusį mokslo bendruomenės ginčą dėl metano Marse.

Nusikaltimo vietoje

Geilo krateryje "Curiosity" nusileido 2012 m. rugpjūtį. Marsaeigio arsenale - moderniausia cheminė laboratorija iš visų, kokios tik yra kada nors nsuleidusios ant kitų planetų ir palydovų paviršių. Tai - įrenginys SAM (Sample Analysis at Mars).

2012 m. lapkritį marsaeigis pirmą kartą "įkvėpė marsietiško oro" ir gavo pirmuosius rezultatus apie Marso atmosferos sudėtį Geilo kraterio apylinkėse. Metano pėdsakų nei tąsyk, nei vėlesniais mėginimais mėginiuose nebuvo rasta.

"Šiuo metu metano nesame užfiksavę, - savo straipsnyje deklaruoja NASA Reaktyvinio judėjimo laboratorijos mokslininkas Christoferis Vebsteris (Christopher Webster). SAM spektrometru išmatuota metano koncentracija marsietiško oro mėginiuose siekė vos 0,18 ppbv, kai leistina tyrimo paklaida lygi 0,67 ppbv. Viršutinė metano koncentracijos riba su 95 proc. tikimybe siekia 1,3 ppbv.

"Tokios mažos viršutinės metano kiekio ribos nesitikėjome - juk vos prieš kelerius metus buvo užfiksuoti dideli metano kiekiai, - rašoma straipsnyje. - Skaičiavimai rodė, kad atmosferoje nuo tada turėjo likti apie 6 ppbv metano."

Kad Geilo krateryje metano "derlius" visuomet buvo menkas, irgi negalima pasakyti: zondo "Mars Express" duomenys rodė, kad šiame rajone metano koncentracija turėtų siekti nuo 15 iki 30 ppbv.

Kas sušniaukštė metaną?

Nors atmosferinis metanas nėra ilgaamžės dujos, išnyksta jos ne tučtuojau. Anaiptol. Ultravioletinė spinduliuotė visą metaną Marso atmosferoje galėtų sunaikinti per kelis šimtus metų - todėl jei Marso atmosferoje yra metano, reiškia, turėtų būti ir jo "tiekėjas".

Tačiau šiuo metu mokslininkai nė neįsivaizduoja, kas Marse galėtų "šniaukšti" metaną tokiu fantastišku greičiu.

"Labai trumpas metano egzistavimo Marso atmosferoje laikotarpis - nuo 0,4 iki 1,4 metų - nustatytas per 2003-2006 m. vykdytus stebėjimus, verčia manyti, kad turėtų egzistuoti kažkoks itin galingas šių dujų naikinimo mechanizmas, kuris kol kas Marse nebuvo rastas", - rašo mokslininkai.

Anksčiau nurodyti galimi metano sunaudojimo mechanizmai (vandenilio peroksidas ir perchloratai arba superperoksidai, susidarantys dėl elektros laukų, kuriuos generuoja dulkių sūkuriai) pernelyg
silpni - jie metano kiekį atmosferoje sumažinti 100 kartų sparčiau nėra pajėgūs.

"Curiosity" duomenys šį klausimą užduoda dar nuožmesne forma, kadangi atmosferoje nebuvo rasta jokio - net foninio - metano kiekio.

"Tiesiog neturime tinkamo paaiškinimo, kaip galėjo tas metanas Marse atsirasti ir kaip jis galėjo išnykti, - pripažįsta mokslininkai. - Mūsų duomenys rodo, kad metano Marse yra mažiausiai 6 kartus mažiau nei liudija vėliausi matavimai."

Jų žodžiais tariant, šie duomenys žymiai sumažina mikrobų veiklos Marse tikimybę, taip pat alternatyvias metano "gamybos" galimybes - serpentizacijos ir kometų "tiekimo" būdu.

Ar apskritai ten buvo metano?

"Nors astronominiai ir palydoviniai duomenys kelia daug klausimų, daryti išvadas, kad Marse metano apskritai nebuvo, vis dėlto negalima, - naujienų agentūrai "Ria Nosvosti" kalbėjo Rusijos mokslų akademijos Kosminių tyrimų instituto tyrėjas Olegas Korabliovas, dirbantis "Mars Express" zondo mokslininkų kolektyve. - Taip, metano koncentracijos matavimuose, kuriuos atliko zondas "Mars Express", galėjo būti reikšmingų klaidų, tačiau aklai atmesti jas kaip neteisingas irgi negalima. Ypač pagarbiai derėtų vertinti astronominių stebėjimų duomenis - numoti į juos ranka tikrai negalima, kaip ir į palydovinius duomenis. Tad dabar mums užmintos dvi mįslės: iš kur Marse atsirado metanas ir kur jis prapuolė?"

technologijos.lt info.
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: xsistemax balandžio 19, 2017, 21:17:31
Gal ir rado,tik apie tai neskelbiama.Daug kas Marso tyrimuose nutylima,daug kas falsifikuojama.
Kad ir paviršiaus spalva.Ji toli gražu nėra rausva.Tiesiog Marso nuotraukos visuomenei pateikiamos apdorojus jas rausvu filtru.
Pvz.:kodėl "Curiosity"nuotraukose Nasa logotipas yra rausvos raidės raudoname fone?Nasa niekada nenaudojo tokio spalvų derinio,jos logotipas-baltos raidės žydrame fone.
Galima daryti labai stiprią prielaidą,jog Marso paviršius tokios pat spalvos,kaip Žemėje.O dangus ten žydras...
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 19, 2017, 21:31:55
kokios spalvos Marsas tada ? ir kam šį kartą NASA meluoti ?
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: xsistemax balandžio 19, 2017, 22:15:51
Marsas labai panašus į Žemę.Nasa(JAV) meluoja todėl,kad nori turėti žinių monopolį.O žinios visada suteikia pranašumo.
"Pažiūrėkit,koks Marsas nesvetingas,nėra ką ten jums veikti."
:)
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Vytautas balandžio 19, 2017, 23:00:08
Citata iš: xsistemax  balandžio 19, 2017, 22:15:51Marsas labai panašus į Žemę.Nasa(JAV) meluoja todėl,kad nori turėti žinių monopolį.O žinios visada suteikia pranašumo.
"Pažiūrėkit,koks Marsas nesvetingas,nėra ką ten jums veikti."
:)
Arba jokio marso iš viso nėra. Stebim tik perduodamą kompiuterinio vaizdo simuliaciją. :) Šiaip marsaeigis ten nesveikai viršija savo laiko tarnavimo limitą. Kas kelia įtarimą kad gaunama informacija yra reali. Be to kažkaip niekas kitas negali pakartoti kažko panašaus. Tiesiog ima ir sudūžta kaip tyčia.  :D Žodžiu viskas labai įtartina ir sėkminga kad būtų realybė. :)
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: xsistemax balandžio 19, 2017, 23:20:14
www.youtube.com/watch?v=YlekyehLUKE
Pakankamai išsamiai ir argumentuotai,rusų kalba.
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 07:30:19
Citata iš: xsistemax  balandžio 19, 2017, 22:15:51Marsas labai panašus į Žemę.Nasa(JAV) meluoja todėl,kad nori turėti žinių monopolį.O žinios visada suteikia pranašumo.
"Pažiūrėkit,koks Marsas nesvetingas,nėra ką ten jums veikti."
:)
Net neketinu diskutuoti  , nemanau jog net verta po tokių komentarų . Nežiūrėsiu to video , rusų k. vnemoku . Man visada patikimesni argumentai bus tų žmonių  , kurie dirba mokslo srityje ir sugeba argumentuotai aiškinti . Beje info daugiau negu reikia . Tik reikia mokėti rašyti arba skaityti .

Vytautai , filmas Matrica jau buvo pastatytas prieš dešimtmetį . O čia tema apie marsaeigį .
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Vytautas balandžio 20, 2017, 09:53:34
Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 07:30:19Vytautai , filmas Matrica jau buvo pastatytas prieš dešimtmetį . O čia tema apie marsaeigį .
Kad čia jokios fantastikos ir matricos :) Elementaru. Pvz į kaimyno kambarį paleidi robotuką su stebėjimo kamera. Kaimynas "pagauna" pajungia prie kompo virtualaus kambario programos ir tau matai jau ne kaimyno kambarį o kažkokią virtualią realybę. Paprasčiau nebūna. Tuo labiau Marso vaizdai labai primityvūs. :) Taip kad jei mes jau sugebėtume taip apgaudinėti kodėl esi įsitikinęs kad kažkas to negali padaryti mūsų atžvilgiu? :) Visokie šnipai su perimtais signalais ir koduotėmis jau prieš 100 taip žaidė. :)
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 10:40:48
Citata iš: Vytautas  balandžio 20, 2017, 09:53:34Kad čia jokios fantastikos ir matricos :) Elementaru. Pvz į kaimyno kambarį paleidi robotuką su stebėjimo kamera. Kaimynas "pagauna" pajungia prie kompo virtualaus kambario programos ir tau matai jau ne kaimyno kambarį o kažkokią virtualią realybę. Paprasčiau nebūna. Tuo labiau Marso vaizdai labai primityvūs. :) Taip kad jei mes jau sugebėtume taip apgaudinėti kodėl esi įsitikinęs kad kažkas to negali padaryti mūsų atžvilgiu? :) Visokie šnipai su perimtais signalais ir koduotėmis jau prieš 100 taip žaidė. :)
Marso vaizdai primityvūs ? kurie būtent ? ir paaškinkite kuo skiriasi primityvios kameros nuo neprimityvių ? ar jūs specialistas ?
Čia tik keli klausimai .

Jūs maišote virtualę realybę su vaizdo įrašu .

Neesu įsitikinės jog kas nors negaloi sukurti virtualios realybės , bet esu įsitikinęs jog Marse turime robotą , kuris tiria bei siunčia informaciją atgal į žemę. Esu įsitikinęs , kadangi skaitau mokslinę literatūrą , mokslininkų nuomones ( ne tik NASA ( kurioje beje dirba ne tik amerikiečiai ) . Jeigu norite įrodyti ar paneigti mokslo pažengimus , turėkite tam tikrų kontraargumentų . Kitu atveju linkiu atsidaryti šiame forume " mano filosofija " skyrelį , rašyti savo mintis apie pasaulį , bei kaip jį suvokiate .

O jeigu persigalvosite ir norėsite diskutuoti apie naujausius atradimus Marse . Visada būsiu linkęs dalintis mintimis . Sėkmės .
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Vytautas balandžio 20, 2017, 12:39:45
Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 10:40:48Jūs maišote virtualę realybę su vaizdo įrašu .
Kokiu būdu gali atskirti kad pvz Marso nuotrauka yra tikra o ne sugeneruota kokios programos? Ir ar esi tikras kad NASA pateikia tau tikrą informaciją? Aš bent tuos du dalykus palieku visiškai atvirus. Gali būti ir taip ir ne. Ekonomine prasme labai apsimoka apgaudinėti gaunant milijardinį finansavimą. O tai padaryti iš principo labai lengva. Ar nesusigundytum dykai gauti milijardus? Aš tik taip ir daryčiau su avių banda. :) Neturi juk jokių galimybių patikrinti. Privalai pasitikėti kaip religijos dievu. :)
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 13:00:21
Citata iš: Vytautas  balandžio 20, 2017, 12:39:45Kokiu būdu gali atskirti kad pvz Marso nuotrauka yra tikra o ne sugeneruota kokios programos? Ir ar esi tikras kad NASA pateikia tau tikrą informaciją? Aš bent tuos du dalykus palieku visiškai atvirus. Gali būti ir taip ir ne. Ekonomine prasme labai apsimoka apgaudinėti gaunant milijardinį finansavimą. O tai padaryti iš principo labai lengva. Ar nesusigundytum dykai gauti milijardus? Aš tik taip ir daryčiau su avių banda. :) Neturi juk jokių galimybių patikrinti. Privalai pasitikėti kaip religijos dievu. :)
Antrą kartą kartoju , esu tikras jog Marse yra "curiosrity"
Jums taip ir ne . Man taip .
Apsimoka apgaudinėti ? čia jūsų argumentas dėl ko Marsė nėra "Curiosity" ?
Ne , nesusigundyčiau gauti milijardus  , jų niekas negauna , juos uždirba . Tada iš prigimtities esate piemuo jeigu turite tokią nuomonę apie avis .
Turiu galimybes patikrinti , tikrinau , tikrinu jau 11 m .
Netikiu religija , matrica  ir kitomis nesąmonėmis .
Skaitau , aiškinuosi , suprantu .

Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Vytautas balandžio 20, 2017, 13:17:20
Na tikėjimas kiekvieno asmeninis reikalas. Jei nuo to žmogui geriau tai puiku. :) Kitas momentas NASA apgaudinėdama elgiasi labai humaniškai. Ir sakyčiau sąžiningai uždirba pinigus iš tikinčių kaip ir bažnyčia. :) Kur kas blogesnis variantas kada dėl pinigų vyksta pasauliniai karai ir žudomi milijonai žmonių. Taip kad viskas čia normaliai ir puikiai. Va į Palangą gali nuvažiuoti ir patikrinti ką rodo kamera o į Marsą ne. Ir ties ta vieta baigiasi patikrinimo, aiškinimosi galimybės. :) Lieka tik tikėjimas. :)
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 13:20:28
Citata iš: Vytautas  balandžio 20, 2017, 13:17:20Na tikėjimas kiekvieno asmeninis reikalas. Jei nuo to žmogui geriau tai puiku. :) Kitas momentas NASA apgaudinėdama elgiasi labai humaniškai. Ir sakyčiau sąžiningai uždirba pinigus iš tikinčių kaip ir bažnyčia. :) Kur kas blogesnis variantas kada dėl pinigų vyksta pasauliniai ir žudomi milijonai žmonių. Taip kad viskas čia normaliai ir puikiai. Va į Palangą gali nuvažiuoti ir patikrinti ką rodo kamera o į Marsą ne. Ir ties ta vieta baigiasi patikrinimo, aiškinimosi galimybės. :)
Palanga ir Marso kameros ?
Rimtai ?
Temą paskaitykite dar kartą
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Vytautas balandžio 20, 2017, 13:26:34
Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 13:20:28Palanga ir Marso kameros ?
Rimtai ?
Temą paskaitykite dar kartą
Ir vienu ir kitu atveju informacija perduodama elektromagnetinių bangų pavidalu. Kas perduodama nekeičia esmės. Esmė realios galimybės "pačiupinėti". Vienu atveju yra. Kitu atveju nenusimato nors ir fantazuojama. :) Atitinkamai galima teikti informaciją kokią tik nori. Visiška veiklos ir fantazijos laisvė. :)
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 13:30:12
Citata iš: Vytautas  balandžio 20, 2017, 13:26:34Ir vienu ir kitu atveju informacija perduodama elektromagnetinių bangų pavidalu. Kas perduodama nekeičia esmės. Esmė realios galimybės "pačiupinėti". Vienu atveju yra. Kitu atveju nenusimato nors ir fantazuojama. :)
Jūs kažką norite paneigti ar įrodyti šioje temoje ?
Nesuprantu pozicijos .
Nekomentuosiu daugiau nieko , nes tai absurdas atsižvelgiant į mokslą ir bendrą ekonominį suvokimą  . NASA vyriausybinė organizcija , bet turbūt tai jums irgi nieko nereiškia nes negalite paliesti mėnulio .
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Vytautas balandžio 20, 2017, 13:33:59
Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 13:30:12Jūs kažką norite paneigti ar įrodyti šioje temoje ?
Nesuprantu pozicijos .
Noriu pasakyti kad klausimas absoliučiai atviras manipuliacijoms ir niekaip nepatikrinamas. Žmonijai aplamai reikalingas kaip šuniui 5 koja. :) Na nebent fantastikos mėgėjams. Bet kur kas rimčiau ir realiau pasirūpinti kad pusė pasaulio nebadautų. :) Be to jei kas nori panašios veiklos tai mėnulis šalia ir apčiuopiamas. Prašom reikštis iki ...... :)
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 13:37:27
Citata iš: Vytautas  balandžio 20, 2017, 13:33:59Noriu pasakyti kad klausimas absoliučiai atviras manipuliacijoms ir niekaip nepatikrinamas. Žmonijai aplamai reikalingas kaip šuniui 5 koja. :) Na nebent fantastikos mėgėjams. Bet kur kas rimčiau ir realiau pasirūpinti kad pusė pasaulio nebadautų. :)
Kaip ir minėjau nediskutuosiu , absurdiški teiginiai , nesusiję su tema . Supratau poziciją . Sėkmės .
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Teroras balandžio 20, 2017, 14:27:30
Ne tokie jau ir absurdiski @Vytautas teiginiai.

(http://www.enterprisemission.com/images/Spirit/mercolor.jpg)
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Mekabciel balandžio 20, 2017, 14:43:17
Šiaip tarp kitko.
@Linas Esu
"Netikiu religija , matrica  ir kitomis nesąmonėmis .
Skaitau , aiškinuosi , suprantu ."
 
O ką jauti? 
Netiki nesąmonėmis, bet tiki jog marse yra "curiosity".

Tikėtina, kad jis ten yra, bet tikėtina 99.99% jei šalia jo nestovėjai ir nepačiupinėjai. Dėl to 0.01% kad tai melas. Jei atmeti tą 0.01% tai esi tikintis, nes 100% nežinai.
Bet jei tu pačiupinėtum tą "Kuriozą" tai 100% vistiek neatsirastų, nes tada klausimas kylą į sekančią pakopą ir reiktų užduot - o kas išvis yra realu? Netiki jog matrica yra, bet ar tu žinai, kad tu dabar nemiegi ir visas gyvenimas nėra vienas didelis melas/iliuzija/sapnas/realybės fluktuacija su tavo pačio logika ir tai ką tu matai  ir jauti savo gyvenimo filme?

Jei gilintis vien tik į patį straipsnį be gilinimosi apie patį straipsnį tai lieki to straipsnio ribose. Lieki prie savo logikos. Ar įmanoma pajausti, suprasti kažką daugiau jei tiki tik tuo ką matai?

Gal patiks, apie matematiką filmas:
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 15:02:47
Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2017, 14:27:30Ne tokie jau ir absurdiski @Vytautas teiginiai.

(http://www.enterprisemission.com/images/Spirit/mercolor.jpg)
Vikipedija - korozija
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 15:08:40
Mekabciel , turite filosofijos skyrelį . Čia marsaeigio tema .
p.s mačiau filmą .
Yra yuoutube kanalas , kuriame beje mokslininkai paskyrę savo gyvenimus žinių tobulinimui duoda interviu ir veda konferencijas .
Apačioje ---->

https://www.youtube.com/user/bigthink/videos?sort=p&view=0&flow=grid

O čia fizikos teoretiko nuomonė apie visatą .

Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Teroras balandžio 20, 2017, 15:35:11
Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 15:02:47Vikipedija - korozija
Zmogau, nori pasakyti, kad NASA siuncia milijardus doleriu vertus marsaeigius, o juos per kelias dienas sugrauzia korozija? :D

Neigti ar kritiskai mastyti, sveikintinas dalykas. Bet rasyti bukraprotiskus komentarus, yra kas kita.
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 15:41:09
Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2017, 15:35:11Zmogau, nori pasakyti, kad NASA siuncia milijardus doleriu vertus marsaeigius, o juos per kelias dienas sugrauzia korozija? :D

Neigti ar kritiskai mastyti, sveikintinas dalykas. Bet rasyti bukraprotiskus komentarus, yra kas kita.
Ką laikote bukaprotišku komenataru iš šių dviejų ?

"Zmogau, nori pasakyti, kad NASA siuncia milijardus doleriu vertus marsaeigius, o juos per kelias dienas sugrauzia korozija?"

AR

"Marsaeigis Curiosity iki Marso keliavo apie 720 dienų"

http://www.space.com/17963-mars-curiosity.html
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Teroras balandžio 20, 2017, 16:28:55
Ir visus is eiles marsaeigius grauzia korozija:

(http://www.goroadachi.com/etemenanki/mars-spirit-sundial.gif)

Sakau gal jiems su kokia Audi ar BMW verta partnershipa padaryti? Neblogai masinas cinkuoja. Tai gal ir su korozika Marse susitvarkys :D

O siaip tai, tikrai korozija, visur korozija.

(http://whotfetw.com/blog/wp-content/uploads/2016/04/2016-04-17_071023.jpg)

O dabar tiesiog parasysiu, kad nesinervuotum: NASA nemeluoja, Dievas yra, politikai sako tiesa ir pasaulis yra toks, koki ji mums nupaiso vadoveliuose *dovanoja ir uzdeda Linui rozinius akinius*

Smagu kai Tinsoldierio vieta uzima nauji nariai. Jau bijojau, kad visaziniu forume neteksime :D
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 16:41:31
Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2017, 16:28:55Ir visus is eiles marsaeigius grauzia korozija:

(http://www.goroadachi.com/etemenanki/mars-spirit-sundial.gif)

Sakau gal jiems su kokia Audi ar BMW verta partnershipa padaryti? Neblogai masinas cinkuoja. Tai gal ir su korozika Marse susitvarkys :D

O siaip tai, tikrai korozija, visur korozija.

(http://whotfetw.com/blog/wp-content/uploads/2016/04/2016-04-17_071023.jpg)

O dabar tiesiog parasysiu, kad nesinervuotum: NASA nemeluoja, Dievas yra, politikai sako tiesa ir pasaulis yra toks, koki ji mums nupaiso vadoveliuose *dovanoja ir uzdeda Linui rozinius akinius*

Smagu kai Tinsoldierio vieta uzima nauji nariai. Jau bijojau, kad visaziniu forume neteksime :D
Pabandysiu atsakyti , nors nemanau jog ir tai jus " patenkins " .
1.Marsaeigis yra tik vienas , jeigu kalbate apie daugumą . Tai įvardinkite .

2.Fizika ir chemija ne visiems įkandama . Tikras įrodymas jūsų komentaras apie BMW prilyginimą NASA programai .

3.Galite ir daugiau parašyti , bet tai turi būti susiję su tema . Nesinervuoju , bet tikrai šypsausi skaitydamas kūsų komentarus .

4.TinSoldier ir aš turime tiek pat bendro kiek jūs ir aš .

Tai . kuris komentaras pagal jus yra bukaprotiškas ? :D
Ką laikote bukaprotišku komenataru iš šių dviejų ?

"Zmogau, nori pasakyti, kad NASA siuncia milijardus doleriu vertus marsaeigius, o juos per kelias dienas sugrauzia korozija?"

AR

"Marsaeigis Curiosity iki Marso keliavo apie 720 dienų"
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Teroras balandžio 20, 2017, 16:46:34
Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 16:41:31Marsaeigis yra tik vienas , jeigu kalbate apie daugumą . Tai įvardinkite .
Marsaeigis Curiosity
Marsaeigis Mars Pathfinder
Marsaeigis Spirit
Marsaeigis Opportunity

Ir dar klausia zmogus kuris komentaras yra bukaprotiskas :D
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 16:51:22
Opa suveikė :D  vis dėl to skaitote vikipediją . Bent tiek priverčiau padaryti , neesate žalias Marse :D Apšviečiau teroristo protą .

Tai ar atsakys žmogus į savo paties parašytą tezę ?

Tai . kuris komentaras pagal jus yra bukaprotiškas ? :D
Ką laikote bukaprotišku komenataru iš šių dviejų ?

"Zmogau, nori pasakyti, kad NASA siuncia milijardus doleriu vertus marsaeigius, o juos per kelias dienas sugrauzia korozija?"

AR

"Marsaeigis Curiosity iki Marso keliavo apie 720 dienų"
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Teroras balandžio 20, 2017, 16:57:39
Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 16:51:22Opa suveikė (http://anomalija.lt/forum/Smileys/fugue/cheesy.gif)  vis dėl to skaitote vikipediją .
Triochalu nemegstu. Apsisikai, tai bent jau prisipazintum. Vaikiskai tai atrodo.

Sekmes.

P.S. Nuotraukoje pavaizduotas buvo ne Curiosity, o marsaeigis kuris apskritai savo misija atlikinejo 8-9 metus. Dar daugiau negu tavo nurodytas Curiosity. Bet jeigu sugebtum sudeti 1+1 suprastum kodel tai nekeicia esmes. Gaila, kad to nesugebi.

Su triochalomis forume nebendrauju, tad gali neatrasineti ;)
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 20, 2017, 17:02:12
Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2017, 16:57:39Triochalu nemegstu. Apsisikai, tai bent jau prisipazintum. Vaikiskai tai atrodo.

Sekmes.

P.S. Nuotraukoje pavaizduotas buvo ne Curiosity, o marsaeigis kuris apskritai savo misija atlikinejo 8-9 metus. Dar daugiau negu tavo nurodytas Curiosity. Bet jeigu sugebtum sudeti 1+1 suprastum kodel tai nekeicia esmes. Gaila, kad to nesugebi.

Su triochalomis forume nebendrauju, tad gali neatrasineti ;)
ah oh ...... Kažkas gaus įspėjimą , nes nemoka bendrauti  :D :D :D :D
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: xsistemax balandžio 20, 2017, 21:38:52
www.youtube.com/watch?v=2mo7IkXnVBM
Dar vienas filmas.Tikrai verta pažiūrėti,tiesą apie tai,"kodėl Curiosity nerado gyvybės" atvirai rėžia žmonės,kuriuos tikrai nepavadinsi nekompetetingais ar neadekvačiais.Beje,filmas jau kartą buvo pašalintas iš Youtube kaip spamas.
Pasirodo,kad ir Youtube administruojantys mano,kad žmonija to neturėtų žinoti.Arba kažkas ne juokais juos paspaudė...
Rusų kalba.
Sakykim.kad tik vienas procentas to,kas pasakyta yra tiesa.Ir to pakanka,kad filmą būtų galima vadinti bomba. :)
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu balandžio 27, 2017, 11:24:08
najesnio straipsnio neradau
https://www.nasa.gov/press/2014/december/nasa-rover-finds-active-ancient-organic-chemistry-on-mars
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Dvidešimt Trys rugpjūčio 05, 2017, 12:41:44
Jie paslėpti po Frame'ais, todėl aš dalinsiuos Frame'ais, kai prireiks ir kas manęs paprašys telepatiškai, aš žinosiu, kiek jum reikės, ir tada gyvybė pradeda egzistuoti, bet tam ir skirti Frame'ai, kad mes nuskristume į jau Padarytą planetą, skirtą žmonėms apsistoti, visiems savo gyvenimamas, o vienas iš tos civilizacijos žmonių išskrenda paatostogauti kada nori į kitą planetą, kur įsikuria koloniją, bet tik tai pradžiai..
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: San IL rugpjūčio 05, 2017, 13:20:15
Oho, nu ir duodasi tas Linas čia ant visų. Galvojau, kad tik aš jam nepatinku.

 Taip nei vieno argumento apart "aš tikiu" ir "tu-bukaprotis" nepasakei pats. Nes jų nėra ir negali būti, o tavo nuomonė juk turi būti aukščiau dievo. Visi kiti - debilai. O tu ką, pats mokslininkas? Kurios srities?

Nuo kada aliuminis rūdija? Tokia spalva, kaip plienas, nekalbu apie baltos spalvos paviršinį oksidavimasi? Ir išvis, kaip tu gali lyginti koroziją žemės atmosferos sąlygomis ir Marso? Ten beveik nėra deguonies, nėra kam oksiduoti. Kaip ir tos tavo 720 dienų atvirame kosmose.

Aš asmeniškai irgi linkęs tikėti, kad marsaeigiai ten yra ir noriu tikėti, kad info kurią gauname iš NASA nėra melas, tačiau tikrai negaliu to pačiupinėti ir patikrinti, dėl to visiškai priimu nuomonę tų, kurie netiki, nes jie turi pagrindą netikėti, nes nei tu, nei aš, nei jie tų marsaeigių nečiupinėjom ir Marse nebuvom.

 Tolimenis tokios diskusijos kelias turėtų būti įrodymų paieška, o ne vienas kitų vadinimas "bukapročiais".

 Gerų paveiksliukų įmetė @Teroras, būtų įdomu gauti nuorodas kur jie buvo rasti? Tą spalvų disbalansą galima paaiškinti ir kitaip.
Antraštė: "Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?
Parašė: Linas Esu rugpjūčio 05, 2017, 14:25:30
Citata iš: Dvidešimt Trys  rugpjūčio 05, 2017, 12:41:44Jie paslėpti po Frame'ais, todėl aš dalinsiuos Frame'ais, kai prireiks ir kas manęs paprašys telepatiškai, aš žinosiu, kiek jum reikės, ir tada gyvybė pradeda egzistuoti, bet tam ir skirti Frame'ai, kad mes nuskristume į jau Padarytą planetą, skirtą žmonėms apsistoti, visiems savo gyvenimamas, o vienas iš tos civilizacijos žmonių išskrenda paatostogauti kada nori į kitą planetą, kur įsikuria koloniją, bet tik tai pradžiai..
Išskrenda į Marsą ? :D