Jusu vizualines vizijos,regejimai,zenklai ir t.t.

Pradėjo Justinas Herbsman, rugsėjo 16, 2012, 22:50:30

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: Kitokia7  gegužės 17, 2014, 13:06:37
nuo to laiko kai man suejo 15 metu pradejau matyti dvejas tamsoje svytincias akis ir nezinau ka tai reiskia. Nieko kito, tik tas akis.


Kokias akis? Kada jas matai? Ar kai uzsimerki ar atmerktomis akimis tamsoje? Reikia daugiau detalumo.

omcikas

kažką tokio irgi matau užsimerkęs, bet mano atveju tai aiškiai kažkoks reiškinys,kuris turi logiška medicininį paaiškinimą. Nieko antgamtiško.

Dejavu

Citata iš: Kitokia7  gegužės 17, 2014, 13:06:37
As tai jau nuo pat mazens uzsimerkusi matau visokius vaizdus ir regejimus. Kaip sakant, mirgu marga.  :) Dazniausiai matau zvaigzdes, bet nuo to laiko kai man suejo 15 metu pradejau matyti dvejas tamsoje svytincias akis ir nezinau ka tai reiskia. Nieko kito, tik tas akis. Jeigu ir dar kam nors taip yra, prasau parasykit. :'(

kai pradejau medituoti ties treciaja akimi taip pat pradejau matyti ne dvi o viena aki kuri su lyg kiekviena meditacijos diena vis ryskejo maciau ja kaip suilveta geriausiai kai uzsimerkiu bet taip pat ir diena , o kalbant apie reginius tai esu atsibudes vidury nakties ir pradejau matyti piramide su akim virsuj mazdaug kaip dolerio zenkle ji buvo visur kur paziuredavau veikia kaip floaterio principu taip pat kai jau susiruosiau miegoti ir uzmerkiau akis visas matymas pasidare neapsakomai sviesus kaip ziuretum i saule  tik saule butu per visa regejimo plota arba galima butu sulyginti su labai ryskia blykste tie blyksniai suzibsejo tris kartus po dvi sekundes kiekvienas kazkur zaliuzes buvo uzsklestos  jeigu ka tai tiek is mano paranormalybiu.

sarunas2c

#63
lapkričio 09, 2014, 23:15:09 Redagavimas: lapkričio 10, 2014, 07:34:05 by sarunas2c
As uzsimerkes matau ivairius reiskinius, kazkaip galvoju nesamone cia taip negali but kol neatsitiko tai. Buvau su draugais kieme uzsimerkiau ir matau ivairius reiskinius pamaciau stambu vyra su odine striuke ir papasakojau draugui jis nepatikejo. Po keliu minuciu pradejom eit link parduotuves ir pamatem taip pat atrodanti vyra, draugai nustebo. As asmeniskai galvojau kad tai atsitiktinumas. Draugai paprase kad uzsimerkciau ir vel papasakociau ka matau, pamaciau raudona rodykle bei keista v ar w raide raudoname fone gristant is parduotuves draugas pirstu kazkur parode ten buvo vaistine su lygiai tokia pacia rodykle ir prie jos stovejo raudonas volkswagen automobilis. Na ir draugai prase kad pasakociau ka matau. Pamaciau dvi keistas lekstes pailgas atrode atsiprasant kai subine tai sito dalyko nepasakojau taciau kita diena nuvaziavus i mcdonald's as jas pamaciau per televizoriu lygiai tokias pacias

mangirdas.bu

jeigu apie matomus vaizdus atsimerkus. tai tarkim kur yra tie bajeriai ziuri i paveiksliuka i tuos taskiukus 3 ar kiek ten vidury ir poto mirksi ar tiesiog ziuri i siena ir matai vaizda ar ten seip koki atvaizda ar spalvota moteri. tai va buvo toks bajeris man atmerkus maciau pradedant nuo to visokas vazinejancias formas, poto tai keitesi bet tai buvo ryskios tamsiai raudonos spalvos, buvo siektiek tamsoka bet nebuvo visiskai tamsu kambary, poto pamaciau toki lyg ir atvaizda velnio ar kaska panasaus kas turejo mane isgazdinti bet mane suzavejo, tada ta vaizda dar kury laika maciau 1-2minuciu tarpe ir tada iskarto po to velniuko ijungiau kamera ir filmavau save. ir maciau kaip keitesi mano akys kaip akyse atsispindejo tai ka as maciau, zinoma man tai buvo paprastai suprantama, rodziau porai draugu- pazystamu, kambarioku ir papasakojau, tada tam paciam name gyvenom, aisku sake nerukyt bet tada buvau neprirukes :D bet jie jau mane pazysta ir manau suprastu kad tokiu vaizdu galiu matyti, nes vistiek zino mano sugebejimus. tai cia tiesiog laikyciau zaidimu su vaizdiniais, galiu pamatyti visokiausiu ciudu dabar nors jau kuris laikas to nebandziau, na cia nelaikau nieko isskirtino, tai smalsu bei idomu. jeigu apie zenklus tai buna man labai daznai ar tai uzsimerkus ar uzsimerkus, kaip ir mazas skirtumas. tiesiog sviesos taskelis atsiranda ir dingsta na kaip pavizdi kad zvaigzde bet ne tai kad kaip is dangaus krentanti bet vaizdinys toks, tunkt sviesos taskelis sekundej ar trumpiau ir dingsta, na as tai laikau kaip sekmes zenklu ir kad kaskas paeis, pasiseks, nu man tokiu daug atveju buvo, tai laikau normalu jau seniai ir jie iki siol buna ir zinau kad bus visada. o seip regejimu nesiskundziu, kad ir klausa, nes nepripazystu jokiu ligu. tiksliau atvirksciai galeciau pasigirti klausa bei regejimu ir kitais.
jeigu toliau apie mane tai mano vizija kaskada atsirado tokia apie mane repuojanti ko negalejau net isivaizduoti, dainuojanti, vaidinanti. bet viena diena kaskas ivyko ir supratau, bei isgirdau kad is mano burnos nuskambejo naujas visiskai man negirdetas balsas, taip vat is oro, nu apsalau kaip. tai tada pradejau labai tobuleti net ne dienom o dar greiciau, vos per kokias 4 dienas gal net 10 nauju balsu, zinoma poto jie buvo tobulinami ir panasiai. seip esu daug visko mates visokiu tokiu paranormaliu yvikiu, nes po keletos yvikiu mano gyvenime as lab ai pasikeiciau, nors ir likau tokiu pat koks buvau, pasikeiciau gal tik emocijom ar tai israiskom ar tai balsu, ir zinoma tapau kitokiu geresniu, nuosirdesniu. tai tuo ir pasikeite kad gyvenu jausdamas pasauly visiskai kitaip, lyg o ne lyg bet taip, kad gyvenciau savo viduje, kartu su savo siela su savimi, na cia irgi galeciau uzsiminti kad tai davede mane iki tokio jutimo, kad buvo toks metas kai buvau visiskai atviras, nuosirdus su savimi, nevardinant kuria prasme. tai ir davede, na kadangi buvau uzsimines nemazai apie save ir panasiai tai va tiesiog mano zodziai. https://www.youtube.com/watch?v=zZAIcMT7-aI gal cia neuzpuls manes kad linka numeciau, nes visgi kaip ir i tema o paminejau taipogi i tema. seip galeciau dar daug visokiausiu yvikiu ivardinti, bet cia nesismulkmeninus per daug

LunaAs

Hmm, perskaičiau visą temą ir pirmas kas sudomino - kodėl toks siauras požiūris į "psichines ligas"? Galbūt nepritarsite mano nuomonei, bet aš manau, kad šizofrenija ir panašūs "sutrikimai" tėra vidiniai apsėdimai. Kad žmogus mato tai ko nėra kitų žmonių atžvilgiu, galbūt nereiškia, kad to nėra, galbūt tiesiog kiti neturi galimybės to matyti?
Kodėl iš viso už to užsikabinau - keistus vaizdinius matydavau nuo vaikystės, kartais apimdavo maža (dažniausiai bloga) nuojauta, kad kažkas nutiks, po jos sekdavo paveiksliukas pvz.: kaip nuo stalo krenta puodukas ir sudūžta. Jos dažniausiai pasiteisindavo. Kai buvau visai vaikas mama pasakojo, jog turėjau nemažai isivaizduojamu draugu, kai kurios iki šiol pamenu taip ryškiai, kad drisčiau suabejoti ar jie įsivaizduojami. Užmerkus akis realiai matyti galiu beveik ką noriu : nuo geometrinių figūrų, fraktalų iki konkrečių vaizdinių. Per ilga laiką supratau, kad vaizdiniai kurie aplanko netikėtai dažniausiai dėl ko nors perspėja, vaizdiniai kuriuos sukuriu pati... Dar nežinau, bet bandau juos įvedinėti į samone, kaip vaizdinius su prierašu "taip gali būti" ir naudoju juos saviitaigai, pvz kuriu malonius vaizdus kai man baisu, kai kyra stesines situacijos. Padeda nurimti.
Kitas įdomus kartais apsireiškiantis dalykas yra garsai. Balsai. Kai buvau 16m balsų buvo daug, tikrai varė iš proto. Kartais nesugebėdavau atskirti jie galvoje ar yra iš tikro. Ką jie kalbėdavo sunku prisiminti aiškiai bet tikrai nieko gero. :D
Taip, gulėjau ir psichiatrinėje ligoninėje. Tačiau šizofrenijos niekas nerado, užrašė bipoliarinį sutrikimą - maniakine depresija. Nors aš nemanau, kad aštrios emocijos yra liga. Bet tebunie. Apie metus gėriau antidepresantus ir migdomuosius prieparatus - garsai kr vaizdai nedingo - tik pradejo nerūpėti, tapau apatiška. Beja papasakojus psichiatrams kaip veikia čiakrų sistemos ir pasidalinus nuomone apie energetikų jutima ir panašei supratau, kad katik uždariau save čia ilgam.:D
Viskas aprimo pakeitus gyvenamaja aplinka. Arba aš per ilgus metus išmokau su tuo gyventi. Dabar pvz iš balsų liko tik vienas, padeda priimti teisingus sprendimus, atsiranda pakliuvus į sudetingas situacijas, žodžiu be reikalo nesišnekučiuojam. :D

Benamis

Citata iš: LunaAs  sausio 12, 2016, 10:38:52Galbūt nepritarsite mano nuomonei, bet aš manau, kad šizofrenija ir panašūs "sutrikimai" tėra vidiniai apsėdimai. Kad žmogus mato tai ko nėra kitų žmonių atžvilgiu, galbūt nereiškia, kad to nėra, galbūt tiesiog kiti neturi galimybės to matyti?
Labai panasios mintys buvo isdestytos cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=3922 :)

Kas liecia balsus galvoje, tai tu nepyk, bet man rodos, kad diagnoze buvo teisinga (na as apie tai, kad tai ligos padariniai). Be to, geriant vaistus nebutinai jie is karto dingsta. Kartais turi isbandyti zmogus n vaistu, kad surastu sau tinkamus.

Visgi man labai keista, kodel jeigu zmogus ir serga kazkokiu sutrikimu, tai balsai niekada nesako maloniu dalyku (na dazniausiai nesako), o vien blogus? Stai sito tikrai nesuprantu.

O siaip dziugu, kad viskas mazdaug susitvarke :)

P.S. Sveika atvykus.

LunaAs

#67
sausio 12, 2016, 11:49:28 Redagavimas: sausio 12, 2016, 11:53:18 by LunaAs
Aš iš patirties nerekomenduočiau piknaudžiauti vaistų paieškose. Jie visi "blogi", dauguma ju kuria apatijas (kloneziopamai), blokuoja kurybinius pojučius (respaleptai), apie migdančius vaistus nekalbėsiu - sintetinis miegas, plastikiniai sapnai. Tikrai atsiranda stiprus iliuzijos jausmas, sunku atskirti sapnus nuo realybės. Sunku sutelkti dėmesį, imtis veiklos. Dinginėja atmintis.
Balsai ne visad kalba blogus dalykus, seniau aš girdėdavau daug ką nuo dialogų iki retorinių klausimu ar paliepimų. Kartais jie tiesiog kalbėdavosi tarpusavyje. Po truputi ju mažėjo (visi tarsi atskyros  asmenybės). Vieni geri kiti nelabai. Vienintelis likes balsas (jau du metus girdžiu tik vieną jų) neblogas, atvirkščiai - jis tarsi saugo padeda. Suplanuoji kažką o jis koreguoja - taip daryti neverta, geriau butu taip, veiksmo atoveiksmis tau gali nepatikti, ir pns...
Man diagnozuota bipoliarija nesukelia garsų ar vaizdinių kuriu kitų atžvilgiu nėra. Vadinasi medikai neaptiko nei vaizdinių, nei garsų, nei jų kilmės. (Nuoširdžiai paauglystėje kartais norėdavau, kad tam būtu mokslinis paaiškinimas).
Beja, ačiū už nuorodą.:)

TinSoldier

Jeigu visų kitų fizinių ligų diagnozes ir gydymus vertintume taip pat nepatikliai ir skeptiškai, kaip psichinių sutrikimų, tai, manau, kad vidutinis gyvenimo amžius tikrai nesiektų 40 metų.

LunaAs

#69
sausio 12, 2016, 12:16:50 Redagavimas: sausio 12, 2016, 12:21:35 by LunaAs
Ammm gražiai visi šneka apie tai, kad jums padės psichiatrai  ir problemos psichologinės, užsirašyk pas psichologa ir pnš :D. Manuo nuomonė ne skeptiška, intensyviai tris mėnesius su manimi dirbo krūva psichiatru, bet nieko nepaaiškino. O trys mėnesiai irgi užtruko vis gi salygos ten ne kaip sanatorijoje.
Nuoširdžiai ir iš patirties (apie pasauli nekalbu, tik apie gimtine) didžioji šiame forume aptariamų temu dalis parko 15 sanitarams nepatiktu. :D su manim gulėjo krišnaitė ir Jahovos liudytoja ir jos užtruko ilgiau nei moteris sakiusi, kad girdi tiesiogiai transliuojamas radio bangas iš baltūjų rūmu dantimis. Nors prieš išeinant pasakė, cituoju - vis dar girdžiu, tik dabar žinau, kad nereikia niekam pasakoti. :D
Psichiatrinės ligoninės iš vidaus visai nekuria "vaibo" , kad kažkas tau čia padėti nori. Ten savų "prikolų" yra, čiakras stabilizuoja 6ta palata, o jai gali energijos kamuolį padaryti tai UPS tau kaip tik.
Nuoširdžiai, liūdniausi trys mėnesiai mano gyvenime.:D bet patirtis įdomi, tik diagnozė ta kurią lengviausia prirašyti ir mažiausiai ką paaiškina. Atsargiai rinkites psichiatrus.:D

Vienuoliktasis

@LunaAs man labai patinka Jūsų mintys! Pačiam siūlė gerti vaistus, o po trijų dienų atsisakiau tų narkotikų. Vaistai - ne išeitis :)

LunaAs

Ačiū. Malonu rasti bendraminčių.:)

Pajauta

Aš kai medituoju, užsimerkus prieš akis matau įvairias gražias spalvas, dažniausiai būna įvairūs mėlynos spalvos atspalviai, taip pat gelsvos, žalsvos, baltos ir rožinės, o kai labai susikaupiu, tai pamatau šviesą, kuri ryškėja, bet dar nepavyko pakankamai ilgai išbūti susikaupus, kad daugiau pamatyčiau.:)

Creative

#73
sausio 12, 2016, 15:43:42 Redagavimas: sausio 12, 2016, 16:22:59 by Creative
Citata iš: Benamis  sausio 12, 2016, 11:21:52Visgi man labai keista, kodel jeigu zmogus ir serga kazkokiu sutrikimu, tai balsai niekada nesako maloniu dalyku (na dazniausiai nesako), o vien blogus? Stai sito tikrai nesuprantu.

Būna, man buvo kad balsai vadino mane karalaite, lady, mažyte, "засранка" ir pnš. Tik perdaug tokiu gražbiliavimu kenkia sveikatai :D  O taip nebūtinai blogą ką sako pvz išeinu į lauką ir gridžiu : "Mmmm, kaip skanu!" ir galvoju kas per nesamone ir staiga akis nusisuka į varną rausiančia kieme :D


Turbūt patenku į tą "ne dažnai" nesako.

Pajauta

O tie tavo balsai vyriški ar moteriški? :D Juokingai čia su ta varna. ;D

Aukštyn