Kokią vietą norėtumėte aplankyti?

Pradėjo _Anonimas_, birželio 18, 2013, 00:28:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

_Anonimas_

Tikiuosi dar nebuvo tokios temos, taigi noriu paklausti, kokią pasaulio vietą norėtumėte aplankyti labiausiai ir kodėl?

Asmeniškai aš labiausiai norėčiau aplankyti Machu Picchu, kuri yra Peru. Ši vieta domina dėl to, kad ji yra labai autentiška, o ir vaizdas nuostabus. Taip pat mėgstu senovės civilizacijas.

lietuvis002

Amazonę, Himalajus, Kinų sieną, Egipto piramides.

vitake

Citata iš: _Anonimas_  birželio 18, 2013, 00:28:28
Asmeniškai aš labiausiai norėčiau aplankyti Machu Picchu, kuri yra Peru. Ši vieta domina dėl to, kad ji yra labai autentiška, o ir vaizdas nuostabus. Taip pat mėgstu senovės civilizacijas.



Perskaičiusi temą, būtent apie šią vietą ir pagalvojau. Aš taip pat labai labai norėčiau čia apsilankyti. Kiek daug paslapčių čia slypi... Čia buvo išsivysčiusi stipri civilizacija, kuri paslaptingai išnyko... Ir daug, daug visokiausių keistenybių !

Ezekiel

#3
birželio 18, 2013, 08:25:37 Redagavimas: birželio 18, 2013, 08:28:01 by Ezekiel
Tikriausiai įdomiausios vietos kurias galėčiau aplankyti nėra net žinomos, o gerai žinomos jau nėra tokia traukianti mistika. Niekad nebuvau ant savo namo stogo ir nemačiau kaip gyvena kaimynai čia pat už sienos. Visai nematyti ir įdomiausi pasauliai gali būti čia pat po kojomis, ten kur paprastai tikimasi mažiausiai žiūrėti.

Čia klausiama apie pasaulį plačiaja prasme ar taikomos dabartinės Žemės ribos? Nes jei nėra ribų aš norėčiau aplankyti labai savo miestą praeityje, tarkim grįžti į 16a. ir gal dar anksčiau, stebėti kaip vystėsi civilizacija. Visai būtų įdomu patekti į teritorijas į kurias įleidžiami tik išrinktieji, pvz. Zona 51, Dulcė karines bazes. Dar įdomiau būtų aplankyti ateivių civilizacija, jų planetoje ar kosminiuose laivuose, ar net patekti į kitas dimensijas jei tokios egzistuoja.  :D
Neįtikėtini pasauliai gali atsiverti pamačius pasaulį kitame spekte, nes matomas tik labai siauras matomos šviesos bangos spektras. O matėte kaip atrodo pasaulis infraraudonajame spektre ar ultravioletiniame koks matomas bitėms ir gėlės turi nematomus žmogaus akiai raštus.

Galimybės šioje Visatoje keliauti ir pažinti yra milžiniškos ir net nesuvokiamos protu, taigi populiariu Egiptu, Maljorka, Turkija ar Machu picchu neapribočiau savęs.


Master

#4
birželio 18, 2013, 09:10:46 Redagavimas: birželio 18, 2013, 09:17:50 by Master
Egipto pirades, dar nuostabiau būtų pabūvoti jų viduje.
*nes egiptas visada mane žavėjo. Nuo 7 metų ėmiau rinkti apie jį informaciją, (egiptas buvo mano pasakų šalis) ,bet keista, kad nesvajojau jo aplankyti... Mane tiesiog šeip beprotiškai traukė...Ir taip, man labai patiko filmas mumija :D,
Taip pat labai norėčiau aplankyti japoniją (net nesvarbu kokią vietą), kad ir vietinį supermarketą :D
*mane žavi jų kalba,išlaikytos tradicijos, ir patys japonai atrodo lyg ateities žmonės.
Taip pat, (jeigu jie egzistuoja) reptilijų urvus po žeme :3
*kad galėčiau pasakyti: Taip ir žinojau !  ;D
Ir Disneylandą :D... (priežasčių tikrai neminėsiu :/ )

preacher

Lėkšta ir nuvalkiota tema, visais būdais išnaudota tuštukų ir fainų nerealių žmogeliukų.


Teroras

#6
birželio 18, 2013, 14:51:15 Redagavimas: birželio 18, 2013, 14:52:56 by Teroras
Visgi idomus tu visomis prasmemis zmogus Preacher ;D Tai as uzduosiu tau klausima, kad tau butu lygis i ji atsakyti:

gerb. P. Preacher, jeigu Tamsta turetu galimybe savo auksta intelekta ir prota perkelti i bet koki Zemes kampeli, kuris kampelis tai butu?

_Anonimas_

#7
birželio 18, 2013, 18:56:42 Redagavimas: birželio 18, 2013, 19:03:46 by _Anonimas_
Citata iš: preacher  birželio 18, 2013, 14:30:32
Lėkšta ir nuvalkiota tema, visais būdais išnaudota tuštukų ir fainų nerealių žmogeliukų.

Atsiprašau, kad paklausiau, bet šios temos turtingumas priklauso ir nuo konteksto. Klausdamas šio klausimo, paprašiau argumentuoti, kodėl būtent šią vietą žmonės pasirenka. Taip jie gali parodyti savo išprusimą. Jei išties būtum toks protingas, kokiu dediesi, tikrai žinotum, kaip protingai atsakyti į šį klausimą.
P.S. Nemanau, kad yra prasmė kabinėtis prie temų, kurios yra Off-Topic'e.

A.C.A.B

Aš tai norėčiau atsidurti kur prie Baikalo, atsidaryti šalto alaus bei pasigauti šviežios žuvytės. hehe

preacher

Citata iš: _Anonimas_  birželio 18, 2013, 18:56:42
Atsiprašau, kad paklausiau, bet šios temos turtingumas priklauso ir nuo konteksto. Klausdamas šio klausimo, paprašiau argumentuoti, kodėl būtent šią vietą žmonės pasirenka. Taip jie gali parodyti savo išprusimą. Jei išties būtum toks protingas, kokiu dediesi, tikrai žinotum, kaip protingai atsakyti į šį klausimą.
P.S. Nemanau, kad yra prasmė kabinėtis prie temų, kurios yra Off-Topic'e.

Tu kvailas ar apsimeti? Dabar aš norėčiau aplankyti kokius senovinius griuvėius, kad pajuščiau tos civilizacijos dvasią ir nors akies krašteių prie jos prisilieščiau? Ar, kad pasaulyje norėčiau nuvykti į kažkokią vietą, kuri mane praturtintu dvasiškai ir t.t ?Visa tai jau buvo, visa tai yra stereotipiška ir mats tai gerai žinai.

_Anonimas_

Protingas žmogus:
*Nesipasakotų kitiems, kokie yra jo proto sugebėjimai.
*Vietoj to, kad įžeidinėtų kitus, argumentuotai išdėstytų savo nuomonę.
*Šnekėtų taip, kad tai, ką jis sako, būtų suprantama ir kitiems. ("If you can't explain it simply, you don't understand it well enough." Albert Einstein).

Master

#11
birželio 18, 2013, 20:19:40 Redagavimas: birželio 18, 2013, 20:21:29 by Master
O dieve, Preacher, tai sukurk savo temą. Man baisu, kad šis forumas taip atlaisvėjo... Niekas turbūt nebebijo gauti banų...
O tema gera :)
Ir kad nebūtų off topo, dar visai norėčiau aplankyti savižudžių mišką, pavaikšioti po černobylį ir pabuvoti viename iš jų (http://www.guardian.co.uk/travel/2008/oct/14/haunted-hotels-uk) :D

Benamis

Citata iš: Master  birželio 18, 2013, 20:19:40
visai norėčiau aplankyti savižudžių mišką


Tu cia rimtai? :o http://anomalija.lt/2012/04/savizudziu-miskas-n-18/ - apie tai kalbi? :-[ Kuom jis tave traukia? :-\

_Anonimas_


Atsakas į norimas Master aplankyti vietas :)

Master

#14
birželio 18, 2013, 20:30:56 Redagavimas: birželio 18, 2013, 20:37:27 by Master
Net nukaitau pamačiusi, turbūt atmintis šlubuoja :DD Gal tada drakonų mišku vadinasi  :-\
Tuoj pagoglinsiu :)
Mhm šitas, net akmuo širdies nusirito :D (ką aš sau maniau)

Aukštyn