Kas cia buvo?

Pradėjo Esteemed Bagyra, lapkričio 15, 2017, 23:18:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Esteemed Bagyra

patekau  i avarija,nenukentejau tiesiog stiprus sokas.Bet avarijos metu pajutau tik smugi,o kaip islipau is masinos i gatve ir kas kur kaip nezinau.Pajutau lyg is oro vel ilisciau i savo kuna ,pirma mintis kur as ir kas as galvojau ziuredama i rankas paskui grizo atmintis kad ivyko avarija..bet nuo tos dienos as kaip kazkokioj neaiskioj busenoj,kartais dairausi lyg viska pirma kart matyciau..kartais net paciai baugu palieku nuo to.

Benamis

Citata iš: Esteemed Bagyra  lapkričio 15, 2017, 23:18:04Bet avarijos metu pajutau tik smugi,o kaip islipau is masinos i gatve ir kas kur kaip nezinau
Sokas.

Citata iš: Esteemed Bagyra  lapkričio 15, 2017, 23:18:04.bet nuo tos dienos as kaip kazkokioj neaiskioj busenoj,
Potrauminis stresas.

Istorijoje nematau nieko ypatingo, ko nebutu galima paaiskinti. Man panasiai buvo kai ziema automobili i stulpa uznese. Bet tame jokios mistikos.

rutulys

Jau žiūriu benamis „pavargo", laikas būtų pailsėti. O dabar jam jau tik besvarbu paneiginėti „jokios paslapties".
Man tai čia panašiau į smegenų sukrėtimą. Ar buvo aptemusi sąmonė? Būsenos tamsoje jausmas?

Esteemed Bagyra

Po avarijos buvau ligoninėj nei smegenų sukrėtimo nei ko dar nerado.Greitis buvo nedidelis 80-90cia buvo susidūrimas su briedžiu.Masina autobusiukas tai uz tai nenukentėjo.As negavau nei įbrėžimo.

Benamis

Jeigu šokas ar potrauminis stresas tau mazai tiketini, tuomet kaip pats/pati aiskini dabartine savo busena?

Aukštyn