Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

astropasaulis

Nesenai sapnavau tamsią erdvę iš kurios tiesiai į mane žiūri ateivis. Kažkaip nemaloniai pasijaučiau.

inkvizitorius

pastaruosius mėnesius vis kartą nuo karto įdomi patirtis nutinka.
miegu miegu ir pradedu jausti lyg kažkokia jėga imtų spausti, užplūsta toks šaltis, labai nemalonus jausmas. šiaip jeigu jaučiu, jog sapnas nemalonus, moku pabusti. tai sutelkęs savo visas valios pastangas prabundu, bet vistiek pajudėti negaliu, o tas jausmas nemalonus nė kiek neatslūgsta. ir kas įdomiausia, suprantu, kad man miego paralyžius, pats būdamas toje lyg ir sąmoningoje lyg ir ne būsenoje suprantu, jog nėra ko bijoti. bet tas blogas jausmas vos ne stiprėti pradeda, lyg veržtis į mane. ir dabar įdomiausia: toks nesąmoningas, nevalingas jausmas, kad reikia pradėti melstis. pradedu kalbėti "Tėve Mūsų" ir jaučiu kaip ta jėga apleidžia, apleidžia, vėl užlūsta šiluma ir tada pabundu visiškai.

ryte tik pasijuokiu iš savęs, nors juokinga nelabai būna.
dar žinant savo skeptišką nusiteikimą visų religijų bei tikėjimų atžvilgiu:)

.L.U.T.H.O.R.

Tai dievas egzistuoja, mažų mažiausiai kaip egregoras, nors kai tiek tikinčiųjų, tai nenustebčiau, kad dievukas būtų :)

Aš tai sapnavau, kaip maxima sandėliuose valgiau visokį maistą, kol apsauginiai nesučiupo, bet po to apsauginiai vis dėl to pamatė mane, tai teko bėgti :D

ponaitis

siandien sapnavau jog chuck noris uzdaro velnia i narva,o jis bando pasprukti.
1 bandymas buvo jog bande iseit pro duris esancias narve(kur logika nezinau:D)
2 bandybas ismeige man i uzpakaly svirksta su ugnim,tai ilindau i vandeny.
3 bandymas man prismaigste pilna subine svirkstu o as nuejau i toleta,tolete uzgesinau,bet tuoletinis su raudonom akim ir vezlys mane uzpuole:)
tada prasidejo kitas sapnas jog esu sitam forume ir skaitau jog okuliste pasidalino zaidimu,lygtais stalo,kurem reikia krepsio ir kauliuku.man abu sapnai kazkodel kelia dejavu jausma

Abejone

As jau antras menesis sapnuoju maza mergaite, kad ir ka sapnuociau ji vistiek tam sapne atsiranda, ir visada ta pati mergyte. Kazkaip keista darosi

astropasaulis

Citata iš: Abejone  rugsėjo 16, 2012, 22:07:32
As jau antras menesis sapnuoju maza mergaite, kad ir ka sapnuociau ji vistiek tam sapne atsiranda, ir visada ta pati mergyte. Kazkaip keista darosi

Gal ji nori tau perduoti žinią? Bandyk sąmoningai sapnuoti :)

Abejone

Citata iš: astropasaulis  rugsėjo 16, 2012, 22:10:34
Citata iš: Abejone  rugsėjo 16, 2012, 22:07:32
As jau antras menesis sapnuoju maza mergaite, kad ir ka sapnuociau ji vistiek tam sapne atsiranda, ir visada ta pati mergyte. Kazkaip keista darosi

Gal ji nori tau perduoti žinią? Bandyk sąmoningai sapnuoti :)

na gal jus ir teisus, tik kad man nepavyksta tas samoningas sapnavimas, yra buve kad kelis kartus sapnavau ta pati sapna, zinau kad sapnuoju bet jei meginu keist tam sapne tiesiog nubundu

ponaitis

tai tu nekeisk o klausk ???

Airwave

Sia nakti sapanavau kelis sapnus
1) Kad buvau tamsiam kambaryje ir pazvelgiau i savo pilva ir jis buvo toks baltas baltas,matesi kraujagysles ar kazkas tokio.Be to jis buvo labai issiputes,todel kilo tokia mintis kad as nescia :DD.........Bet tada toks jausmas kad is vidaus mano pilva kazkas kandziotu ir draskytu,is to skausmo pabudau....
2) Buvau pas mociute kaime ir ejau i senelio garaza pasiimti kazkokio irankio. Ten pamaciau Kokiu 2 metru aukscio robota ir as i ji isedau ir isejau i gatvele. Tada ant kelio stovejo didesnis robotas, ir tas robotas kuriame buvau, ilipo i ta didesni robota....nuejau 20 metru ir pasisukau atgal, ziuriu kad pareina 4-7 merginos,sokejos is kazkokios palaikymo komandos.Tada as labai issigandau islipau is tu robotu ir jie stebuklingai sumazejo, o as juos padejau prie kaimynu namo duru. Tos merginos priejusios prie manes rekia: Kur jis? Kur ji padejai?...ar kazka tokio. As sakau kad nezinau,nesuprantu ka jos turi omenyje ir t.t. (nemanau kad jos galejo kalbeti apie tuos robotus,nes jie buvo uz kokiu 4 zingsniu nuo manes ir puikiai matesi) Ir viena mergina man perbreze ranka (zaizda tokia lyg butu kate ibrezus). Ir tada as begau per kaimeli su pizama ir suvokiau kad sapnuoju,bandziau pakilti i ora,skristi ir pan. bet nepavyko tiesog zvalgiausi aplinkui,vaiksciojau po kaimeli,kol sapnas baiges arba as daugiau nebeprisimenu.... :/
3) Stovejau ant debesies ir priesais mane ore kabejo paveikslas su mano draugais ir manimi (taip pat stovejom ant debesu)...Toks beprasmiskas sapnas :DDD

Taigi biski daug prirasiau ir atsiprasau kad ne lt raidem rasau.
:)

paragraf 78

Kitą kartą rašyk lietuviškom raidėm, nes labai sunku skaityti tokį tekstą. Prisipažinsiu iki galo neperskaičiau.

.L.U.T.H.O.R.

Man tai lengvai skaitėsi. Gal tiesiog daugiau pripratęs tokį tekstą skaityti.
Paskutinį kartą sapnavau, kad maximoje gavau naujovišką "ačiū" kortelę, su kuria gavau 30proc nuolaidą arbatai, 20proc sausainiams, dar ten kam. Žodžiu realistiškas sapnas :D Atsiminiau, kad būdavo jog sapnuoju pasikartojantį sapną, kad namas kažkoks didžiulis ir jame daug slaptų durų sienose,spintose ir aš vaikštau tais slaptais praėjimais, slepiuosi nuo žmonių.

Neisha

Pastaruoju metu sapnuoju tokius sapnus, kurie, paskaičius reikšmes, reiškia kažkokias nelaimes :) Prieš keletą savaičių sapnavau, kad turiu tatuiruotę ant išorinės plaštakos pusės, o šiąnakt - kad maitinu benamę katę. Tačiau manau, kad šie sapnai tiesiog iš "realaus gyvenimo" - tattoo turiu ant rankos ir priklausau gyvūnų globos draugijai...

Airwave

Šią naktį sapnavau kad stovėjau virtuvėje ir prie sienos buvo sustatytos kelios melsvos spalvos metalinės dėzės,o šalia jų tupėjo šunys. Tuo tarpu kai aš į juos žiurėjau galvoje zvimbė kažkokie garsai, panašus į " binaural beat ", bet nuo jų man labai skaudėjo galvą.

Kitame sapne sapnavavau kad bėgiojau ant ledo ir mane medžiojo kažkoks žalias dinozauras su pelekais, dar ten buvo toks profesorius. Tada dinozauras sustojo ir priešais jį atsivėrė ledas ir pasipilo lava. Tada profesorius metė apvalų daiktą į lavą, ir ta lava sušalo. Praėjo kiek laiko ir tas dinozauras įlūžo lede.

Asasinas

As kai pradejau naudot juodosios magijos ritualus, tai pradejau sapnuot dar didesni dumbla nei sapnuodavau.

Pavyzdziui neseniai sapnavau kaip pilotuoju naikintuva, skrendu virs didelio pusino, toks paslaptingas saulelydis ar ausra. Tada staiga nukrentu ir pradedu eit palei kelia automobiliu tame miske. Prieinu kazkokia lyg ir apleista baznycia, paemu rudos spalvos dazus ir pradedu dazyt jos duris. Ir rodos baigiasi sapnas.

Paskui buvo sapnas kaip savo darbovietej bandau atidaryt tokias sviesiai rudas medines duris. Vis lauziu, bandau atidaryt, kol galu gale praveriu ir baigiasi sapnas.

Marianella

Paskutiniu metu pradėjau sapnuoti, kad mane visi palieka.
Tarkim sėdžiu kur su draugais ir jie sugalvoja ką veikt, išeina ir mane palieka. Ir va tokiu pobūdžio sapnai jau porą gerų savaičių, o kas labiausiai man nepatinka tai, jog jie tikrai nuliūdina, net atsikėlus jaučiasi niūri nuotaika.
Dar labai dažnai spanuoju jog skrendu, neturiu jokių sparnų, bet skrendu savo rankom :D
Gal kas žino ką tai reiškia? Nes, kad skrendu tai nuo mažumės sapnuoju :D

Aukštyn