NSO danguje

Pradėjo Natsuki, rugpjūčio 19, 2012, 20:05:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Natsuki

Tai va.. Užvakar buvo gana geras oras, tad nusprendžiau pasėdėti lauke.. (buvo kažkur apie 1h nakties) dangus buvo tikrai geras, debesų nebuvo, žvaigždės matėsi kuo puikiausiai.  :) Nuo pat pradžių akį patraukį mirksijanti žvaigždė, labai ryškiai mirksėjo ji, bet tikrai ne lėktuvas, nes ji visą laiką tenai kabo toje vietoje. Hmm, kažkaip užsižiūrėjau į šią žvaigždę, ir toks mažas baltas rutuliukas virš jos lėtai praskrido, sustojo ir pradingo. Galvoju: "wtf?', Pažvengiau sau vienas ir nuėjau namo.
Vakar (vėl kažkur tokiu laiku), su mama žiūrėjom pro langą. Papasakojau kaip ten vakar viskas buvo, kad tipo NSO mačiau.  ;D Taip žiūrim vėl taip pat praskrido ir toks pat objektas praskrido. Taip kažkaip ir nejaukiai pasijaučiau...
Tai gal ištikrųjų NSO buvo?  ;D

.L.U.T.H.O.R.

Tikriausiai nso ;) Neatpažintas skraidantis objektas :D

Natsuki

Va šiandien naktį tos žvaigždės iš viso jau nebebuvo..  ???

LiepaBlack

Vakar vakare aš taip pat labai ryškų objekta, kuris skrido gana greitai ir po to dingo...

Sabikas

Šiandien aš taip pat mačiau greitai skrendanti ryškų objektą, ant bajerio galvoju paseksiu... Žiūriu dingo jau   :o

LiepaBlack

Norėčiau paklausti ar rašai rimtai? Nes man visa tai nuskabėjo sarkastiškai...

Sabikas

Taip, be abejo rašau rimtai. :)

LiepaBlack

Tada atsiprašau :) O dėl NSO galiu pasakyt, kad jų vis dažniau galima pamatyti...Dabar kas galėtų mane nustebinti ir išgąsdinti tai koks nors ufonautas prie mano lovos... :o :D

omcikas

#8
rugpjūčio 21, 2012, 05:31:48 Redagavimas: rugpjūčio 21, 2012, 05:33:40 by omcikas
dabar gi rugpjutis... krintanciu zvaigzdziu menuo.. ir as maciau greitai skrendanti ir dingstanti objekta, bet sitam menesiui tai budinga ir nera nieko neiprasto. Beje mano matytas objektas krito ne is virsaus i apacia, bet toks vaizdas, kad horizantaliai per dangu, bet visgi tai buvo meteoritas  :) na o jeigu tas jusu obejektas judejo leciau, vadinasi matet palydova, ju naktiniam danguje irgi nemazai galima rasti.

LiepaBlack

Krentanti žvaigždė staigiai nekeičia kripčių...Be to prieš 4 metus esu mačiusi gana iš arti nso...bet w/e neverčiu tikėti,tiesiog pasisakau...

Natsuki

Citata iš: omcikas  rugpjūčio 21, 2012, 05:31:48
dabar gi rugpjutis... krintanciu zvaigzdziu menuo.. ir as maciau greitai skrendanti ir dingstanti objekta, bet sitam menesiui tai budinga ir nera nieko neiprasto. Beje mano matytas objektas krito ne is virsaus i apacia, bet toks vaizdas, kad horizantaliai per dangu, bet visgi tai buvo meteoritas  :) na o jeigu tas jusu obejektas judejo leciau, vadinasi matet palydova, ju naktiniam danguje irgi nemazai galima rasti.
Tai jo, aš pačią krintančią žvaigždę mačiau. Bet tas burbuliukas... jis taip pat kaip is sakei, skrido horizontaliai, iš kairės į dešinę, bei judėjo tikrai greičiau nei palydovas. Be to, antą kartą kai mačiau, jis jau buvo truputį kitokios spalvos.  :P

.L.U.T.H.O.R.

O kokiu greičiu palydovai juda? :D aa, na taip 8-11 km/s :) spalva tai labai lengvai gali kisti priklausomai nuo vietos danguje. Tuo labiau panašu į palydovą, jei tuo pat metu praskrido, antrą kart.

Natsuki

Nors jo... Gal ir palydovas greit skrendantis.  ;D

advena

Dabar tokiu "NSO" ar kaip kitaip pavadinus knibzdete knibzda. Ir as tokiu daug maciau. Esu macius, kad ir krypti pakeite. tai tikrai ne meteoritas, nes skrido ne taip jau greitai ir nesivilko uodegos. Keista tai, kad kartais jis tampa ryskesnis, esu macius ir labai rysku.

Natsuki

Citata iš: advena  rugpjūčio 21, 2012, 14:23:53
Dabar tokiu "NSO" ar kaip kitaip pavadinus knibzdete knibzda. Ir as tokiu daug maciau. Esu macius, kad ir krypti pakeite. tai tikrai ne meteoritas, nes skrido ne taip jau greitai ir nesivilko uodegos. Keista tai, kad kartais jis tampa ryskesnis, esu macius ir labai rysku.
Jo, jo. Jis ir ryškesnis tampa ir blankesnis. Galima sakyti silpnai blykčioja.

Aukštyn