Parodyk savo desktopą

Pradėjo paragraf 78, spalio 28, 2013, 19:20:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Išsiskirsiu nuo visų su savo Arch Linux :D

Master

Negalėjau neuždėti Druwiui pliuso, nes sword art online geras anime :D

varpainis

Citata iš: Druwis  spalio 28, 2013, 21:35:54
Išsiskirsiu nuo visų su savo Arch Linux :D

Seip nelabai i tema as, bet kokie realiai tie linuxu pliusai?

Asasinas

Nemokama, nėra virusų, retai pakimba.

.L.U.T.H.O.R.

Ikr! :D O jei ką domina, kodėl nėra jokių ikonų, tai jos praktiškai nereikalingos, nes viską per susirandi per komandinę eilutę viršuje :D Nebent failuose nori pasiknisti, tada naudojies pele :D  Na čia tikriausiai pliusai kiekvienam būtų asmeniniai. Bet bent jau man, tai pliusas yra pilnas modifikavimas operacinės sistemos, aišku daug geresnis saugumas, ant laužo kompo gali labai greitai veikti (priklausomai nuo distribucijos :D ), taip plius nemokama :D

a.t.sielis

jo, linux privalumai viliojančiai skamba :)

PusiauŽmogus

Kad virusų nėra - mitas. Virusų yra, tik mažiau, nes Linuxai yra mažiau populiari OS ir visokie blogiukai daugiau virusų kuria ant Windows. Be to Linuxams daug sudėtingesnis programų pritaikymas. Aišku pliusas tas, kad atviro kodo.

Liksiubevardo

Na ir as norejau pereit ant linux. Bet didziausi minusai kad gana mazai specifikuotos programines irangos ( visokiu programavimo aplinku ir pan.) Ir antras minusas kad gana sudetinga viskas, su tuo CMD knistis, feee. Aisku paprastam vartotojui patikrint pasta ir panarsyti tai geras variantas, nes ji galima sakyti net greitesne, o svarbiausia - NEMOKAMA. Aisku piratam neproblema :D
Aj ir ant linux beveik nera geimu :(

Na ir kad nevaryti off topico tai mano desktopas:




Tustokas nes pratryniau viska noredamas perrasyt windowsus bet vis neprisiruosiu, tai taip ir gyvenu :D

.L.U.T.H.O.R.

Sudėtingumas priklauso nuo distribucijos, kokius ubuntu įsirašai, next>next>next ir naudojies į sveikatą :D Arch linux įsirašant viskas ką gauni tik command line :D Labai specifinių programų nėra, bet daugumai tikrai galima rasti pakaitalą ^^ Blogiausiu atveju galima įsirašyt windowsin'ę programą, geimai ir dauguma pasileidžia windowsinių, aišku ne iš karto, nes nėra tokio dalyko kaip *.exe failai :D Bet norint viskas įmanoma :D


Ok, nevarom offtopo :D savo desktopą jau parodžiau. Man pavyzdžiui patinka, kai švaru viskas. nereikia kuistis niekur, ieškant kažkokios programos. Sugenda pelė, not a problem :D

la.benas

http://www.part.lt/perziura/55a7e3a5983bc7058fef1d25b4185b75395.png][/URL]

Turėjau ir Linux'us kažkada, bet dėl žaidimų ir soft'o įvairovės vėl ant Windows'ų perėjau...

paragraf 78

Citata iš: la.benas  spalio 30, 2013, 20:40:54
Turėjau ir Linux'us kažkada, bet dėl žaidimų ir soft'o įvairovės vėl ant Windows'ų perėjau...


Aš irgi vienu metu naudojau Linux
Bet irgi dėl softo įvairovės grįžau prie windozės

ponaitis

Na štai ir mano:

lietuvis002

Štai ir maniškis, marketinginis šiukšlynas :D

zmogelis

Niekas ilgai neužsibūna desktope  :)

illuminati

Po pliusa tiem pas ka radau yTorrent'a, reiskia zmones naudojas linkomanijom, torrent'ais ir pan.
savo nedesiu, bet naudoju plancete su androidu ir uzmestas gamtos peizazas :)

Aukštyn