Samoning sapnai (Lucid dreams)

Pradėjo Benamis, rugsėjo 17, 2011, 17:27:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

žiūrint ką turi galvoje sakydama šešėliniai žmonės, bet kiek suprantu, galima savo samoninguose sapnuose sutikti pažįstamų žmonių šešėlius ar projekcijas ir jei užsiimsi ta veikla kaip jie tada nukeliausi pas tą žmogų į sapną, o tada galima bandyti jį prižadinti sapne :D

zalia.arbata

Citata iš: Šešėlis  liepos 02, 2013, 14:31:51
žiūrint ką turi galvoje sakydama šešėliniai žmonės, bet kiek suprantu, galima savo samoninguose sapnuose sutikti pažįstamų žmonių šešėlius ar projekcijas ir jei užsiimsi ta veikla kaip jie tada nukeliausi pas tą žmogų į sapną, o tada galima bandyti jį prižadinti sapne :D


Tie žmonės juda labai greitai, neįmanoma įžiūrėt jų veido. Iš kur žinai? :D Abu prisimintų sapną? Skaičiau, kad panašius bajerius su astralinėm projekcijom galima daryt (ištraukt žmogų iš kūno ir kartu skraidyt). Visdėlto nlb tuom tikiu.

zalia.arbata

Ai. Ir aš keist vietų niekaip negaliu, neišeina ir nelabai suprantu kaip tai reik daryt. Vien dėl to, kad pagalvoju apie kitą vietą nieks nesikeičia. Vienintelis būdas kaip išeina pakeist vietą yra atsimerkt (tikrom akim) užsimerkt ir tada atsimerkt 'vidinėm akim', tada būnu visiškai kitoj vietoj.

Kaip jūs keičiat tą aplinką?

.L.U.T.H.O.R.

#63
liepos 02, 2013, 23:15:29 Redagavimas: liepos 02, 2013, 23:17:05 by Šešėlis
Iš praktikuojančių žmonių žinau ir yra labai nebloga knyga "Sapnų valdovai". Nežinau ar abu atsimintų, juk ne visus sapnus atsimenam. Aišku jeigu jisai suprastų, kad irgi sapnuoja, tai tada turėtų atsimint manau.

P.S. zalia.arbata naudokis mygtuku keisti, o nerašyk dviejų pranešimų iš eilės.

rutulys

Vieną kartą sapnavau savo draugą. Jis pirmas susivokė, kad mes sapne. Pradėjo šokinėti iš džiaugsmo ir rėkauti: mes sapne, mes sapne - o po to kažkur nurūko laiptais į apačią...
Bet kitą dieną jis nieko neprisiminė.

Man toks jausmas, kad tos būtybės spanuose gali apsimesti pažįstamais ar draugais, kad mūsų neišgąsdintų.

Strategas

 Perskaičiau abi "Sapnų valdovų" dalis. Stipri knyga, ne visai pradedančiajam. Šiaip labai praplėstų akiratį norintiems išmokti kažko daugiau.

ponaitis

Citata iš: zalia.arbata  liepos 02, 2013, 15:57:52
Ai. Ir aš keist vietų niekaip negaliu, neišeina ir nelabai suprantu kaip tai reik daryt. Vien dėl to, kad pagalvoju apie kitą vietą nieks nesikeičia. Vienintelis būdas kaip išeina pakeist vietą yra atsimerkt (tikrom akim) užsimerkt ir tada atsimerkt 'vidinėm akim', tada būnu visiškai kitoj vietoj.

Kaip jūs keičiat tą aplinką?

Užsimerkiu,uždengiu ausis,isivaizduoju kita vieta ir panoriu ten atsidurti

zalia.arbata

Citata iš: ponaitis  liepos 03, 2013, 12:44:54
Citata iš: zalia.arbata  liepos 02, 2013, 15:57:52
Ai. Ir aš keist vietų niekaip negaliu, neišeina ir nelabai suprantu kaip tai reik daryt. Vien dėl to, kad pagalvoju apie kitą vietą nieks nesikeičia. Vienintelis būdas kaip išeina pakeist vietą yra atsimerkt (tikrom akim) užsimerkt ir tada atsimerkt 'vidinėm akim', tada būnu visiškai kitoj vietoj.

Kaip jūs keičiat tą aplinką?

Užsimerkiu,uždengiu ausis,isivaizduoju kita vieta ir panoriu ten atsidurti


Šiandien taip bandžiau nu visvien nieks nesikeičia. Čia kaip kokiam poetui rašymo blokas :D na tikiuos kada nors išeis, ačiu  :)

ponaitis

mano sugalvota taktika,užgniaušti visu pojučius sakančius kad esi vienur,ir norėt atsidurt kitur

Strategas

  Lucid Dreaming'ui (dar vadinami "permatomais sapnais") labai padeda energijos sukaupimas. Stiprus energetikas - meditacija. Jei pavyksta anksti ryte pamedituoti, o po to griūti į lovą vėl - didelė tikimybė, kad sapnas bus Lucidinis (žinoma ne visada). Kiek kartų teko stebėti savo rankas susivokus, kad sapnuoju - labai jau jos įdomiai ten atrodo  ;D  Vienąkart su 4 pirštais tik, kitąkart ištinusios tokios, kitąsyk blured tokios ir t.t. Na o, kad išsilaikyti kiek galima ilgiau Liucide reikia suktis vilkeliu arba trinti rankas, nors man kažkodė paskutinį kartą susišvietė trinti ausis  :D - padėjo. Ilgai blaškiausi po Lucidinį sapną ieškodamas "kažko".
  "Sapnų valdovuose" autoriai išskiria Lucid Dreaming'ą ir SS - sąmoningus sapnus. Tai ne tas pats. Lucidas, kada susivoki, kad sapnuoji, o SS tuomet, kai atlieki iš anksto susigalvotas užduotis ir jas kontroliuoji. Tai labai retas sapnas, bet pats pačiausias. Ryškiausi sapnai iš visų ir daugiausia atsakymų į jūsų klausimus.

Anglis

Labas, noriu pasidalint patirtimi ir aš. Kelis kartus yra pasitaikęs susivokimas sapne, bet neseniai pradėjau daryt realybės testus kasdien - su užspausta nosim įkvėpti oro. Ir štai prieš kelias naktis sapne atlikau testą, laisviausiai įkvėpiau, suvokiau kad sapnuoju ir labai apsidžiaugiau. Galvoju vaaa, dabar paskraidysiu, beeet nieko nesigavo, bandau pašokt nieko, bandau eit kiaurai sieną - irgi nesigauna. Jaučiau, kad pradedu busti, dar kartą atlikau realybės testą taip sugrįždama į sapną, bet vistiek, jaučiaus kaip kokiam tinkle, suvaržyta, nieko nesigavo daryt, labai susinervinau. Pabudau, labai širdis plakė..   :o

Iron Tara

Citata iš: Anglis  lapkričio 18, 2013, 10:48:05
Labas, noriu pasidalint patirtimi ir aš. Kelis kartus yra pasitaikęs susivokimas sapne, bet neseniai pradėjau daryt realybės testus kasdien - su užspausta nosim įkvėpti oro. Ir štai prieš kelias naktis sapne atlikau testą, laisviausiai įkvėpiau, suvokiau kad sapnuoju ir labai apsidžiaugiau. Galvoju vaaa, dabar paskraidysiu, beeet nieko nesigavo, bandau pašokt nieko, bandau eit kiaurai sieną - irgi nesigauna. Jaučiau, kad pradedu busti, dar kartą atlikau realybės testą taip sugrįždama į sapną, bet vistiek, jaučiaus kaip kokiam tinkle, suvaržyta, nieko nesigavo daryt, labai susinervinau. Pabudau, labai širdis plakė..   :o


Jo.. Reikia labai daug patirties ir vidinės ramybės, kad, suvokęs jog sapnuoji, galėtum kuo ramiausiai tęsti sapną, tik tiek, kad sąmoningai. Antraip tavo sąmonė nesusidoroja su šia patirtimi ir loginis mąstymas neleidžia tau eiti kiauriai sienas arba skraidyti. Reikia ant to smarkiai padirbti, o pradžiai siūlau meditacijas kogero.

mrsz

#72
lapkričio 29, 2013, 20:50:09 Redagavimas: lapkričio 29, 2013, 23:37:44 by mrsz
Sveiki,

Na neperseniausiai sapnuojant įvyko keistas dalykas...Miegojau, tada ėmiau busti- kitame kambaryje girdejau grojančią muzika, kalbančius šeimos narius...Atsikėliau nuėjau prie durų, o tada vėl nubudau savo lovoje.Tada supratau,kad aš vis dar sapnuoju, tik samoningai.Bet tuo pat metu suvokiau,kas realybėje vyksta kituose kambariuose...Visgi, kai bandydavau atsikelti nespėdavau net durų pasiekti, o vėl atsidurdavau lovoje.taip pat netgi sugebėjau prisimti laidą apie astralines keliones.Tiksliai net nežinojau, kad tai yra, bet bandžiau įsivaizduoti pležą...Deja, jame neatsidriau.Vėliau net panikuoti pradėjau, nes galvojau, kad nebepabusiu...Visgi galiausiai pabudau..


Kita diena pabandžiau pažaisti su šia būsena ir specialiai į ją įeiti...Išėjo, bet viska atsiminiau ne taip ryškiai kaip buvusį kartą.Būsenoje bandžiau pažiūrėti į savo rankas, bet jas mačiau lyg per UV spindulių kamera..Kažkodėl visiškai savęs nevaldžiau, tiesiog buvau ten ir žinojau, kad aš nemiegu sapne.Beje keista, bet save ivesti galiu tik kai miegu diena.Ir pirmasis, ir šis sapnas buvo, kai grižau po mokslu ir nusprenddžiau numigt diena.

Į ją įeinu, kai pradedu jausti, kad mingu..Toks jausmas lyg neri gilyn i vatą.Tą visada suvokiu ir suprantu, kad pradedu miegoti...Bet iki šiol niekada joje nepasilikdavau.

Ką manote apie šį mano potyrį?

Benamis

Pirmame pasakojime tau buvo netikras atsibudimas, cia yra tema apie tai: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=641.0 - man panasiai buvo karta :) Atsibudau, nuejau i vonia, issivaliau dantis, veliau BUM vel atsibudau, tik antra karta jau is tiesu.

Kas liecia samoninga sapnavima tai negaliu nieko patarti.

Sleeping_angel

Noriu paklausti tų, kurie sapnuoja sąmoningus sapnus. Ar esate kada nors sąmoningo sapno metu gavę informacijos, kuri vėliau realybėje pasitvirtino? Man toks įspūdis susidaro (ir iš asmeninės patirties), kad sąmoningi sapnai labiau skirti tam, kad juose padarytum kažką tokio, ko negali realybėje. Tarsi tai būtų tik pasižaidimas. O kokią praktinę naudą mes iš to gaunam atsibudę?

Aukštyn