Bankas pardavinės klientų duomenis

Pradėjo Benamis, birželio 25, 2013, 19:42:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

„Barclays" bankas pardavinės duomenis apie tai, kam 13 mln. klientų leidžia pinigus, taip pat gali perduoti minėtus duomenis vyriausybės departamentams ir parlamentarams.

Didžiojoje Britanijoje klientams išsiųstuose laiškuose aiškinama, kokią informaciją apie juos gali būti panaudota: nuotraukos, balso įrašai, komentarai susirašinėjimuose su banku arba socialiniuose tinklalapiuose, kaip antai „Twitter" ir „Facebook", informuoja guardian.co.uk.

„Barclays" taip pat gali kaupti duomenis iš mobiliųjų prietaisų apie asmens buvimo vietą, o tai reiškia, kad bus įmanoma nustatyti, kurioje pasaulio vietoje tam tikru metu yra klientas.

Bankas užtikrino klientus, kad duomenys perduodami trečiosioms šalims siekiant atspindėti tendencijas, asmenų iš jų nebus įmanoma atpažinti ( ;D - Benamio past.).

Kaip ir dauguma bendrovių, „Barclays" yra naudojęs klientų duomenis viduje, tik iki šiol neteikė jų trečiosioms šalims.

Pranešama, kad naujovės įsigalios spalio 9 d.

DELFI.lt

Manau ne veltui samokslo teoriju salininkai ragina zmones atsiriboti nuo banku ir tureti prie saves tik grynuosius :)

paragraf 78

Apskritai man kuo toliau tuo labiau pasaulis pradeda panašėti į Orvelo "1984". Kur ritasi pasaulis?

Benamis

3 zodziai: "Naujoji Pasaulio Tvarka" - o iki kokio lygio ji bus igvendinta, tai jau kitas klausimas :)

paragraf 78

Išvis man kartais atrodo, kad pasaulis ritasi į pražūtį. Teisingai sakė Terminatorius fime: žmonėse įdiegta susinaikinimo programa :)

2Pacas

New World Order.....

Ezekiel

13 milijonų ar dar daugiau! Tai juk tiek daug informacijos ir vargo. Vis daugėja pranešimų, kad valdžia renka, bet kokių žmonių privačius duomenys.

eternal.bliss


varpainis

Oho, visi zinos, kad pirkau maisto, saldytuva ar masina ant issimokejimo emiau. Ko jus verkiat as nesuprantu?  ;D

Benamis

Tai su tokiu poziuriu gal leiskim ir i kiekviena savo kambari po valdzios kamera pastatyti tam, kad pvz. laiku i smurta galetu sureaguoti? Jeigu tu namie tik valgai, ziuri TV ir kartais su zmona pasimyli tai viskas OK, kas cia tokio? :)

varpainis

Visiskai skirtingus dalykus lygini cia jau. Kokias super slaptas operacijas ar pirkimus daro eilinis pilietis?

Benamis

Citata iš: varpainis  birželio 26, 2013, 16:39:02
Visiskai skirtingus dalykus lygini cia jau.


Nesupratau? Kodel tavo nuomone cia skirtingi dalykai? :) Ir ten ir cia vyksta sekimas (kad ir kaip valdzia tai vadintu, pagrindine esme nesikeicia).

Citata iš: varpainis  birželio 26, 2013, 16:39:02
Kokias super slaptas operacijas ar pirkimus daro eilinis pilietis?


Cie ne apie slaptas operacijas kalbam, o apie kisimasi i zmogaus privatu gyvenima. Kokia turi teise kazkas stebeti ka as perku uz mano rankomis ir smegenimis uzdirbtus pinigus? Ar valdzia man tuos pinigus i rankas dave ar i kortele pervede, kad tikrintu ka as su jais veikiu? Ne.

eternal.bliss

tai tegul seka tuos kur valdžioje milijonus turi, koks tikslas sekti tą kuris ten uždirba vidutiniškai?
koks tikslas?  :)

_Anonimas_

Citata iš: varpainis  birželio 26, 2013, 03:04:24
Oho, visi zinos, kad pirkau maisto, saldytuva ar masina ant issimokejimo emiau. Ko jus verkiat as nesuprantu?  ;D

Na, jei manai, kad žmonės perka tik tokius dalykus, tai labai gražiai įsivaizduoji pasaulį. Jau net nekalbu apie įvairius prezervatyvus, ką pirkti manau yra žmogiška, bet tarkim aš nenorėčiau, kad kokiame kompiuteryje būtų tokia informacija. Ką jau kalbėti apie vaistus nuo hemorojaus :)

preacher

Susiburkit į assassin'ų ordiną ir kovokit už "free will", prieš nwo ir iliuminatus  :)

varpainis

Citata iš: _Anonimas_  birželio 26, 2013, 23:02:04
Citata iš: varpainis  birželio 26, 2013, 03:04:24
Oho, visi zinos, kad pirkau maisto, saldytuva ar masina ant issimokejimo emiau. Ko jus verkiat as nesuprantu?  ;D

Na, jei manai, kad žmonės perka tik tokius dalykus, tai labai gražiai įsivaizduoji pasaulį. Jau net nekalbu apie įvairius prezervatyvus, ką pirkti manau yra žmogiška, bet tarkim aš nenorėčiau, kad kokiame kompiuteryje būtų tokia informacija. Ką jau kalbėti apie vaistus nuo hemorojaus :)

tavo hemarojus ir prezervatyvai geriausiu atveju bus idomus kokiu nors tyrimu sudarinetojams. Ir seip maximos kasoje su prezervatyvais negeda stovet, gi irgi zmones mato?  ;D Finansiniu nusikaltimu gal bent kiek sumazes, o jusu hemarojai, sifiliai ir dar bala zino kas nelabai kam ir idomus  ;)

Aukštyn