Pasiulymai

Pradėjo Benamis, birželio 16, 2012, 14:14:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Gabrielius

Buciau nupieses. Bet dabar kazkaip ranka nebekyla.

Benamis

Tai nereikia piesti, man nors pavyzdi internete parodyk idomumo delei :)


Benamis

Na jeigu sumazinus tai gali buti :) Dekui, kad parodei :)

omcikas

nepasakyciau, kad tokie smailai atrodytu kazkuo solidesni nei, kad dabartiniai..  ??? ir is vis anokia cia problema tie smailai..

Skunk


Benamis

Smailai kaip meno kuriniai - vieniems patinka vieni, kitiems kiti. Vieningos nuomones cia nebus.

Nebent adminai gali tik padaryti taip, kad kiekvienas galetu pasirinkti kokius nori smailus forume matyti - bene vinintele iseitis :)

Man tai nei silta, nei salta - jau pripratau prie esamu :)

Gabrielius

Na as galvojau tuo oldschooliniu seselevimu stirchais,bet ju ieskot reikia.xD
Kas paisyme visiskai nesiorentuoja,cia yra seseliavimas stirchais
http://www.alice-in-wonderland.net/alicepic/alice-in-wonderland/1book24.jpg

Skunk

Ai, as tai nesuku galvos del smailu, kam patinka, tas juo deda, kam ne, nededa. Nemanau, kad reikia i toki nereiksminga dalyka kreipti demesi.  :)

.L.U.T.H.O.R.

Man tai tokie patiktų

Gabrielius

Joa,sitie yra geri visai palyginus.

Beelzebub

Mačiau ir baisesnių smailų, ir erzinančių. Šitie tai dar tokie normalūs sakyčiau. Jei nepatinka smailai - tai ir nededi jų, nesuprantu, kame problema? :)

Aišku, gal ir galima keisti, bet nemanau, kad yra didelis skirtumas. Vistiek, kamnors ir tie nauji smailai užkliūtų.

OKULTISTE

... arba, jei nenaudojami... Che - be be be...

astropasaulis

#43
gruodžio 29, 2012, 15:14:14 Redagavimas: gruodžio 29, 2012, 15:16:03 by astropasaulis
Padarykite neribotą asmeninių žinučių rašymo kiekį. Man negana 20 žinučių per valandą. Jau ne pirmą kartą mane pertraukia, kad aš viršiju limitą.

.L.U.T.H.O.R.

Jei negana 20 žinučių per valandą, tai sakyčiau, laikas persikelti į skype ar pan :)

Aukštyn