Pasiulymai

Pradėjo Benamis, birželio 16, 2012, 14:14:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Marius

Arba kurti savo tinklapį. Tarkim : ''vibruok,kol nušvisi''  (just a joke)

astropasaulis

Citata iš: Marius  gruodžio 29, 2012, 15:52:27
Arba kurti savo tinklapį. Tarkim : ''vibruok,kol nušvisi''  (just a joke)

Labai prajuokinai. :D Net pats nesupratai ką parašei.

Benamis

Citata iš: astropasaulis  gruodžio 29, 2012, 15:14:14
Padarykite neribotą asmeninių žinučių rašymo kiekį. Man negana 20 žinučių per valandą. Jau ne pirmą kartą mane pertraukia, kad aš viršiju limitą.


Neisivaizduoju kaip sugebi pasiekti limita ;D Siaip Seselis teisingai sako, jeigu PM naudojamas kaip kokia pokalbiu programele, tai yra tam alternatyvu be jokiu limitu (Skype, MSN messenger ir pns.) :)

anonymusas

"Padarykite!" "MAN negana" "Mane pertraukia" ir tas zmogus save vadina nusvitusiu ir siulo keisti pasauli?
Administracijai reiktu susirupinti kodel sis asmuo virsina zinuciu limita, panasu, kad forume kuriasi pogrindine sekta.

astropasaulis

Jau antras limitas per dieną. Darykite išvadas, moderatoriai.

.L.U.T.H.O.R.

Astropasauli, ką tu tiek rašai?  :o

Asasinas

Jo, rimtai, ką ten galima taip rašyt?

Benamis

Citata iš: astropasaulis  gruodžio 30, 2012, 00:44:25
Darykite išvadas, moderatoriai.


Tai cia ne nuo moderatoriu tas priklauso, cia adminai sprendzia.

TinSoldier

Citata iš: Asasinas  gruodžio 30, 2012, 14:47:18
Jo, rimtai, ką ten galima taip rašyt?


Aš per metus išsiunčiau ne daugiau nei 30  :-[ Ir tai man per daug :D

Tik man kyla klausimas, jei visi taip astropasauliui rašinėja ir su juo bendrauja, kodėl forume palyginus tiek nedaug žmonių jo klausinėja ir su juo diskutuoja (neskaitant tų, kurie kabinėjasi). Tikiuosi, ne todėl, kad nenori viešai rašyti, kad visokie piktavaliai cinikai ir skeptikai nepradėtų kabinėtis?

crystal

Citata iš: TinSoldier  gruodžio 30, 2012, 14:56:44
jei visi taip astropasauliui rašinėja ir su juo bendrauja, kodėl forume palyginus tiek nedaug žmonių jo klausinėja ir su juo diskutuoja (neskaitant tų, kurie kabinėjasi). Tikiuosi, ne todėl, kad nenori viešai rašyti, kad visokie piktavaliai cinikai ir skeptikai nepradėtų kabinėtis?

Panašiai irgi pagalvojau ;D
Šiaip ne mūsų reikalas ką jis ten susirašinėja :)  Tik kad nebekiltų nepatogumų, jau čia rimtai reiktų jam pereiti prie skypes. :)

RoxiO

Būdamas moderatorius nė nežinojau, kad egzistuoja toks limitas. :O Turbūt nebuvau nė panašaus skaičiaus pasiekęs. :D

Che-kuolis

Klausimas: Kodėl kažko ieškant forumo paieškose, jos ribojamos tokiais va dalykais - "Your last search was less than 30 seconds ago. Please try again later"? Tai dabar jeigu suvedu žodį "Icke" ir man nieko neranda, tada natūraliai bandyčiau vesti žodį "David" (in fact, tą ir vedžiau ;D) BET man reikia laukt pusę minutės, kad galėčiau atlikti naują paiešką. Čia anti-botinės apsaugos priemonės ar paprastas galų nesuvedimas?

snofru

Citata iš: Che-kuolis  sausio 09, 2013, 12:49:47Čia anti-botinės apsaugos priemonės ar paprastas galų nesuvedimas?
Klausimas ne man, bet galiu atsakyt  :) Paieška apkrauna serverį ir tarkim jei forume daug prisijungusių narių ir jie visi sulenda kažko ieškoti, silpnesnis serveris ir smigti gali, todėl ir naudojami tie laiko tarpai tarp užklausų.

Che-kuolis

Ok, ačiū, ir galvojau, kad greičiausiai ne iš lempos taip sugalvota. O ar yra/kada nors bus galimybių tą laiką sutrumpinti, bent jau perpus?

Benamis

#59
sausio 09, 2013, 13:47:50 Redagavimas: sausio 09, 2013, 13:50:05 by Benamis
Mano manymu geriau defaultine paieskos sitema pakeistu Google, nes jis gan gerai indeksuoja si foruma, be to, paieskos rezultatai butu geresni. Patys galite isitikinti, irasykite Google paieskos laukelyje:

site:anomalija.lt/forum/ tarpas ir jusu ieskoma fraze, pvz:

site:anomalija.lt/forum/ David Icke

Rezultatas

Pliusai jeigu pakeistu standartine paieskos sitema i Google:

+ Neapkrauna serverio
+ Nenaudoja trafiko
+ Nera limitu (pvz. laiko)

Minusai:

- Gali praeiti siek tiek laiko kol bus suindeksuotas naujausias turinys.
- Negalima ieskoti zinuciu pagal autoriu.

Aukštyn