Švytuoklė, mano siela, keisti nutikimai

Pradėjo Vytautas, sausio 20, 2014, 14:23:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

#120
gegužės 07, 2017, 18:48:37 Redagavimas: gegužės 07, 2017, 18:53:06 by Vytautas
Citata iš: pilkasai  gegužės 07, 2017, 17:06:54Pasianalizuokit save ir savo santyki su ta anapusybe ir pamastykit kas stovi anoj svytuokles pusej ar ne laikas butu nutraukt sita zaidima kol dar ne velu?
Na šiam momentui išsiaiškinta viskas kas įmanoma ir švytuoklės iš tikro neturiu ką klausti. Tai gaunasi kaip praktiškai ir nesinaudoju. Sveikatos problemų taip pat nėra tai "staigios" konsultacijos nereikia.  Kažkokių apčiuopiamų neigiamų poveikių taip pat nejaučiu. Atvirkščiai viskas sakyčiau klostosi labai sklandžiai. Neturiu jokių pretenzijų. Kas liečia pranašystes tai švytuoklė tam neskirta. Ateities dar nebuvo. Na o su kūrėjų planais tai viskas jų kompetencijoje. Visuomet sakau ar jie tai darys apie kalbam ar ne tikrai nežinau. Tik šiam momentui prieita situacija kada nieko naujo "planuoti" neišeina. Gal neturiu idėjų aš. O gal iš tikro jos "galutinės". Pamatysim. O kas liečia įgyti super kūną visai įdomi, praktiška ir prasminga idėja. Galėtumėt net patys pasvarstyti kaip elgtumėtės turėdami praktiškai neribotas šio pasaulio keitimo galimybes. :)
Būtų įdomu pažiūrėti iš šono kiek leidžia jūsų fantazija. :)

elteide

Vytautai,teisingai sneka pilkasis ... pasidomek kitu patirtimis, kas kontaktavo su kazkuo (kas yra kuo zmogus tiki , nori tiketi) suzinosi, kad visiem yra zadama juos paimti ar perkelti ir priskiria asmens ypatinguma  tsk isaukstina ...jokie cia ne kurejai, o demonai ar kazkas tokio.

Vytautas

#122
gegužės 07, 2017, 22:44:24 Redagavimas: gegužės 07, 2017, 22:46:27 by Vytautas
Citata iš: elteide  gegužės 07, 2017, 21:50:14jokie cia ne kurejai, o demonai ar kazkas tokio.
Kas rūpinasi mano gyvybe tuo ir pasitikiu. Kaip ir kada sau įrodymų turiu daugiau nei pakankamai. Visos mano amžiui būdingos sveikatos problemos taip pat išspręstos puikiai. Ar turėčiau ir kodėl turėčiau elgtis priešingai? :) Na o kad besinaudojantys švytuokle iki manęs žmonės turėjo problemų tai kitaip ir būti negalėjo. Tiesiog ne su ta publika susidėjo. Na o ten rezultatas aiškus. :) Prieš pradėdamas tikrai nežinojau nei vieno bent dalinai laimingai pasibaigusio atvejo. :) O demonų ar dar kažkokių nesąmoninu tiesiog nėra. Visiška švara. :)

.L.U.T.H.O.R.

#123
gegužės 07, 2017, 23:46:23 Redagavimas: gegužės 07, 2017, 23:48:05 by Legionas
Tai kad įgautų pasitikėjimą turi kažką duoti pradžioj :D pasakė, kad demonų nėr, pasakė padarys tvarką pasaulyje, o tu @Vytautas viskuo tiki, nes biškį padėjo tau :D

Vytautas

#124
gegužės 08, 2017, 08:36:24 Redagavimas: gegužės 08, 2017, 08:39:18 by Vytautas
Citata iš: Legionas  gegužės 07, 2017, 23:46:23Tai kad įgautų pasitikėjimą turi kažką duoti pradžioj :D pasakė, kad demonų nėr, pasakė padarys tvarką pasaulyje, o tu @Vytautas viskuo tiki, nes biškį padėjo tau :D
Na tas "pradžioje" susiveda į vos ne 60m :). Praktiškai pagalba per visą gyvenimą. Tik pradžioje atrodė laimingi atsitiktinumai o dabar jau aišku kas ir kaip. Iš kitos pusės nei iš manęs kas ko nori nei aš kam ką skolingas už paslaugas. Gyvenu kaip man patinka. Vienintelis niuansas tai stengiuosi nepažeidinėti kitų laisvos valios. Ne visuomet pavyksta, bet bent jau stengiuosi. Ir ties ta vieta visi mano gyvenimo principai. Nieko daugiau. Na o tvarką pasaulyje būtų gerai kad kažkas padarytų. Gana nemalonu gyventi šitoje betvarkėje. Nors bent Lietuvoje viskas ramu ir galvų vieni kitiems nekapojam. Tai taip pat nėra ko per daug norėti. Na pvz nuo 2012m nei karto žiema nekėlė problemų. Neteko valyti sniego. Taip pat malonus niuansas. Darbas taip pat lengvas ir niekas jame neknisa proto. Ką reikia pasidarau ir per kiek noriu laiko. Na yra problema su labai senu tėvu. Na bet čia jau niekur nepabėgsi. Ir tai kai jis ima stipriai grybauti balsas jo galvoje jį nukreipia reikiama palankia kryptimi. :) Čia paklausus jo kodėl pasielgė vienaip ar kitaip sako balsas galvoje liepė. :) Na ir jis jį laiko savo angelu sargu. :) Aš suprantu kas tas balsas jo galvoje ir kodėl pataria taip kaip reikia. :) Su pavažiavusiais stogais labai efektyvi valdymo forma. Geresnio būdo sakyčiau ir nėra. :)

Mekabciel

@Vytautas

Kažkaip tie 2012 dar vis sužiba...



elteide

įpročiam susidaryt reikia laiko, juos pakeist irgi ..sako net 7 metų...baisus dalykas tie įpročiai ... 8)

elteide

kam idomu , prisisauktos dvasios ar dar kazkas kaip kamuoja zmogu
https://www.youtube.com/watch?v=vas6HE7XRyc

Vytautas

Citata iš: elteide  gegužės 10, 2017, 12:16:46kam idomu , prisisauktos dvasios ar dar kazkas kaip kamuoja zmogu
https://www.youtube.com/watch?v=vas6HE7XRyc
Tai kad išskyrus kreivą raudoną šypsenėlę nieko nerodo. :) Pabandysiu kitame tinkle vakare. Gal kažkoks blokavimas. :)

Mekabciel

#129
gegužės 10, 2017, 14:38:44 Redagavimas: gegužės 10, 2017, 16:26:17 by Mekabciel
Tai čia ir buvo visa esmė. Va taip viskas atrodo. :/

Švytuoklė tai "šviečia", bet žmogus nuo to švytėt nepradeda...

elteide

rodo normaliai be  jokiu ten sypseneliu

Vytautas

Tai kad nerodo nieko  :) Vaizdas toks

elteide

Anapus nežinomybės 2017 05 09

Mekabciel

#133
gegužės 10, 2017, 20:12:06 Redagavimas: gegužės 10, 2017, 20:21:43 by Mekabciel
Anapus nežinomybės yra šiandien.

.L.U.T.H.O.R.

Vienas geriausių pasaulio ekstrasensų :D

Aukštyn