Reputacijos ribojimas

Pradėjo Teroras, balandžio 20, 2012, 16:18:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Siandien patebejau, kad vienas forumo dalyvis is meiles/del hormonu audros/ ar del kitu nezinomu man priezasciu skiria is oro teigiamus reputacijos taskus kitam dalyviui(-ei).

Rasau as ne del to, kad pavydziu ar man gaila, taciau zinau, kad siame forume yra tikrai zmones kurie yra labiau verti tureti auksta reputacija.

Todel siulau adminams pagalvoti, kaip galima butu apriboti nesubrendeliams rep. tasku skyrima, tiek teigiamu, tiek neigiamu.

Galima butu padaryti kazka panausaus:

Jeigu vartotojas turi neigiama rep. tasku kieki, jis negali skirti neigiamu rep. tasku.

Jeigu vartotojas turi iki 10 rep. tasku, jis gali skirti iki 2 teigiamu rep. tasku per diena.

Jeigu vartotojas turi iki 20 rep. tasku, jis gali skirti iki 5 teigiamu rep. tasku per diena.\

Ir panasiai.

Beelzebub

#1
balandžio 20, 2012, 16:27:57 Redagavimas: balandžio 20, 2012, 16:57:29 by Beelzebub
Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2012, 16:18:42
vienas forumo dalyvis is meiles/del hormonu audros/ ar del kitu nezinomu man priezasciu skiria is oro teigiamus reputacijos taskus kitam dalyviui(-ei).


Iš aprašymo nesunku būtų atspėti kas. :D

Šiaip gal ir visai nieko pasiūlymas, bet reiktų apgalvoti gal labiau tuos apribojimus. Kad nebūtų per dideli.

Ai, bet kita vertus, jeigu taip nori tai tegul deda. Nors ir truputį vaikų darželis, bet ką jau padarysi.

Linas

Pritariu šiam pasiūlymui

feja

Pagaliau  pastebėjot

Hekate

Uoj atsiprašau, už savo vaikiškuma ir pan. stengsiuosi taip nebesielgti (čia dėl tų taškų  :'( )Viskas nuo šiol stengsiuosi tai daryti atsakingiau  >:( :-X dar kartą atsiprašau  :-X

Benamis

Nemanau, kad cia Tave turejo Teroras omeny Hekate :)

Teroras

Hekate nezinau kodel tu nusprendei, kad cia as apie tave. Dar karta perskaityk mano pirma zinute sioje temoje. Toli grazu ne apie tave kalbejau :-\

Hekate

Citata iš: Benamis  balandžio 20, 2012, 19:30:22
Nemanau, kad cia Tave turejo Teroras omeny Hekate :)

Na bet patikėk aš irgi pastarąsias dienas taškus bele kur svaidžiau  :-\, nemanau kad taip elgtis yra teisinga  ???
Na gerai "sorry" tiesiog net nežinau  :D bet man irgi reikia nesvaidyt bele kur  :-\ tik tiek ... ok tyliu susimaišiau  :-X

Teroras

Patikek manimi, kad tu dar nesvaidei... ;D Stai, ka as vadinu tikru svaidimu:

http://anomalija.lt/forum/index.php?action=otherkarma;u=134;start=0

Hekate

Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2012, 19:37:07
Patikek manimi, kad tu dar nesvaidei... ;D Stai, ka as vadinu tikru svaidimu:

http://anomalija.lt/forum/index.php?action=otherkarma;u=134;start=0

O.o ehem sorry nepastebėjau  :D bet tai rimtai O.O...na tada atsiimu savęs apkaltinimus  ;D

Linas

Reiktų apsiramint jam biškį, per daug jau įsijautė...

OKULTISTE

O siaube... O aš net nepastebėjau... Aaa... pasimečiau... Aš į tuos reputacijos taškus niekada nežiūriu... Nustebino... Jei ne ši tema, tai būčiau taip ir nesužinojusi... Che che...
Bet tikrai esu pasimetusi...

Beelzebub

Hekate, aš irgi jeigu ką tikrai ne Tave omeny turėjau. :D
O tai:
Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2012, 19:37:07
Patikek manimi, kad tu dar nesvaidei... ;D Stai, ka as vadinu tikru svaidimu:

http://anomalija.lt/forum/index.php?action=otherkarma;u=134;start=0


:D :D :D

Smygolas

Žiaurūs jūs esat. Ir dar viešinti.. Patylėsiu, nupjaukit liežuvį  >:(

Beelzebub

#14
balandžio 21, 2012, 23:45:07 Redagavimas: balandžio 21, 2012, 23:48:03 by Beelzebub
Citata iš: Katastrofa  balandžio 21, 2012, 21:41:01
Žiaurūs jūs esat. Ir dar viešinti.. Patylėsiu, nupjaukit liežuvį  >:(


Žiaurūs? Lol. Man tai čia į vaikų darželį panašiau. :)

O beje, su liežuvio pjovimu čia taip lengvai nesišvaistyk, primeni man mano vaikystės dantistę. :)


Aukštyn