Reputacijos taškai.

Pradėjo Marius, gruodžio 30, 2012, 23:21:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Marius

Norėčiau paprašyti adminų,ar moderatorių,kad jei imanoma panaikintų mano reputacijos taškus,pats negaliu jų sau ''numušti'' tad jei yra galimybė,kad jie tai padarytų.

Benamis

Abejoju ar adminai tau numus taskus.

Marius

techniškai neymanoma,ar kitos priežastys?

Benamis

Tai nebutu jokio tikslo tada is tu tasku jeigu kiekvienas sau galetu juos numusti arba paprasius jie butu naikinami :)

Marius

Na bet aš neprašau,kad man jų pridėtų,tiesiog padarytu nulį.Ta prasme,nieko į pliusą neprašau:-)

TinSoldier

Uždėsiu tau pliusą vien tam, kad panervuočiau  :-*

Benamis

Citata iš: Marius  gruodžio 30, 2012, 23:36:57
Na bet aš neprašau,kad man jų pridėtų,tiesiog padarytu nulį.Ta prasme,nieko į pliusą neprašau:-)


Jeigu tau padarys tokia islyga prades rasyti ir tie kurie turi -10, -5 ir t.t. Jie irgi nores tureti 0 :) Na bet ne as sprendziu, gal ir nuims tau :)

TinSoldier

Visiškai suprantu norą atsiriboti nuo visokių tai 'reputacijų'.
Bet, manau, jei pofig tie reputacijos taškai, tai pofig ar +50 ar -50, ar 0. Jei jie iš tiesų nerūpi, tai tiesiog nekreipi dėmesio ir tiek.. :?

Marius

#8
gruodžio 30, 2012, 23:44:46 Redagavimas: gruodžio 30, 2012, 23:48:13 by Marius
Veltui.jei pavyks išpašyt nebeliks jų.

Matai jei prašyčiau kad man iš minuso padarytų 0 tada taip,butų nesažininga,nes prašau kaipo suteikti taškų,bet aš prašau iš plius dvylikos padaryt 0. Na nuo to nieks nenukenčia,negaunu nieko ko nenusipelnes,kas būtų,jei prašyčiau iš minuso padaryt 0.

Visiškai suprantu norą atsiriboti nuo visokių tai 'reputacijų'.
Bet, manau, jei pofig tie reputacijos taškai, tai pofig ar +50 ar -50, ar 0. Jei jie iš tiesų nerūpi, tai tiesiog nekreipi dėmesio ir tiek.. :?''

Na tiesiog tai mažytis mano noras..gal naujų metų proga gausiu toke dovaną.

Benamis

Bet koks tikslas? Anksciau ar veliau vel kas nors uzdes rep. taska... Kas tada? Nejaugi vel prasysi
anuliuoti? :)

Marius

hmmm..Tai tada galbūt pasirodysiu vsai įžulus ir paprašysiu,kad būtų padaryta taip jog man būtų galima  dėt tik neigiamus taškus?ir prižadu,tikrai neprašyčiau nieko taisyt daugiau :)

eternal.bliss

Nebūk mažas vaikas ir susitaikyk. Netavo svetainė, susikurk savo ir dėk sau neigiamus taškus kaip sakei  ;) ;D

Benamis

Abejoju Mariau, kad del vieno dalyvio jie ka nors darys :) Kaip TinSoldieris minejo nekreipk i taskus demesio ir tiek ;)

Marius

Gaila...nesu programuotojas(toli gražu nuo to) tad nežinau ar tai sudėtinga..na ka padarysi.

omcikas

#14
gruodžio 31, 2012, 00:20:43 Redagavimas: gruodžio 31, 2012, 00:24:56 by omcikas
įdomiai tu čia.. suprasčiau jei iš minusų į pliusą prašytų kažkas, o dabar..
koks tikslas? Žmonės deda tau pliusus nes mano, jog kažką taikliai pastebėjai, pakomentavai, už įžvalga.. kam to reik atsisakyt? O noras turėt tik minusus iš vis nesuprantamas.. ar tavo kažkoks skeptiko - kritiko, o kartais ir ciniko tikėjimas - judėjimas neleidžia priimt nieko teigiamo, nieko kas su pliuso ženklu? Ar tiesiog vėlyvą sekmadienio vakarą kažkas alchoholio padauginęs kažkokia nuoskauda pajuto?  ;D

Aukštyn