Lady Gaga Illuminatu lele?

Pradėjo Benamis, spalio 30, 2011, 20:49:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Master

Sutinku, daug lengviau kaltinti anoniminę/mistifikuotą žmonių grupę... Apart pripažinus, kad kažkas negerai valdymo sistemoje ir visuomenėje.  Kaip visais laikais ir visada ;D


NEXO

#61
rugpjūčio 18, 2014, 22:25:30 Redagavimas: rugpjūčio 18, 2014, 22:34:31 by NEXO
Aš irgi pastebėjau ,kad man pradeda patikt illiuminati pop industriju žvaigždžių dainos yra korea k-pop kurie man patinka pvz  exo,beast grupė kuri irgi turi ir daro simbolius nesuprantu apie ką ten dainuoja ,bet man patinka jų dainos illiuminantu industriju automatiškai kaškodėl pradeda patikt ne iš šio nei iš to o kitos tai nežinau kaškodėl nepatinka kurios nėra illuminati nariais nežinau kaip paiškint MANO MĖGSTAMIAUSIA ŠENDIEN https://www.youtube.com/watch?v=Hs8QGv2VqJA

Nesuprantu kaip jie per video virtualuji pasauli gali paveikt žmogaus pcihika mastyma pvz. kai tai sužinojau apie illuminati tai labai nemėgau jų. Tai padariau foto tipo reklamuodamas savo skypės draugas per skypes pagrindidini profili ant foto pasidariau ta trikampi ir parašyau fuck  the 666 and illuminati new world orders ,bet paskui dar ir dar dariau foto nebekreipiau dėmėsio i tuos simbolius tai nepastebėjau ,kad pats esu tarp illuminati kaip mano foto dabar yra anomalijoje.

Visų pirma su tuo simboliu kaškaip pradėjo patikti ir pats žodis illuminati toks nikas fainas atrodė toks nevaikiškas, originalus ne dėlto ,kad priklauso illuminati nariams ,bet yra ir tiek.

Ką galiu pasakyt apie ledy gaga ja atrodo kaip prostitutė,parsidavinėja už pinigus kitiems ji patinka tai atrodo normalu industrijos iš žvaigždžiu daro lėles ,kad žmonės susižavėtu ir pritrauktu daugiau kurie parsidavinėtu nors tos būsimos žvaigždės mano ,kad užsidirbs savo balsu ,bet tai melas ,bet balsa reikia turėt. Man atrodo ledy gaga per video pristato kaip paprastą prekę isigyti didesnei prekei. Pabandykit kokia daina pasileist Jay Z kurie priklauso grupei ir pasiklausyti dainos žodžius atvirkščiai tik reikia isiklausyti. https://www.youtube.com/watch?v=iYPzurgenCo ; Kaip norit taip manykite man visvien ,bet rašau taip kaip nutiko:)

klajoklis 3000

Jei illuminatti egzistuoja, tai jie turi būt žiauriai galingi ir surinkę milijardinį biudžetą iš POP. Matėt tą disnep ančiukų filmuką kur vienos serijos metu ant herojaus sienos uždėtas lapelis ''ask about illuminatti''? Tas tai sukrėtė mane, nuo tada karts nuo karto pasidomiu tuo reikalu, aišku mažiausiai 90procentų iš tų teorijų grynas bulvaras. pavyzdžiui www.worldtruth.tv net neverta aklai skaityt tų straipsnių nes ten viskas illuminatti :D.

Pensininkas

Nu ką čia beskaityti...Viskas yra illuminati ir reikia su tuo susitaikyti.

klajoklis 3000

Na jei kas ir galėtų rasti pagrįstų įrodymų dėl illuminatti, tai nebent Rusija ir Kinija, šalys nepavaldžios vakarams - būtų dar didesnė įtampa tarp Rytų ir Vakarų.  :-\

001

Citata iš: klajoklis 3000  rugsėjo 21, 2014, 16:51:12
Na jei kas ir galėtų rasti pagrįstų įrodymų dėl illuminatti, tai nebent Rusija ir Kinija, šalys nepavaldžios vakarams - būtų dar didesnė įtampa tarp Rytų ir Vakarų.  :-\

Nebegaliu susilaikyti nepataisęs - ILLUMINATI, o ne "illuminatti". ???

klajoklis 3000

na taip, illuminati. Sumaišiau su maseratti turbūt :D

001

Citata iš: klajoklis 3000  rugsėjo 22, 2014, 18:29:50
na taip, illuminati. Sumaišiau su maseratti turbūt :D

Nežinau, su kuo sumaišei, bet "maseratti" irgi rašosi su viena t - Maserati. :D

klajoklis 3000

2:0 tavo naudai. Reiškia sumaišiau su spaghetti.

paragraf 78

Tolimesnį matavimąsi pas kurį ilgesnis pratęskite asmeninėmis žinutėmis.

Prijomas

ne, ji ne iliuminatu lele :) o jeigu ir iliuminatu lele, tai tada ir visi kiti atlikejai yra iliuminatu leles, todel arba ji ne lele arba jei lele tai visi leles ir ji vistiek niekuo nera isskirtine is ju:) issitatuiruot gali ka nori :) as siandien galiu nueit i salona lygiai tokias pacias pasidaryt :)

.L.U.T.H.O.R.

@pilkasai jei nori tokius dalykus gali rašyt asmeninėmis žinutėm, o ne teršt temas:)

Aukštyn