"Expromtų" kūryba

Pradėjo RoxiO, rugpjūčio 03, 2012, 02:46:13

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

la.benas

Tai sakai, kursi vlogus? Labai puiku, lauksiu, nes esi vienas iš nedaugelio, kurie turi ką pasakyti, kitaip negu visi Lietuvos vlogeriai, kurie mala š*dą apie Bieberį, alų, ir kitas marozines nesąmones.

RoxiO

Citata iš: la.benas  sausio 12, 2013, 21:35:16
Tai sakai, kursi vlogus? Labai puiku, lauksiu, nes esi vienas iš nedaugelio, kurie turi ką pasakyti, kitaip negu visi Lietuvos vlogeriai, kurie mala š*dą apie Bieberį, alų, ir kitas marozines nesąmones.


Čia ir problema. Neapsisprendžiu ar prikolinti ar kalbėti rimtomis temomis. Jei prikolinsiu - susilauksiu daugiau dėmesio, bet ir heiterių daugiau. Jei rimtai - mažiau dėmesio, daugiau gerbėjų.

la.benas

Žinoma, kad rimtomis temomis. Nesvarbu, kiek žmonių tave žiūrės, svarbu kad turi ką pasakyt. O žiūrinčių visada atsiranda. Visi ieško to, ko jiems reikia. O žmonių, kurie ieško rimtų vlogų, yra daugybė. Jie tik ir laukia, kol kas nors atsiras.

2Pacas

As patartciau ir rimtom temom pakalbet.

preacher

Kvailas, žemo lygio elgesys, primenantis padjiezdo kultūrą. Vaikinukų iš tų video veidai tai intelekto nesužaloti  ???

RoxiO

Citata iš: preacher  birželio 04, 2013, 12:15:50
Kvailas, žemo lygio elgesys, primenantis padjiezdo kultūrą. Vaikinukų iš tų video veidai tai intelekto nesužaloti  ???


Taip, tie vaikinukai tikrai neintelektualūs. Vien tai, kad užsiima kažkokia kūrybine veikla, o ypač, kai ji dar susijusi su "kvailiojimu"... Aš irgi manau, kad jie turėtų susirasti kitos veiklos, kaip visas normalus jaunimas. Pavyzdžiui zubrinti knygas arba kitavertus - gliaudyti sėmkikes kokiam tamsiam kampe.

A.C.A.B

Jooo, iš veidų, tai gryni fašyyyyyyyyystaiiiiiiiiiiiiii. Jei neturi adidas su 3 juostelėm nesi rimtas intelekto sužalotas žmogysta.

preacher

Tie kas vaikšto su 3 paloskėm "abibas" ir gliaudo sėmkes yra ypatingai blogų šeimos ir visos juos supančios aplinkos pasekmės, bet tai yra kraštutinumas, kuris paplito po Sovietu Sąjungos pasitraukimo iš Lietuvos, tam įtakos turėjo ekonominės, socialinės ir kultūrinės problemos atsiradusios po 1990. Kiekvienam savo, galbūt jums tas kvailiojimas perpildytas patyčių, pigaus bukaprotiško humoro ir apgailėtino lygio prikolų yra gėris, tačiau geriau tokiame amžiuje lavinti intelektą, kūną, viskuom domėtis, negu nusileisti iki tokio apgailėtino lygio. Čia aišku tik mano pamąstymai ir jie nebūtinai turi visiems tikti, tik šiaip sakau gaila, kada jaunimas nusileidžia iki pigaus amerikoniško debilizmo.

la.benas

Jau pradedat pagal išvaizdą vertint :D Pvz aš turiu irgi treningus, bet naudoju juos sportui, kaip kad ir turėtų būti :P

2Pacas

#24
birželio 05, 2013, 15:00:31 Redagavimas: birželio 05, 2013, 15:13:49 by 2Pacas
Forsai...3 juostos..nevisi jau yra tokie "intelekto suzaloti" istikruju i apranga nereiktu daug kreipt demesio,pvz as pries treningus neturiu nk blogo jai zmogus neina skersas su jais ir nevaidina kaskokio erelio marozo,pamenu laisvei sedejau ziuriu aina trys kokie forsiukai su treningais jau mates kad nerimti prisikabino prie zmogaus is lempos sako ko cia ziuri tai vaizdelis komiskas toks buvo cia jau senokai taip buvo,atvirai tai db mados jau pasikeitusios ankciau budavo lb madinga tie treningai db jau nlb kas juos dedas nebent kokie sportininkai kurie sportuoja ar seip juos nesioja del patogumo o ne del to kad tipo forsiukas yra.Db mieste vaikciojant isvis nesimato treninguotciu visi normalus zmonems vaiksto jai atvirai paciam man butu geda i miesa ait su treningais,aisku kiemuose dar kokiuose yra ten marozeliu su alaus bambaliukais bet sakau ju jau nedaug viskas keiciasi :D kas ankciau buvo gejiska db yra kieta ir  madinga,cia yra tiesa.Db vakarai visam pasauliui diktuoja madas (turiu uomeny Amerikos pramogu pasauli).Man tai kvailiausia db yra nauja mada ta kur atsiraitoja dzinsus bernai iki kulnu ir su mokasinais vaiksto va (tipo madinga) bet atrodo tai nekazka (gal tuoi bus madinga su sijonais vaikciot...) http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pullandbearlt/en/pullandbear/29511/JEANS#/2630031/SKINNY%20FIT%20JEANS

preacher

#25
birželio 05, 2013, 15:07:27 Redagavimas: birželio 05, 2013, 15:17:52 by preacher
Heh, aš nevertinu pagal aprangą, tiesa pasakius išvis niekad nedalyvavau jokių subkultūrų gyvenime ir nuo kitų nuomonių ar idealogijų nebuvau priklausomas, tačiau kiti vertina ir net labai. Aš pats turiu sportinių drabužių kurie yra kokybiškį, sugeria prakaitą, tačiau po visų tų forsų, kraujomaišinių ir marozų, sportinė apranga pasidarė kaip ir skyriamasis marginalo ženklas. Užtai niekas ir nenori rangtis su adidas, nike, kad nebūtu panašus į šiukšles  ;)
Mokasinai nėra blogis ar gėjiška šiaip, tik tu kelnių nereik raitoti taip.

RoxiO

Citata iš: preacher  birželio 05, 2013, 14:51:46
Tie kas vaikšto su 3 paloskėm "abibas" ir gliaudo sėmkes yra ypatingai blogų šeimos ir visos juos supančios aplinkos pasekmės, bet tai yra kraštutinumas, kuris paplito po Sovietu Sąjungos pasitraukimo iš Lietuvos, tam įtakos turėjo ekonominės, socialinės ir kultūrinės problemos atsiradusios po 1990. Kiekvienam savo, galbūt jums tas kvailiojimas perpildytas patyčių, pigaus bukaprotiško humoro ir apgailėtino lygio prikolų yra gėris, tačiau geriau tokiame amžiuje lavinti intelektą, kūną, viskuom domėtis, negu nusileisti iki tokio apgailėtino lygio. Čia aišku tik mano pamąstymai ir jie nebūtinai turi visiems tikti, tik šiaip sakau gaila, kada jaunimas nusileidžia iki pigaus amerikoniško debilizmo.


Su kitais teiginiais iš dalies sutinku, nes skirtingi žmonės - skirtingi požiūriai. Tai, kas vienam gali atrodyti kvaila, kitam pasirodys protinga ir atvirkščiai. Tačiau man už akies užkliuvo tos patyčios. Gal galite, Tamsta, argumentuotai pateikti siužete esančių patyčių pavyzdžius?

Kitas jūsų teiginys buvo apie proto, kūno lavinimą, pasaulio pažinimą. Jei atvirai - kai dabar pasižiūriu - visi tie mūsų kvailiojimai man atrodo nesąmonės. Tačiau tai buvo mano pirmasis medijų projektas. Aš pirmą kartą pradėjau filmuoti, pirmą kartą rašiau scenarijus, vaizdo įrašų temas. Tai mane privedė prie to, kad dabar rašau rimtus trumpametražių filmų scenarijus, ruošiu savo filmus įvairiems nedideliems kino festivaliams. Taip pat pradėjęs šią veiklą atrakinau begalę šou verslo pažinčių, kurios man suteiks prieiga prie tokio gyvenimo, kurio aš siekiu. O jei vis dar neįtikinau, kad kartais iš pirmo žvilgsnio kvaila veikla iš tiesų gali būti labai šviesi ir reikalinga, tai paminėsiu, kad vienas iš šių intelekto nesužalotų vaikinukų jau šešerius metus programuoja, po truputį atranda ir mokosi suprasti medijų ir montažo technologijas, domisi mokslu, bei rašo jums iš vieno prestižiškiausių mistinių reiškinių portalo Lietuvoje moderatoriaus vartotojo. :)

preacher

Kaip supratau save sieji su kinų, medijomis, montavimų, scenarijų rašymų tai būtu kaip ir neblogai, tačiau kiek domiuosi tai mūsų lietuviškasis kinas išgyvena ne kažką. Antra yra tiek daug š.. prikurta, kad jei kažka ateiti darysit, stenkites tai daryt tik kokybiškai. Kas dėl patyčių, tai reik labai atsargiai elgtis su svetimais žmonėmis, pvz, kad ir su tuo cinamono valgymų. Na o jei sakai, kad čia tau tik tramplinas į rimtesnius projektus ir platesnius vandenis, tada valio  :)

RoxiO

Citata iš: preacher  birželio 06, 2013, 11:04:20
Kaip supratau save sieji su kinų, medijomis, montavimų, scenarijų rašymų tai būtu kaip ir neblogai, tačiau kiek domiuosi tai mūsų lietuviškasis kinas išgyvena ne kažką. Antra yra tiek daug š.. prikurta, kad jei kažka ateiti darysit, stenkites tai daryt tik kokybiškai. Kas dėl patyčių, tai reik labai atsargiai elgtis su svetimais žmonėmis, pvz, kad ir su tuo cinamono valgymų. Na o jei sakai, kad čia tau tik tramplinas į rimtesnius projektus ir platesnius vandenis, tada valio  :)


Visų žmonių po to buvo paklausta ar jie leidžia viešinti savo veidus. Tie kurie atsisakė buvo uždengti arba apskritai nekelti į kadrą. O dėl kino, tai aš nesilygiuoju į tas pigias lietuviškas kino studijas. Man žymiai svarbiau būtų pasiekti Tado Vidmanto lygį. Keletas jo filmukų:








Aukštyn